Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Графіки академічних концертів та іспитів

 

          ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ  КОНТРОЛЬНИХ ЗАХОДІВ ЗА  ІІ СЕМЕСТР 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

І  фортепіанний відділ  
дата час

Прізвище, ім’я учнів

клас аудиторія
24.04 

15.30

Сотченко К., Онищенко Т., Кожушко М., Зубашева С., Шабанова К., Дашко О., Кобзар І., Котик Д.

0-1

28

16.00

Кічова А., Міхновська Є., Крацило А., Терещенко Є.,   Каракат С.,Тюкалов І., Почка Ю., Кокарєв І., Подакіна В.

2-3

16.40

Простибоженко Т., Кулікова Є., Одновол А., Фідря П., Коломієць М.,  Катренко А.,

4-5

17.10

Харь Є., Наконечна Н., Маліченко О., Кучер Д., Ступнікова О., Талах О.

6-7

25.04  

11.00

Бойко С., Кулявець О., Сабіщенко К.,  Смольська А., Трущельова К., Олефіренко З., Забіла З., Кокарєв Т., Франко Н., Гостевський Н., Тимофєєва К.

0-1

28

11.45

Ткаченко В., Лєбєдєв Г., Тюкалова М., Барченко К., Олач-Лотоцький Д., Ражепа І., Гучко А., Дядіщева С., Токаренко Є., Батіщев Я.

2-3

12.15

Нижник Л., Івченко Є., Мудрак К., Олексієнко С., Кришталь А., Олефіренко П., Тропіна Н.,  Кучер М., Батіщева С., Кошова А., Ковальчук М., Марданов Є., Починок М., Дмітрієва К.

4-7

27.04 

15.30

Галич А., Рябова М., Шевченко Е., Простибоженко М., Петрикова Д., Тихолоз Є., Круглік І., Павлов А.,

0-1

28

 

16.00

Полтавець В., Масол О., Луцький М., Кібальник М., Моторна С., Дудін В., Товшанчі Т.

2-3

16.30

Глухов О., Красножон А.,  Куценко Д., Масол А., Цибенко А., Нагорна Н., Мільченко П.

4-5

17.00

Арутюнова В., Кириченко І., Галич Д., Гудзь Б., Мельник А., Авраменко В., Кучер В., Шинкарьова В.

6-7

30.04

10.30

Немеш О., Волошин  Н., Шевченко І., Голінський К.

1-4

22

15.30

Копитець С., Мунько М., Фортуна С., Велікан  А., Трухан Є., Вовк К.

0-2

28

16.00

Кисла А., Козирєва М., Скорик Д., Сокол Р.,  Лісова І., Гарнага А., Хачікянц В., Наталуха Є., Шевченко С.,  Бескровна Є.,  Поліщук А.

2-3

17.00

Дюканова А., Амірова В., Барчан С., Софієнко Д., Григор’ян Є., Василенко Д., Сорокіна Д.

4-5

17.30

Варавіна Д., Нечушкіна Д., Мікіш А., Ахмедова А., Нікітіна М., Макаринська А., Цимбал Д., Шамова М., Кучевська В., Краснокутська Д., Сергієнко Н., Десятерик Н.

6-7

ІІ  фортепіанний відділ  
дата час

Прізвище, ім’я учнів

    клас аудиторія
24.04 15.00 Гречана Д., Павленко М., Харченко Н., Котова Д., Швець М., Пилипенко І., Шамян Л., Муравіцький Є., Єфімова Д.

0-2

21

15.45 Петрова А., Ніколаєва М., Кравченко А., Скубенко Д.,  Фартух А., Коміз  Є., Розіна  В., Черненко С., Габер М., Ігнатьєва  К., Шинкаренко Д.,  Тригубович С.

2-3

16.45 Васковець Б., Гапоненко В., Брик Д., Лепська Д. Чернявська К., Осовик А., Дешевих Д., Сабадаш К., Черченко А.

