Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Архів (2013-2014р.)

Експо TV, 13.06.2014

Експозиція


Про головне, 11.06.2014

Учні першої музичної школи отримали чотири Гран-прі на Всеукраїнському конкурсі «Зоряні мости».

28-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости» до Дня захисту дітей», організований Міжнародною корпорацією «Зоряні мости», відбувся в Києві.
 
Надзвичайно високо журі оцінило виступи учнів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка. Так, Колкер Беатріс та Бевзюк Богдана отримали Гран-Прі у номінації «Академічний вокал», Горожанкіна Поліна і Свергунов Андрій здобули Гран-Прі у номінації «Естрадний вокал», а також Веліханова Заріна зайняла І місце у номінації «Академічний вокал» в молодший категорії.

Читати далі…


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 23.05.2014

Учні ДМШ № 1 блискуче виступили у Ніжині.

Нещодавно у Ніжині пройшов ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, на якому учні черкаської дитячої музичної школи № 1 ім.М.Лисенка виступили з блиском.
 
Тропіна Діана із 100 балів отримала 92 тож була нагороджена Золотим дипломом, а Павлик Богдан, у своїй категорії, став найкращим і за рішенням журі був відібраний на конкурс за Гран-Прі. В результаті отримав два дипломи Золотий диплом у категорії «С» в номінації інструментально-виконавської майстерності та виборов Гран-Прі серед усіх категорій та номінацій конкурсу. На конкурс за Гран-Прі загалом було відібрано близько п?ятнадцяти осіб.

Читати далі…


 
Звітний концерт, 2014р.

Звітний концерт Черкаської ДМШ №1, 2014р.


 
Черкаська Обласна Державна Телерадіокомпанія, 26.04.2014

Мистецька палітра


Юні Черкаські таланти відзначились на Всеукраїнському конкурсі у м. Дніпропетровськ

06 травня 2014, 18:21 Новини Черкас та Черкаської області

http://procherk.info/news/7-cherkassy/23376-juni-cherkaski-talanti-vidznachilisja-na-vseukrayinskomu-konkursi-vokalnoyi-ta-instrumentalnoyi-majsternosti

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/vikhovantsi-ditiachoyi-muzichnoyi-shkoli-1-pidkorili-dnipropetrovskii-parad-talantiv/

26-27 квітня вихованці Дитячої музичної школи № 1 ім. М.В.Лисенка (директор Юлія Темченко ) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Парад талантів», інформують у школі.

З багатьох міст, селищ, містечок області до Дніпропетровська з’їхалися юні артисти. Це був справжній калейдоскоп дитячих талантів.

Місто Черкаси було гідно представлене творчістю наших дітей у інструментальній номінації (баян, акордеон) учнями класу Козлової Любові Миколаївни. Про це свідчать і результати конкурсу.

Гран-При - Харченко Іван

І місцеПроценко Юрій, Хачатуров Армаіс, Хачатуров Артем, Харченко Катерина

- Дует “ТЕТ-А-ТЕТ” – І місце (Проценко Юрій, Липецька Вероніка)

Дует “КАДАНС” – І місце (Хачатуров Артем, Хачатуров Армаіс)

ІІ місце - Липецька Вероніка

Також учні першої школи завоювали І місце в номінації «Фортепіанний дуєт» у складі Козуб Богдани та Базяк Марії, клас викладача Дубінської Людмили Львівни.

Батьки висловлюють щиру вдячність за високу професійну майстерність і відданість викладачам. Бажаємо їм нових творчих успіхів, натхнення, душевної гармонії, а Дитячій музичній школі № 1 ім. М.В.Лисенка – подальшого процвітання.

 

 

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Черкаські гітаристи підкорили міжнародний фестиваль у білоруському Гомель

Новини ? Головні новини06.05.2014 | 19 переглядів

http://ogp.ck.ua/novini/golovni-novini/cherkaski-gitaristi-pidkorili-gomel/

У м.Гомель (Білорусь) пройшов ХІХ Міжнародний фестиваль та ІХ Міжнародний конкурс «Ренесанс гітари». У конкурсі взяли участь близько двохсот учасників з різних країн світу.

