Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Архів (2014-2015р.)

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 09.06.2015
“Нова Доба”, 09.06.2015
“Дзвін”, 09.06.2015

Скрипалі ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіан».

Серед багатьох конкурсів, які проводяться нині на теренах нашої держави та поза її межами, особливе місце посідає щорічний Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан» у м. Києві. Конкурс високопрофесійний, має на меті виявлення талановитих виконавців та сприяння розвитку та професійної музичної кар’єри.

Оскільки головною метою конкурсу є популяризація серед дітей та молоді класичного та сучасного мистецтва країн Європи, щорічно у репертуарі має бути твір зазначеної європейської країни. Цього року – твір німецького композитора.

Учні по класу скрипки викладача Нагорної Г. М. (концертмейстер Андрійчук Н.В.) отримали :
Іванова Поліна – Диплом учасника конкурсу;
Пилипенко Єлизавета – Диплом Лауреата ІІІ ступеню;
Дует «Ліза і Поліна» (у складі Іванової Поліни та Пилипенко Єлизавети ) – Диплом Лауреату ІV ступеню.

У номінації «Ансамблі» – камерний ансамбль «Віола-груп» під керівництвом Квітки Інни Іванівни (концертмейстери: І. В. Чернявська, О. О. Черкашин, Т. В. Коркоць) отримав Диплом Лауреата ІІ ступеню.

Тріо «Натхнення» у складі Євгенія Журкіна, Богдани Бевзюк та Оксани Ключки під керівництвом Ольги Карпівни Горбунової (концертмейстер Чернявська І. В.) отримав Диплом Лауреата І ступеню!

http://ogp.ck.ua/

http://dzvin.org/

http://novadoba.com.ua/

 


www.0472.ua, 03.06.2015

Черкаські вокалісти підкорили «Голос країни».

Черкаська Дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка вперше прийняла участь в Музичній олімпіаді “Голос країни”, що відбулася в Києві.

ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка стала переможцем Музичної Олімпіади серед навчальних закладів по Украинї в командному заліку. Переможцем Олімпіади серед викладачів, визначених по сумі набранних балів учнів-лауреатів стала викладач вокалу ДМШ №1 міста Черкаси Варавіна І.М., а концертмейстер Рябоконь Л.П. отримала звання « Кращій концертмейстер Музичної олімпіади «Голос Країни». Дітям, викладачам та навчальним закладам вручалися цінні грамоти та спеціальні кубки переможців.

Результаты олімпіади:
Ковальчук Ніна академічний вокал- І місце (викл. Варавіна І.М. конц. Рябоконь Л.П.)
Котолуп Анастасія академічний вокал- ІІ місце (викл. Варавіна І.М. конц. Рябоконь Л.П.)
Томіленко Марія академічний вокал- ІІ місце (викл. Варавіна І.М. конц. Рябоконь Л.П.)
Токова Анастасія академічний вокал- ІІ місце (викл. Варавіна І.М. конц. Рябоконь Л.П.)

Дипломи участників отримали:
Жовта Вероніка академічний вокал (викл. Варавіна І.М. конц. Рябоконь Л.П.)
Скачко Анастасія естрадний вокал (викл. Хільченко Ю.Б.)
Алексеєва Даша естрадний вокал (викл. Хільченко Ю.Б.)
Сарнацька Эмілія естрадний вокал (викл. Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.)
Тимошенко Марія – диплом за краще виконання украинської пісні (викл. Хільченко Ю.)

Читати далі…

 


“Дзвін”, 23.05.2015

Вокальний ансамбль «Політон» ДМШ № 1 – серед переможців Міжнародного конкурсу у Києві.

ІІ Міжнародний вокально-хоровий конкурс «Вікторія» у м. Києві заснований при підтримці Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Посольств дружніх країн: Угорщини, Італії, Республіки Молдова, Грузії. Учасники конкурсу представляли свою культуру і традиції співу українському слухачу. Приймали участь всі бажаючі хорові колективи світу, ансамблі, а також церковні та учбові колективи при профільних музичних учбових закладах і вокалісти різного віку, незалежно від регіону або країни.

ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка м. Черкаси була представлена вокальним ансамблем «Політон» (керівник Поліщук Тетяна Володимирівна, концертмейстер Кравченко Лариса Василівна), який посів ІІ місце, поступившись тільки вокальній студії при хорі ім. Г.Верьовки. Члени журі високо оцінили оригінальність репертуару і трактовку творів ансамблю «Політон», а також голосову культуру та сценічний рівень виконання.

Читати далі…

 


http://www.kray.ck.ua, 21.05.2015

Свято маленьких музикантів обіцяє стати традиційним.

У вщент заповненому залі Обласного музично-драматичного театрі того дня панувала особлива піднесеність очікування свята. І воно відбулося.

Один за одним виходили на сцену солісти, гурти виконавців – після кожного виступу шквал оплесків. Так пройшов І міський фестиваль «Музична весна», що зібрав під своїм крилом творчі колективи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів обласного центру.

Всі діти за своєю природою є талановитими, що підтвердив і згадуваний концерт, але усе ж слухачі відзначили: найуспішніше заявили про себе на фестивалі вихованці Першої міської музичної школи імені Миколи Лисенка і Черкаської школи мистецтв. Подальших успіхів їм та їхнім ровесникам не тільки в мистецтві, а і в житті!

Читати далі…

 


Життя яскраве, 02.05.2015

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 22.05.2015

Вісім перемог за навчальний рік отримав учень ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенкана на конкурсах різного рівня

З настанням весни все більше і більше творчих фестивалів збирають юні таланти. Так з 15 по 17 травня 2015 року в м. Ужгороді діти з Сум, Одеси, Полтави, Пирятина, Кривого Рогу, Львову, Мукачева, Ужгорода та інших міст демонстрували своє вміння в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряні Карпати», який проводився під патронатом Всесвітньої Асоціації виконавчих мистецтв «

Змагання проводилися у різних номінаціях, з м. Черкаси був запрошений єдиний учасник – учень 7 класу дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка Максим Чурієв. Максим вчиться в класі викладача баяну Алли Смірнової, є неодноразовим переможцем багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Тільки в 2014-2015 навчальному році Максим отримав перемоги на конкурсах в Києві, Львові, Дніпропетровську, Кіровограді, Черкасах.

У номінація «Інструментальна музика» юний черкащанин вразив журі грою на баяні складних класичних творів та цікавих творів сучасних українських композиторів, за що одержав диплом І ступеня. Рівних йому не було у ІІІ віковій категорії, тому в результаті – заслужена перемога і овації глядачів!

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 18.05.2015

Відбувся I міський фестиваль ?Музична весна?

17 травня 2015 року у Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка за підтримки міськвиконкому та Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської обласної ради відбувся I міський фестиваль ?Музична весна? за участю творчих колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів м.Черкаси.

У фестивалі, покликаному розкрити творчий потенціал, виконавську майстерність та сценічну культуру обдарованих дітей, взяло участь близько 700 учнів шкіл естетичного виховання.

Під час концерту було представлено 35 номерів різножанрового спрямування: хоровий спів, інструментальна музика, естрадний, академічний вокал, хореографія та ін. У фойє театру експонувалася виставка робіт учнів дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, дитячої школи мистецтв, арт-студії ?Глорія?.

Родзинкою фестивалю стало виконання інструментальних творів камерним ансамблем ?Експресія? ДМШ №1 ім.М.В.Лисенка паралельно зі створенням живої картини ?Надія? та виступу театру тіней. Кульмінацією свята стало спільне виконання твору Людвига ван Бетховена ?Ода до радості?, який є гімном Євросоюзу, зведеним хором шкіл естетичного виховання у кількості 250 учнів разом з духовим оркестром Черкаського музичного училища ім. С. С. Гулака – Артемовського під керівництвом Володимира Бреславського.

Читати далі…

 


ПРОЧЕРК.інфо, 13.05.2015

У музичній школі № 1 ім. Миколи Лисенка відбувся звітний концерт.