4-5

17.30 Скобіна С., Богма А., Пожар І., Тарасенко А., Токова А., Остроушко К.   

6-7

25.04 11.00 Паскалова А., Антонюк М., Дідик Є., Будняк М., Демьохіна І., Власенко А., Лоха С., Підпальна В., Олексієнко Д.

0-1

11.45 Тєпайкіна Я., Коломієць Є., Демьохін Б.,  Близнюк М., Олійник А., Дубович Т., Карабешкіна А., Карабешкіна Д., Карабешкіна І.  

2-3

12.30 Березовська В., Кузнецова  В.,  Приступа С., Душейко А., Рибальченко А.,  Бейкун М., Гладкій І., Зайченко Є., Остроушко Д.

4-7

27.04 15.00 Герявенко А., Ободовська В., Смішко Б., Кириченко А., Буркацька Б., Хлобистіна О., Жарікова О., Мохуренко С., Денисенко С., Барабаш Є., Перевозчикова К., Околита Ю.  Черниш Є., Шеремета М.

0-1

16.00 Золотаренко А., Шеремета А.,  Галат А.,  Мохуренко А., Медвідь З., Гуц Г., Губенко Є., Скорина Я., Дацик Е., Шпортко Я.   

2-3

17.00 Розгон А.,  Буркацька М., Чабан А., Чабан Т., Коваль А., Околита С., Шалунова Д., Пожар А., Кондратенко  А.,

4-5

17.45 Суворов Ю., Жукова В., Доценко Г., Бекіров М., Воскобій М., Коломієць Д., Гринюков А.

6-7

30.04 15.30 Паляч М., Кононець А., Савіних Є., Гребеник М., Степанова Д., Козик К.

2-3

16.30 Доценко І., Єфименко С., Черненко А., Бойко О., Лепетуха Д., Харченко П.,  Горопацька А., Морозова О.

4-7

                                                                  Відділ оркестрових інструментів

дата

час

учні

клас

аудиторія
  04.05 15.30 Поливода Т., Ворона К., Вискварка Д., Савчук І., Опадько З., Бурлака С., Похнатюк Л., Протасова С., Ворона Д., Ворона  К., Андрущенко Є., Голубович І., Макаренко М., Джебраілова Е.

0-1

11

16.30 Ручкіна М., Христославенко Х., Телятник І., Луцький  М., Теслюк А., Плеханова Кат., Рикун Я., Дідик Д., Литвин В. Чатха А., Салинська К., Павлюк В.

2-4

17.30 Дацик Е., Новак А., Чикурова А., Шарманова Ю.,  Портнягіна Д., Миргородська М., Жиленко В., Дмитренко Д., Голубєва К. 

5-7

  05.05 15.00 Гусарова А., Колісник У., Поліщук А., Семенова К., Сташинський О., Шамян Ж., Радзюн В., Копитець Є., Бандура Є., Правилова С., Семенова М., Наконечний О.

0-1

16.00 Бердінскіх В., Брик  К., Винник Д., Переможний Т., Кисліченко – Сіленок М., Дячок В., Тесля О., Хамаза С., Кузьменко А., Черкас А.

1-2

17.00 Каптенко Д.,  Низенко Р., Яніна К., Тимофєєва К., Поліщук К., Карзюкова І., Попова З., Коріненко Ю., Григор’єва М., Циганенко А., Малакєєва Р.

2-3

18.00 Стєкольщіков Ю., Барчук Н., Каптан В., Буров  М., Войновська А., Шабанов Н., Єжела М., Іванчук С., Плеханова Кр., Кучер Д., Барабаш С.

4-7

06.05

16.00 Тимошенко Р., Яроменко К. Коломієць Є., Хоменко З., Бойко-Бейлі І.

0-1

16.30 Боковня Д., Зіменко М., Чипурний А., Неживенко О.,

4-7

07.05

11.00 Дубина С.