Серед п’ятнадцяти колективів представдених у другій категорії, дует гітаристів у складі Тропіної Діани та Павлика Богдана Черкаської ДМШ № 1 ім. М.Лисенка (викладач Марина Хомік) виборов третє місце. А Павлик Богдан у номінації класична гітара (соло) у своїй категорії серед сімнадцяти учасників став дипломантом. Це була велика перемога, адже ми вперше прийняли участь у фестивалі-конкурсі «Ренесанс гітари» і були вражені високим професійним рівнем учасників конкурсу. Але не зважаючи ні на що наш дует та соліст опинились серед найкращих.

До складу журі конкурсу увійшли: Євгеній Гридюшко – білоруський гітарист, композитор, лауреат республіканських та міжнародних конкурсів; Володимир Захаров -гітарист, композитор, викладач; Наталія Онищенко солістка Київського квартету гітаристів «Палітра»; російський гітарист- віртуоз Олександр Мінін; заслужений артист України Вітилій Макукін; Альгімантас Павлюкявичус гітарист та композитор з Литви; Ігорь Лонський білоруський гітарист, композитор, викладач Могільовскьго державного музичного коледжу ім.М.О.Римського – Корсакова; Юлія Бабкіна російска гітаристка, солістка квартету гітаристів «DIVA»; Олег Акімов – російський гітарист, викладач, концертний менеджер; Сергій Корденко – російський гітарист, викладач Вороніжського музичного училища, доцент Вороніжської академії мистецтв; Ігор Тулінцев та Сергій Ковтунов солісти Московського дуету гітаристів «Торнадо» який є лауреатом та володарем Гран-Прі багатьох престижних міжнародних гітарних конкурсів; та художній керівник фестивалю – конкурсу «Ренесанс гітари» білоруський композитор, гітарист Ігор Шошин. Незабутніми залишились враженя і про фестиваль адже ми мали змогу побувати на лекціях, майстер класах та концертах світових гітаристів – віртуозів, майстрів своєї справи. Таких як Метью Мак Алістера (Шотландія) який представив нашій увазі кельтську музику та твори сучасних композиторів, Віталій Макунін заслужений артист України майстер гри теппінгом який зіграв виключно авторські обробки та твори, дует «Торнадо» (Москва) виконав твори різні за жанром та характером від класики до сучасних творів та багато іншого.

 

ПРОЧЕРК.інфо, 15.04.14

Двогодинний звітний концерт провели вихованці Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка

Новини Черкас та Черкаської області

http://procherk.info/news/7-cherkassy/22813-dvogodinnij-zvitnij-kontsert-proveli-vihovantsi-cherkaskoyi-muzichnoyi-shkoli-im-m-lisenka

Щорічно Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В.Лисенка в квітні проводить перед батьками учнів, вчителями та громадою міста Черкаси звітний концерт, в якому, за традицією, підводяться підсумки роботи викладачів та учнів школи. Про це поінформували у дитячій музичній школі.

Ансамбль бандуристів  Ансамбль бандуристів

Черговий звітний концерт відбувся в приміщенні Черкаської обласної філармонії 11 квітня. На початку концерту директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова відзначила високій професійний рівень колективу школи та нагородила Грамотами Департаменту викладачів за сумлінну працю та професійну підготовку переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

З відповідним словом виступила директор школи Юлія Темченко та розповіла про найяскравіші події у житті школи в цьому навчальному році. Вона відзначила роботу викладачів, які готували учнів до участі у фестивалях і конкурсах, вручила грамоти за творчі успіхи і завзятість у досягненні поставлених цілей стипендіатам, переможцям міжнародних та всеукраїнських конкурсів,кращим учням школи.

хор старших класів хор старших класів

Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці школи. Програма концерту складалася з яскравих вокальних, інструментальних творів у виконанні творчих колективів школи: молодшого хору «Музичні краплинки», старшого хорового колективу «Прем’єр», ансамблю бандуристок «Кобзарик», ансамблів скрипалів «Кольорові нотки» та «Віола-груп» вокального ансамблю«Політон»,духового оркестру «Алекс-бенд», ансамблів баяністів-акордеоністів «Зіронька» та «Арт-Гармонікум»,ансамблів гітаристів «Аллегріс» та «Бревіс»,симфонічного оркестру школи. Подарували глядачам свої сольні виступи і Лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Швец Вікторія, Мошта Андрій, Романова Даяна, Харченко Іван, Бевзюк Богдана, Жовта Вероніка, Вінцевіч Юлія, Журкін Євгеній, Павлік Богдан та інші. Зі сцени дві години лунала музика зарубіжних класиків, українських та сучасних композиторів, народна музика.