Святковий весняний настрій панував цими днями у концертному залі обласної філармонії, де 24 квітня відбувся звітний концерт Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка.

Програму концерту склали кращі учнівські та викладацькі колективи, яскраві сольні виступи. Слухачам було представлено все розмаїття жанрів – від класики до сучасної музики.

Педагогічний колектив першої музичної школи № 1 ім. Миколи Лисенка – це досвідчені викладачі. За роки роботи вони виховали не одне покоління юних музикантів. Високий рівень педагогічної майстерності підтверджують успіхи їхніх учнів на територіальних та обласних конкурсах. Переможці конкурсів, у цьому навчальному році, були запрошені на сцену. Бурхливі оплески лунали на їх честь. Вітати з досягненнями учнів на сцену була запрошена Директор департаменту осівти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Бакланова Марина Леонідівна. Нагороджували грамотами та подяками учнів всіх відділів школи разом з завідуючими відділами.

Читати далі…

 


Полесская рапсодия

 


“Нова Доба”, 29.04.2015

Черкаська вокалістка визнана найкращою на конкурсі у Шостці.

Нещодавно в м. Шостка відбувся Всеукраїнський дитячий конкурс академічного співу «Поліська рапсодія».
Від Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Диплом володаря Гран-Прі – отримала Бевзюк Богдана. Організатори конкурсу підкреслили високий професіоналізм викладача Богдани та прекрасні вокальні дані. Богдана отримала не тільки високу оцінку журі, а й цінний подарунок – LCD телевізор. Також Диплом лауреата ІІІ премії (молодша вікова категорія) – Переверов Павло. Обидва учні займаються у відомого в нашому місті викладача вокалу Мусеровської Лідії Олексіївни. Концертмейстером учнів на конкурсі була Оношко Наталія Володимирівна. Лідію Олексіївну відзначили Грамотою за підготовку переможців та Дипломом Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України.

Читати далі…

 


Факти ICTV, 23.04.2015

Музична школа руйнується.

 


ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс “ПРОВЕСІНЬ 2015?

27-28 лютого 2015 у Кіровограді відбувся ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “ПРОВЕСІНЬ – 2015?.

В Кіровоград вже протягом 20 років поспіль з усіх куточків України приїздять кращі виконавці гри на народних інструментах для участі у конкурсі.

На престижний мистецький форум прибуло близько 400 представників від 90 музичних шкіл та 20 музичних училищ нашої країни, що підтверджує високий мистецький рейтинг фестивалю-конкурсу.

Журі в кожній номінації представляли професори Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського, народні та заслужені артисти – БІЛОКОНЄВ М. Т., ЧЕРКАЗОВА Є. І., АЛЕКСИК Ю. Ю., МИХАЙЛЕНКО М. П., ФЕДОРОВА Л.В., БІЛОУС В. П., ЗАЄЦЬ В. М.

12 вихованців відділу народних інструментів Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка вибороли призові місця, були нагороджені дипломами та сувенірами «Провесінь».

Гран-прі:
- Чурієв Максим, баян, 7/8 клас, ІІ категорія, викл. Смірнова А.М.

Диплом І ступеня:
- Харченко Катерина, баян, 4/8 клас, І категорія, викл. Козлова Л.М.
- Харченко Іван, баян, 5/8 клас, ІІ категорія, викл. Козлова Л.М.
- Проценко Юрій, акордеон, 2/8 клас, І категорія, викл. Козлова Л.М.

Диплом ІІ ступеня:
- Калугін Роман, баян, 4/8 клас, І категорія, викл. Смірнова А.М.
- Хачатуров Армаїс, акордеон, 5/8 клас, ІІ категорія, викл. Козлова Л.М.
- Хачатуров Артем, акордеон, 5/8 клас, ІІ категорія, викл. Козлова Л.М.
- Липицька Вероніка, акордеон, 2/8 клас, І категорія, викл. Козлова Л.М.
- Тараненко Андрій, гітара, 4/8 клас, І категорія, викл. Ратніков С.І.