2

                                                               Відділ народних інструментів

дата час

учні

інструмент

аудиторія
24.04

16.00

Смоляр С., Ткачук В., Тепаленко А., Михлик О., Жукевич Д., Антонова П., Шинкарьова Р., Путін С. Дубович С., Кайдаш А., Кайдаш Б.,  Наумов І., Розтрепенко М., Пендюра М.

баян,

акордеон, бандура,

2

17.00

Семеняк Т., Пипа М., Ковтун Н., Линник  І., Лут В., Ляхович М.   електрогітара

39

17.45

Рєзніков А., Ярошенко Д., Очеретяний О.,  Дулгеров С., Лукашенко О., Коноваленко М., Паплик С., Полухін А., Сахник О., Бережнов С., Наталуха В., Косенко О. гітара, нар. сопілка

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.04

11.00

Самойленко Т.,  Цвіркун О., Шардін  Д., Орел Є., Янковенко М., Сіренко А., Компанієць Т.,  Череп  Д.,  Чурієва М., Макаренко Н.

баян, акордеон

12.00

Слюсар С., Чорноус Д., Штанько С., Бєліков С., Галдонський К., Гарнага О., Кіркіча Д., Іванова М.,  Кравченко М.,  Лозова Я.,  Дель А., Орел Н.

гітара

27.04 

16.00

Головань О., Сидоренко Т., Трофименко В., Кокарєв Д., Осіпович В., Осіпович Д., Сивак Д., Лазарєва Р., Пилипенко П., Севрук  О., Березань А., Габер І., Гаврилов Є., Токаренко Є.

гітара

17.00

Холоденко І., Петренко М., Правилова М., Бреус  І.,  Жиляєв М.,  Дивнич С., Пшеничний  С., Калугін Ю., Станіславчук Д.,  Могильов А.

бандура, баян,

акордеон

18.00

Липа Д., Ятченко І., Ярмош Б., Васьковський С., Єфремова С., Нечай І., Падалка Я., Пятчанін  А., Шморгун А.

гітара

30.04 

10.30

Валюк І., Аксентьєва М., Швець К., Пуш., Яріш В., Дьомінова В., Калініна Є.

бандура

16.30

Бахмач Д., Грабенко А., Кваша М., Черватюк Б., Хмельницький Є., Хмельницький О., Панченко К., Гавріна М., Кравченко Б., Носенко М., Богма А., Ільченко В., Токовий І.

гітара

 

17.30

Гриценко А., Ткач М., Липкань С., Литвин  Н., Лайко  А., Панченко А., Повєтьєв-Софієнко М., Владімірова В.

гітара, бандура

                                                Відділ  духових та ударних інструментів

дата час

учні

інструмент

аудиторія
27.04  17.00 Безрукава В., Тюкалова М., Азязов І.,  Пшенічкін Л., Гречихин М.,  Тарасенко А. (дод)

духові

41

30.04 16.00 Бакін М., Лепський Т., Рачек О., Коломієць З.

ударні

16.30 Малакєєва Л., Стрілець М., Шепель Т., Ярошенко Д.,  Галаган К., Могильов П., Безкровний Д., Переверов П.(уд)

духові, ударні

05.05 16.30  Брик  Є., Бакін М., Лепський Т., Коротиш М., Нікітін Д., Мельник О., Лісун І., Комаров Є., Гончар  К., Мінео М., Переверов П., Тропіна Н.

духові, ударні

06.05 15.30 Радзюн П., Цирульніков М., Охріменко Н., Грабов І., Гнатюк Т., Круглик І., Вишневецька Р., Галушко С.,  Кусюмов М., Кусюмов  Н., Стеценко Л.,

духові, ударні

16.30 Гунько Ф., Лісова І., Дмитренко В., Момот О. Мозговий В.   дод. інстр.:  Миргородська М.,  Голінський К. 