Глядачі відмітили яскраві сценічні костюми всіх дитячих колективів та високу якість підготовки виступів всіх дітей на великій сцені!

нагородження нагородження

«Підводячи риску під ще одним навчальним роком, хотілося показати, що наші учні тримають високу виконавську планку. У нас працює згуртований педагогічний колектив, завдяки якому і відбувся звітний концерт. Саме такі концерти відіграють велику роль у вихованні дітей, прищеплюють любов до мистецтва музики, любов до прекрасного» – відзначила директор школи Юлія Темченко.

Черкаська ОДТРК, 24.03.14

ЧСН

ПРОЧЕРК.інфо, 20.03.14

Юні музиканти перемогли в Міжнародному конкурсі «Internet Music Competition»

Internet Music Competition – це оригінальний і єдиний конкурс в світі, де учаснику пропонують виконати конкурсну програму перед відеокамерою без хвилювання і стресу. Відеозапис конкурсного виконання кожного учасника викладається на сайті конкурсу. Виступи конкурсантів кожен бажаючий може подивитись і послухати в любий час дня і ночі, 24 години в день, 365 днів в році.
Черкаська музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка представила на конкурсі два колективи. Камерний ансамбль «Натхнення» (керівник Горбунова В.К., концертмейстер Чернявська І.В., учасники: Журкін Євгеній, Ключка Оксана, Бевзюк Богдана), був нагороджений І премією; Ансамбль скрипалів старших класів «Віола-груп» (керівник Квітка І.І., концертмейстер Орлова А.А.), нагороджений ІІ премією.

Учні дитячої музичної школи № 1 були серед кращих на фестивалі “Провесінь”

Новини ? Новини культури17.03.2014 | 20 переглядів http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/uchni-ditiachoyi-muzichnoyi-shkoli-1-buli-sered-krashchikh-na-festivali-provesin/

Кіровоградський «Провесінь» – явище унікальне як за формою, так і за змістом: це єдиний фестиваль в Україні, який об’єднує всі ланки мистецької освіти. Тут в одній концертній залі виступають і спілкуються учні дитячих музичних шкіл, училищ та консерваторій, їхні педагоги з різних регіонів та столиці України.

Нинішнього року оргкомітет ХІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» зареєстрував більше 200 заявок, тож неважко здогадатися, якою насиченою була конкурсна програма. Непросто було авторитетному журі на чолі з професором Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, народною артисткою України Євгенією Черказовою визначити кращих і найсильніших.

Серед переможців конкурсу визначили і учнів Черкаської музичної школи № 1 ім. М.В.Лисенка.:

І місце: Проценко Юрій (акордеон) викл. Козлова Л.М.

ІІ місце: Базяк Іван (акордеон) викл. Козлова Л.М.; Мошта Андрій (акордеон) викл. Козлова Л.М.

ІІІ місце: Павлик Богдан (гітара) викл. Хомік М.О.; Корніцька Катерина (бандура) викл. Гришко Н.С.

Черкаська ОДТРК, 8.03.14

Моя Черкащина

У музичній школі № 1 пройшла лекція-концерт «Шевченко і музика»

Новини ? Новини культури03.03.2014 | 17 переглядів http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/u-muzichnii-shkoli-1-proishla-lektsiia-kontsert-shevchenko-i-muzika/
26 лютого 2014 року завідуюча відділом музично-теоретичних дисциплін ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Полтавець Лілія Георгіївна провела чергову лекцію-концерт «Дитячої філармонії», присвячену 200-річчю Т.Г. Шевченка «Тарас Шевченко і музика».У концерті були озвучені музичні твори композиторі-класиків К.Стеценка, Я.Степового, а також народні пісні написані на слова великого поета. В концерті взяли участь співаки-солісти, вокальні та інструментальні колективи нашої школи. У виконанні ансамблю бандуристів «Кобзарик» під керівництвом Н.Гришко прозвучала пісня «Зацвіла в долині червона калина». Солістка Карюк Діана вразила слухачів професійним виконанням відомого романсу К.Стеценка «Плавай, плавай, лебідонько». Інструментальний ансамбль викладачів під керівництвом Горбунової В.К. виконав відому народну пісню «Зоре моя вечірняя». Радо зустрічали вокальний ансамбль «Політон», керівником якого є Поліщук Т.В., відома своїми цікавими обробками народних пісень.Ми й надалі бажаємо радувати і дивувати своїх слухачів різними концертами.