Диплом ІІІ стуреня:
- Тропіна Діана, гітара, 5/6 клас, перехідна категорія, викл. Хомік М.О.
- Липкань Софія, бандура, 2/8 клас, І категорія, викл. Гришко Н.С.

Диплом відзнаки:
- Корніцька Катерина, бандура, 4/6 клас, ІІ категорія, викл. Гришко Н.С.

 


“Нова Доба”, 07.04.2015

Талановиті учні Черкаської музичної школи здобули перемоги в Кіровограді.

Нещодавно в Кіровограді відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального та вокального мистецтва «Свято талантів», в якому прийняли участь близько 200 учасників з різних міст України: Миколаєва, Києва, Кіровограда, Умані, Черкас.
 
ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка на конкурсі була представлена двома учнями, які продемонстрували неабиякі успіхи в цьому конкурсі: Краснодимський Дмитро став лауреатом І ступеня, Гайко Єва – ІІІ ступеня. Обидва лауреати навчаються у викладача Нечушкіної Оксани Вячеславівни.
 
 
 

Читати далі…

 


Черкаька обласна державна телерадіокомпанія, 22.03.2015

Фестиваль-конкурс “Чарівний рояль”

 


Фестиваль вокально-хорового мистецтва “Вірші Тараса в піснях зазвучать”.

Відкритий міський фестиваль вокально-хорового мистецтва «Вірші Тараса в піснях зазвучать» пройшов у Черкасах з 11 по 12 березня з ініціативи міського Будинку культури імені Івана Кулика.

У фестивалі взяли участь капела бандуристів, три хори, 15 ансамблів та 28 солістів, як професійних митців, так і аматорів. Загалом до свята долучилися понад 200 учасників.Творчість Тараса Шевченка надихнула на створення і виконання вокальних творів всі школи естетичного виховання міста. Нашу школу представили учні вокального відділу з класу викладачів Мусеровської Лідії Олексіївни та Хільченко Юлії Борисівни: Переверов Павло, Горожанкіна Поліна, Мордакова Катерина, Борисюк Катерина та Курій Ольга.

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 11.03.2015

Черкаські вихованці ДМШ №1 – переможці Всеукраїнського конкурсу “Провесінь”.

Щороку з початком весни у Кіровоград вже протягом 20 років поспіль з усіх куточків України приїздять кращі виконавці гри на народних інструментах для участі у ХХ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Провесінь». Серед них – бандуристи, сопілкарі та цимбалісти, гітаристи, баяністи та акордеоністи, домристи та балалаєчники.

У престижному мистецькому форумі взяло участь близько 400 представників із 90 музичних шкіл та 20 музичних училищ України. Черкаси на заході представили вихованці дитячої музичної школи № 1 ім.М.В. Лисенка.

Гран-Прі: Чурієв Максим (баян) викл. Смірнова А.М.

І місце: Проценко Юрій (акордеон) викл. Козлова Л.М.
Харченко Катерина (баян) викл. Козлова Л.М.
Харченко Іван (баян) викл. Козлова Л.М.

ІІ місце: Липецька Вероніка (акордеон) викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Артем (акордеон) викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Армаіс (акордеон) викл. Козлова Л.М.
Калугін Роман (баян) викл. Смірнова А.М.
Тараненко Андрій (гітара) викл. Ратніков С.І.

ІІІ місце: Тропіна Діана (гітара) викл. Хомік М.О.
Липкань Софія (бандура) викл. Гришко Н.С.

Диплом відзнаки: Корніцька Катерина (бандура) викл. Гришко Н.С.

Читати далі…

 


“Нова Доба”, 08.03.2015

Сучасна жінка постійно розвивається й рухається вперед.

Про це знає з власного досвіду директор Черкаської дитячої музичної школи №1 імені М. В. Лисенка Юлія Темченко,

адже 10-ий рік керує колективом, у якому значно більше жінок. Та й сама як керівник розуміє свою відповідальність не лише за підлеглих, а й заклад узагалі. А ще вона – голова ради директорів музичних шкіл і шкіл естетичного виховання Черкаської області, член президії Всеукраїнської ради директорів позашкільних спеціалізованих мистецьких закладів. Тому майже повністю присвячує свій час роботі.

Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
 
 
 

Читати далі…

 


“Нова Доба”, 06.03.2015

Черкаські вокалісти стали лауреатами Міжнародного конкурсу «Прем’єр – 2015».

Нещодавно в Києві відбувся V Міжнародний конкурс «Прем’єр – 2015». В конкурсі взяли участь двоє учнів з академічного співу Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Переверов Павло, який став лауреатом ІІ премії та Веліханова Заріна – лауреат ІІІ премії. Викладачем учнів є Лідія Мусеровська, концертмейстер Олена Розгон.
 
 

Читати далі…

 


Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету, 02.03.2015

«Летючий корабель» поставили у Черкаській музичній школі № 1.

Постановку дитячого музичного спектаклю організували викладачі вокального відділу школи за підтримки концертмейстерського відділу: режисер-завідуюча відділом вокального співу Ірина Варавіна, помічник режисера – концертмейстер Леся Рябоконь, хореограф – Наталія Малахова. Ролі виконували юні актори – учні вокального відділу.

До концертного залу школи завітали батьки, маленькі учні, гості та викладачі школи, а також представники ЗМІ. На сцені співали всім знайомі з дитинства відомі мультиплікаційні персонажі – Забава та Іван, Цар та Палкан, Водяний, Бабки-йожки та Жабенята.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 26.02.2015

Дошкільнята познайомилися з музичними інструментами.

Дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка запросила маленьких дошкільнят на концерт в рамках діяльності «Дитячої філармонії». До музичної школи завітало понад півсотні вихованців дошкільного навчального закладу № 50 зі своїми вихователями.
 
Діти вперше побачили як виглядають та звучать таки цікаві та непоширені музичні інструменти, як металофон, ксилофон, флейта, саксофон, почули твори гітарної, вокальної, фортепіанної та скрипкової музики. Викладачі школи провели невеличкий екскурс в історію виникнення та особливостей музичних інструментів. Виконавцями музичних творів стали учні як молодших так і старших класів.

Читати далі…

 


Нова Доба, 29.12.2014

«Різдвяні зустрічі» пройшли в Черкаській музичній школі.


У концертному залі Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка 24 грудня 2014 року відбувся новорічний святковий концерт «Різдвяні зустрічі» за участю вихованців та творчого колективу школи.
 
Концертна програма «Різдвяних зустрічей» існує вже з 2000 року. За цей час різдвяні концерти школи відвідали не одна тисяча черкащан. Нині концерт «Різдвяні зустрічі» є невід`ємною частиною культурних заходів, що відбуваються у школі.

Читати далі…

 


Концерт Алекс-Бенду, 19.12.2014р.

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 26.12.2014

Черкащани отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі.

2-13 грудня 2014 р. учні Першої музичної школи ім. М.В. Лисенка взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяні мініатюри» (м. Київ).
 
Діти змагалися в інструментальній номінації та номінації з сольного співу. Журі конкурсу присудило наступні призові місця:
 
 
 
І місце: Чурієв Максим (викл. Смірнова А.М.),
Бевзюк Богдана (викл. Мусеровська Л.О., конц. Орлова А.А.);
 
ІІІ місце: Тропіна Ніка (викл. Хомік М.О.).

Читати далі…

 


ПРОЧЕРК.інфо, 17.12.2014

Черкаські музиканти виступили на ювілеї фонду Кучми.

Ансамбль скрипалів «Віола-груп», до складу якого входять вихованці Дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка під керівництвом Інни Квітки, 11 грудня виступили у святковому концерті стипендіатів президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» в Київській національній філармонії України з нагоди 10-ї річниці благодійної діяльності фонду.

Читати далі…

 


06.12.14 у Черкасах відбудеться концерт “Алекс Бенду”.

 


Інтернет-видання “ZMI.ck.ua”, 02.12.2014

Учні першої музичної школи ім. М.В.Лисенка перемогли на “Нових іменах України”.