духові

17.00 Кушка С., Вакула А., Устінова А., Гостевський Н., Гончаренко Т., Філь Д., Гейзбург В., Свергунов Є., Лісіменко А., Кучеренко С., Коцур Є., Кучер М. дод. інстр.: Голінський К.  

духові

Відділ хорового та сольного співу

дата час

учні

аудиторія
24.04 16.30 Дядіщева С., Лісова І., Тєпайкіна Я., Шеремета М., Шеремета А., Копитець Є., Копитець К., Бірка К., Поліщук Д., Ящук К., Слюсар С., Токаренко Є.

народний спів

13

  17.30 Самогулов І.,  Самогулова М., Іванова М., Жиленко В., Шапран А., Відьменко А., Дмітрієва К., Мурашкіна С., Смоляр С., Фєщєнко А., Сурін С., Тригуб С., Гладкій І.,  Токова А.

естрадний, академічний  спів

44

25.04 10.30 Савченко О., Урсу Д., Макаренко Є.  загальний вокал:  Шпортко Я., Новак А.

естрадний спів

15

27.04 17.45 Токовий І., Смішко Б., Коломієць Н., Жученко Ю., Теслюк А., Татарінова П., Цибенко А., Ільченко В., Грчіч М., Агаєва А., Веліханова З.

естрадний, академічний  спів

19

30.04   10.30 Снісаренко Д., Чернявська К.

академічний  спів

15.30 Чабан Т., Мартинюк С.,  Хлєбнікова М., Коломієць Є., Ярмош В., Крамар Є., Пилипенко А.  

естрадний, академічний  спів

17.45 Нижник Л., Ковальчук М., Нечушкіна Д., Голубєва К., Переверов П., Лепська Д., Варавіна Д.

академічний  спів

05.04 16.30 Ходос С., Івченко Є., Коротиш М., Галат А., Гречана Д., Петрова А., Кокарєв І., Товшанчі Т., Шинкарьова В., Розгон А.,  Дикий А., Фартух А.

естрадний, академічний  спів

52

07.05 17.30 Козик К., Білова С., Чабан А., Винник Д., Григор’ян Є., Данчишен А., Скорик Д., Калініна Є.

загальний вокал

                        Відділ концертейстерства та предмету за вибором  
дата час

Учні

клас

аудиторія
27.04  17.00 Тарасенко А.

додатковий інструмент

41

04.05  14.30 Коріненко Ю.

загальне фортепіано

51

 

  18.00 Плеханов Д., Шепель Д., Гаврилюк В.,  Крамар Є.,  
05.05 17.10 Лісун І., Стєкольщіков Ю., Смоляр С.,  Снісаренко Д., Копитець К., Простибоженко В., Лісун І.

загальне фортепіано

06.05   16.20 Миргородська М.

додатковий інструмент

41

17.00 Голінський К. 
07.05 14.30 Самогулов І., Чертополох В., Спєвакова М.

загальне фортепіано

51

17.15 Коломієць Є., Коломієць Н., Поліщук Д., Дикий А.
17.30 Чабан А., Винник Д., Скорик Д., Калініна Є., Козик К.,  Білова С., Григор’ян Є., Данчишен А.  

загальний вокал

52

 

08.05 14.30 Черненко Б., Дацик Е., загальне фортепіано

51

18.00 Пилипенко А., Гаско А., Лібацька С., Білова С.,Нікітін Д.,
13.05  15.00 Рєзникова А., Каптенко Д., Яніна К.,Барчук Н., Каптан В., Дмитренко Д.

загальне фортепіано

27

18.00 Грчіч М., Мінео М., Макаренко Н., Урсу Д., Агаєва А.

51

16.05   11.00 Клас Красавіної Л.М.

імпровізація

27

12.00 Шпортко Я., Новак А.

загальний вокал

15

12.15 Єжела М., Теслюк А., Плеханова Кр., Барабаш С,

загальне фортепіано

26

 

12.30 Ворона К., Плеханова Кат., Буров М., Чертополох С., Сидоренко С., Шевченко Є. 