 

У Дитячій філармонії пройшла лекція-концерт «Танець в музиці різних епох»

Новини ? Новини культури03.03.2014 | 20 переглядів http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/u-ditiachii-filarmoniyi-proishla-lektsiia-kontsert-tanets-v-muzitsi-riznikh-epokh/
Дитяча філармонія дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка нещодавно запросила слухачів на лекцію-концерт «Танець в музиці різних епох». У виконанні кращих учнів прозвучали старовинні і сучасні танцювальні твори.
Розпочався концерт чарівним вальсом французького композитора З.Жиро «Під небом Парижу». В концерті прозвучали танці, популярні в ХVІІІ, ІХ і ХХ століттях: менует, гавот, самба та інші. Потім слухачі разом з виконавцями здійснили «танцювальну подорож» і почули танці народів Європи: польку, вальс, полонез, тарантелу. Найбільше сподобався публіці «Весняний вальс» Й.Штрауса, який заспівала Швець Вікторія. Тепло вітали слухачі фортепіанні ансамблі учнів старших класів, які зіграли популярні «Вальс» А. Хачатуряна та «Слов’янський танець» А.Дворжака. А запальна самба у виконанні ансамблю гітаристів «Alegrias» не залишила байдужих в концертній залі.
Підготуватися до концерту та успішно виступити учням допомогли викладачі: Козлова Л.М., Гейзе О.Ю., Хараборкіна О.О., Деркач І.А., Рябоконь С.М., Хомік М.О., Черкашин О.О., Карачун Н.В., Рудковська С.В. Ведучою лекції-концерту «Танець в музиці різних епох» була викладач музично-теоретичного відділу Остапенко В.П.

 

Юні музиканти дали концерт для вихованців ДНЗ № 50

 

Новини ? Новини культури26.02.2014 | 12 переглядів

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

17 лютого 2014 р. в Черкаській дитячій музичній школі № 1 ім. М.В. Лисенка відбувся концерт для вихованців дитячого садочку № 50.

У концерті брали участь учні та викладачі нашої школи. Діти познайомилися з різними музичними інструментами, історією їх виникнення та звучанням. Слухачі з задоволенням сприймали музику, відгадували загадки про музичні інструменти. Діти з цікавістю розглядали бандуру, акордеон, сопілку, скрипку. Такі концерти музично-теоретичний відділ планує проводити і надалі.

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих 13 лютого 2014 року о 17-00 на лекцію-концерт “Танець в музиці різних епох”, який відбудеться в ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка


I Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв “Над хвилями Дніпра”, який відбувся 08 лютого 2014 року в обласній філармонії м. Черкаси

Виступ інструменталістів.

http://www.triumffest.com.ua/foto

Герої шедевру світової класики ожили на сцені концертного залу дитячої музичної школи №1

Новини ? Головні новини | 27 переглядДепартамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 05.02.2014| 27 переглядів

У рамках роботи «Дитячої філармонії» Дитячої музичної школи № 1 ім. М.В.Лисенка та відповідно річному плану роботи фортепіанного відділу школи під керівництвом Олени Таран учнівський і викладацький колектив фортепіанного відділу здійснив постановку літературно-музичної композиції відомої казки Е.Т.Гофмана на музику балету П.І.Чайковського «Лускунчик». Ведучою та автором ідеї стала викладач школи Леся Рябоконь.

На основі скороченої редакції твору у композицію ввійшли двадцять фортепіанних п’єс у виконанні юних піаністів та викладачів, звучала балетна музика, яка з дитинства знайома багатьом.