12 листопада 2014 року в м. Києві проходив Всеукраїнський огляд-конкурс «Нові імена України», який проводив Український фонд культури.
 
І тур конкурсу проводився у Черкасах за підтримки голови правління обласної організації Українського фонду культури Анатолія Волошина. Були відібрані найталановитіші. Від дитячої музичної школи № 1 ім. М.В.Лисенка були представлені учні по класу академічного вокалу викладача Лідії Мусеровської – Бевзюк Богдана та Свергунов Андрій.
 
На ІІ турі в м. Києві Бевзюк Богдана та Свергунов Андрій отримали Дипломи Переможців.
 

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 01.12.2014

Кіровоградське “Свято талантів” підкорили вихованці Дитячої музичної школи №1.

Останні дні осені запам’яталися учням вокального відділу черкаської Дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка перемогою на Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод в місті Кіровоград «СВЯТО ТАЛАНТІВ», який відбувся 29 листопада 2014 року. На нього завітало понад 100 учасників з різних міст України, з них – 71 інструменталіст та 42 юних вокаліста.

Читати далі…

 


ПРОЧЕРК.інфо, 19.11.2014

Музиканти влаштували концерт для оршанецьких прикордонників.

Учні та викладачі Дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка провели концерт для близько 200 курсантів Оршанецького прикордонного навчального центру.

Юні виконавці грали на акордеоні, скрипці, гітарі, ксилофоні, а також співали.

У програму концерту увійшли як класичні твори (в тому числі оперні арії), так і естрадні та джазові.

Читати далі…

 


Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету, 14.11.2014

Вихованці Першої музичної школи підкорили чернівецьку «Фієсту».

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка відвідали Міжнародний фестиваль мистецтв «Фієста», який відбувся у мальовничому містечку західної України – Чернівці.

У конкурсі взяли участь близько ста учасників з України, Росії та Словаччини. Членами журі були діячі мистецтва з Києва, Чернівців, Львова та гості зі Словаччини.

Читати далі…

 


03.11.2014

Учні вокального відділу прийняли активну участь у мистецькому проекті «Твій талант – на допомогу армії» для підтримки учасників АТО на Сході України.

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка відвідали Міжнародний фестиваль мистецтв «Фієста», який відбувся у мальовничому містечку західної України – Чернівці.
У конкурсі взяли участь близько ста учасників з України, Росії та Словаччини. Членами журі були діячі мистецтва з Києва, Чернівців, Львова та гості зі Словаччини. Репертуар конкурсантів дивував своєю різноманітністю, яскравістю та глибиною художнього відтворення.

 


Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету, 03.11.2014

Черкаські музиканти взяли участь у польсько-українських надморських зустрічах.


Творчий колектив Черкаської дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка відвідав польське місто Дарлово. Візит відбувся в межах програми польсько-українського молодіжного обміну на тему «Надморські зустрічі з народною музикою» на запрошення директора Дарловського осередку культури імені Леопольда Тирманда Аркадіуша Сипа.
Черкаська творча група була представлена 14 учнями, переможцями міжнародних та всеукраїнських конкурсів, під керівництвом Холодий І.О.

Читати далі…

 


ПРОЧЕРК.інфо, 21.10.2014

У музичній школі імені М. Лисенка – перше Гран-Прі в новому навчальному році.


18 жовтня в м. Києві Міжнародна корпорація «Зоряні мости» провела Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Осінні«Зоряні мости». На конкурс – фестиваль була запрошена творча молодь від 5 до 25р. Конкурсанти змагалися у різних номінаціях: вокалісти, солісти – інструменталісти, хореографія та інші жанри.

Першу музичну школа ім. М.В.Лисенка представила на конкурс – фестивалі учениця 8-го класу з академічного співу Карюк Діана (клас викладача Мусеровської Лідії Олексіївни).

Результатом конкурсного виступу Карюк Діани стала найвища оцінка журі – Гран-Прі в номінації «Академічний вокал»…
 
 
 

Читати далі…