додатковий інструмент

56

 

Заступник директора з навчальної роботи                                                                                        О.О. Хараборкіна

 

 

                                             Р О З К Л А Д  випускних іспитів з музичної літератури 

Дні

проведення

Час

проведення

Екзаменатор

      Асистент

05 травня

 

06 травня

06 травня

 

08 травня

18.00 – 8(8)

 

18.00 – 6(6)

 

18.00 – 8(8)

 

18.00 – 8(8)

Полтавець Л.Г. Корнеєва І.Л. Стуліна Л.В.

 

Остапенко В.П.

 

 

Кузьменко О.П. Полтавець Л.Г. Остапенко В.П.

 

Стуліна Л.В.

 

 

                                                Р О З К Л А Д  випускних іспитів з сольфеджіо 

Дні

проведення

Час

проведення

Екзаменатор

      Асистент

04 травня

 

04 травня

 

13 травня

 

13 травня

 

15 травня

 

     

16.15 –8(8)

 

16.15 –8(8)

 

16.15 – 8(8)

 

16.15 –6(6)

 

16.15 – 8(8)

 

Кузьменко О.П. Корнеєва І.Л. Корнеєва І.Л.

 

Тищенко І.П.

 

Кузьменко О.П.

 

Корнеєва І.Л. Лещенко О.М.  Полтавець Л.Г.

 

Корнеєва І.Л.

 

Стуліна Л.В.

 

 

 

  Заступник директора з навчальної роботи                                                       О.О.   Хараборкіна

 

Випускні екзамени з фаху 2019-2020 н.р.

 Прізвище та ім’я учня

травень

зал

Гусєва Катерина

20

17.00

Плеханов Даніїл

20

17.00

Поточевська Варвара

20

17.30

Шеренговська Дарія

20

17.30

Кащук Вадим

20

18.00

Розколодько Вікторія

20

18.00

І фортепіанний відділ

клас  №22

Астахова Софія

18

17.30

Веліханова Заріна        

18

17.30

Гайко Єва

18

17.30

Озеран Єлизавета

18

17.30

Голубєва Карина

19

18.00

Дерев’янко Марія

19

18.00

Саліхова Вероніка

19

18.00

ІІ фортепіанний відділ

клас №21

Максимова Злата

20

18.00

Татарінова Поліна

20

18.00

Фатєєва Марія

20

18.00

Яценко Крістіна

20

18.00

Кащук Вадим

21

17.00

Остроушко Володимир

21

17.00

Волощук Юлія

21

17.00

Авдєєнко Ксенія

21

18.00

Гнатюк Іван

21

18.00

Зінченко  Юлія

21

18.00

Романова Анастасія

21

18.00

Редько Аліна

22

16.30

Фурман Софія

22

16.30

Шпунт Олег

22

16.30

Відділ оркестрових інструментів

клас  №11

Астахова Софія

18

17.00

Пятчаніна Ярослава

18

17.00

Січкар Поліна

18

17.00

Черненко Богдана

18

17.00

Відділ народних інструментів

клас  №2

Грищенко Катерина

18

17.00

Швець Іванна

18

17.00

Губенко Андрій

18

17.00

Шевченко Артем

18

17.00

Букань Павло

20

17.00

Гриценко Дмитро

20

17.00

Морозова Наталія

20

17.00

Мухін Іван

20

17.30

Продіус Максим

20

17.30

Теслюк Владислав

20

17.30

Відділ духових та ударних  інструментів

клас  №41

Нестеренко Іван

21

17.00

Герасімова Марія

21

17.00

Відділ  хорового та сольного співу

клас  №19

Гаврилюк Валерія

20

17.00

Озеран Єлизавета

20

17.00

 

Заступник директора з навчальної роботи                                                       О.О.   Хараборкіна