Заповнена глядацька зала, що гаряче підтримувала артистів, складалася з малечі та дорослих, учнів ДМШ №1, викладачів та гостей школи.

– Балет «Лускунчик» Петра Чайковського – один із найпопулярніших у світі балетів. Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій дарує маленьким і дорослим глядачам незабутні відчуття краси і свята, – розповіла директор школи Юлія Темченко.

Наприкінці казки ведуча постановки Леся Рябоконь перевірила кмітливість та музичну пам’ять слухачів, провівши невеличку вікторину. Переможці отримали призи – диски з записом 3-х різних мультиплікаційних постановок казки «Лускунчик». По завершенню дійства всі учасники постановки отримали пам’ятні подарунки.

– Вистава стала справжнім музичним святом, яке ще раз довело виконавську майстерність учнів та високу професійність викладачів нашої школи, – наголосила директор школи Юлія Темченко.

 

31 січня 2014 р. о 17-00 відбудеться літературно-музична композиція “Лускунчик” в концертному залі ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка. Запрошуються всі бажаючі.
chelkunnchik

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 20.01.2014

Здобутки 2013. Дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка

Частина 1 (ogp.ck.ua)
Частина 2 (ogp.ck.ua)

Для перегляду необхідно завантажити файл:

Творчі здобутки2013.doc

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 09.01.2014

Перша музична школа прийняла в свою родину юних музикантів.

У справжнє свято музики і дитячої творчості перетворилась цьогорічна посвята в музиканти першокласників Черкаської ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка, яка традиційно відбулась до новорічних свят – Дня Святого Миколая та Нового року.
У цьому навчальному році дружню родину Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка поповнили ще 90 юних вихованців. Їх урочиста посвята в музиканти відбулась у концертному залі школи, у суботу, 21 грудня 2013 р…

Читати далі…


Черкаська ОДТРК

Акценти (2.01.14)

http://rosmedia.com.ua/


Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка

Рiздвянi зустрiчi 26.12.2013

26 грудня 2013 р. о 18-00 відбудеться святковий концерт “Різдвяні зустрічіі” в концертному залі ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка. Запрошуються всі бажаючі.

plakat4

21 грудня 2013 року на фортепіанному відділі відбудеться свято “Посвята в юні музиканти” для батьків і дітей

plakat3


Черкаська ОДТРК

ЧСН (19.00) на понеділок (30.12.13)

http://rosmedia.com.ua/


Черкаська ОДТРК, 30.12.2013

Різдвяні зустрічі.

Традиційні «Різдвяні зустрічі» відбулись в Черкаській дитячій музичній школі №1. Щороку викладачі разом з учнями ретельно готуються до святкової програми, добирають твори для виконання, проводять численні репетиції, шиють костюми. Концерт—не лише міні-звіт колективу, а й своєрідний спосіб подякувати батькам та створити для них піднесений настрій…

Читати далі…


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради,

Новини ? Новини культури02.12.2013 | 42 перегляди

І знову перемога першої музичної школи!

plakat5

Учні вокального відділу Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка 15 листопада 2013 р. відвідали I Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «BRILLANTE LARTE» у рамках Відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «LA GRANDE ARTE DI».

Конкурс проводить свою роботу у центрі слав’янської та православноі культури міста Києва в концертному залі та концертному холі ДК «Дарниця». Незважаючи на те, що конкурс проводиться у перше на нього з’їхались багато учасників з різних куточків світу: Росії, України та Китаю.

Професійний склад журі зформований з числа заслужених діячів культури та мистецтв, ведучих викладачів, композиторів, продюсерів, художників, режисерів, акторів.

На конкурсі приймали участь студенти та випускники консерваторій, музичних училищ. У академічному вокалі було представлено біля 50 учасників. Учні вокального відділу представили нашу школу у різних вікових категоріях, так найменші учасники Веліханова Заріна (викладач Мусеровська Л.О.) отримала І місце, а Жовта Вероніка (викладач Варавіна І.М.) отримала ІІ місце у академічному вокалі. Середню вікову категорію представили Бевзюк Богдана (викладач Мусеровська Л.О.) отримала І місце та Ковальчук Ніна (викладач Варавіна І.М.) ІІ місце академічний вокал. Старшу вікову категорію представили учні Швець Вікторія та Карюк Діана (викладач Мусеровська Л.О.) отримали ІІ місце у академічному вокалі. Також Швець Вікторія прийняла участь у номінації джазовий спів, та отримала звання дипломанта.

Високою оцінкою журі була відмічена професійна підготовка 9-річної Веліханової Заріни, яка була запрошена виступити 17 листопада у заключному Гала-концерті конкурсу. Ще один конкурс дає нам можливість зрозуміти, що учні та викладачі ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка гідні високих винагород та можуть професійно представити місто Черкаси та Україну у Міжнародному вокальному русі.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi


Хор старших класів «Прем’єр» посів І місце у Черкаському фестивалі творчості «Подвигу жити у віках»

І місце у Черкаському фестивалі творчості «Подвигу жити у віках» foto-02-12-2013 З нагоди 70-тої річниці визволення м. Черкаси від фашистських загарбників у місті пройшов фестиваль-конкурс художньої творчості «Подвигу жити у віках». Фестиваль заснований з метою сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню дітей та молоді, залучення їх до активної участі в культурному житті міста, формування національної, громадянської свідомості засобами мистецтва. У фестивалі взяли учать колективи вищих навчальних та загальноосвітніх закладів міста від 10 до 24 років. Оцінювання відбувалося у двох номінаціях – «Краща патріотична пісня» та «Інформаційна газета» воєнно-патріотичної тематики. У кожній з номінацій учасників поділили на дві категорії – «діти» (від 10 до 15 років) і «молодь» (від 15 до 24 років). Конкурс проходив у кілька етапів. На першому етапі (з 10 до 25 жовтня) проводився відбір учасників у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах міста. Під час другого етапу (з 25 по 28 жовтня) подавалися заявки на участь у загальноміському відбірковому турі фестивалю-конкурсу до Черкаського міського Палацу молоді та Черкаського міського Будинку культури імені І.Кулика серед кращих представників загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів. Третій етап став заключним.

29 листопада у Черкаському міському Будинку культури імені І.Кулика пройшов гала-концерт переможців за номінацією «Краща патріотична пісня», виставка з кращих робіт за номінацією «Інформаційна газета», нагородження переможців загальноміського фестивалю-конкурсу.

Хор старших класів Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка «Прем’єр» під керівництвом Варавіної І.М. (концертмейстер Рябоконь Л.П.) посів І місце у категорії «Діти». Лауреатом І ступеня конкурсу став також дует вокалістів: Борисюк Катерина та Курій Ольга (клас викладача Хільченко Ю.Б.).


Благодійній організації Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна»

Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна»

Шановний Леоніде Даниловичу!
У всіх засобах масової інформації України поширена новина про дарування Вашим фондом вихованцям музичних шкіл України інструменту фортепіано. Колектив та батьки Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка мають надію привернути увагу і до нашої музичної школи…

Президентському фонду Леоніда КучмиПрезидентському фонду Леоніда Кучми

Про Головне, 15.11.2013

Четвірка черкаських вокалісток вразила Ялту.

З успішними результатами повернулися вихованці черкаської Дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка з Міжнародного фестивалю-конкурсу вокального та хорового мистецтва ім. Ф. І. Шаляпіна.
Близько 200 учасників із різних куточків України, Росії, Європи та Китаю щорічно приїжджають в листопаді до Ялти аби продемонструвати свої таланти. Черкаси представляли учні-вокалісти класу викладача вищої категорії, методиста Мусеровської Лідії Олексіївни…

Читати далі…


ПРОЧЕРК.інфо, 12.11.2013

Журі Ялтинського Міжнародного конкурсу присудило два Гран-Прі вокалістам з Черкас.

Міжнародний фестиваль-конкурс вокального та хорового мистецтва ім. Ф.І. Шаляпіна учні Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка перемагають вже 6-ий рік. Біля 200 учасників із різних куточків України, Росії та Європи, Китаю приїжджають в листопаді кожного року до Ялти. І в цьому році учасниками конкурсу були вокальні ансамблі та солісти-вокалісти з України, Росії, Узбекистану, Казахстану, Білорусі, Сербії, Китаю…

Читати далі…