Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Графіки академічних концертів та іспитів

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ  КОНТРОЛЬНИХ ЗАХОДІВ

ЗА  І СЕМЕСТР 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Відділ фортепіано І

дата час

Прізвище, ім’я учнів

клас аудиторія
23.12

 

15.00 Луцький М., Батіщев Я., Крацило А., Масол О., Ляхович М., Товшанчі Т., Шамян Л., Медвідь З., Дудін  В., Моторна С., Чигирик А., Олач-Лотоцький Д.

2-3

28

16.00 Глухов О., Красножон А.,  Куценко Д., Масол А., Нагорна Н., Мільченко П., Тимошкін М., Олексієнко С.

4-5

16.45 Галич Д., Кириченко І.,  Цибенко А., Веліханова З., Кучер М., Колесник М., Сергієнко Н., Дмітрієва К., Шинкарьова В.

6-8

17.30 Астахова С.,  Арутюнова В., Дюканова А., Макаринська А., Озеран Є., Кучер В., Гудзь Б., Мельник А.

6-8

 

24.12

 

15.00 Кічова А., Міхновська Є., Козирєва М.,  Скорик Д., Сокол Р., Велікан  А., Почка Ю., Шевченко С., Наталуха Є., Трухан Є.  

2-3

28

 

16.00 Кокарєв І., Подакіна В., Бескровна Є., Вовк К., Катренко А., Каракат С., Терещенко Є., Поліщук А., Фідря П.  

 

17.00 Простибоженко Т., Олефіренко П., Кришталь А., Тропіна Н., Григор’ян Є.   Кулікова Є., Софієнко Д., Дерев’янко М., Саліхова В., Коломієць М., Василенко Д., Сорокіна Д. 

4-5

18.00 Харь Є., Варавіна Д.,  Талах О., Ахмедова А., Нікітіна М., Мікіш А., Нечушкіна Д., Ступнікова О., Маліченко О., Авраменко В., Батіщева  С., Голубєва К.

6-8

26.12 10.30 Голінський К.,  Барченко К.,  Тюкалова М., Волошин  Н., Немеш О. 

2-3

22

 

15.30 Лєбєдєв Г., Нікітюк К., Тюкалов І.,  Гостевський Н., Токаренко Є., Франко Н., Дядіщева С., Гучко А.

2-3

28

16.15 Кібальник М., Кисла А., Амірова В., Хачікянц В., Гарнага А., Ткаченко В., Полтавець В.

2-3

17.00 Нижник Л., Івченко Є., Мудрак К., Кошова А., Цимбал Д.,   Барчан С.

4-5

17.30 Гайко Є., Кучевська В., Ковальчук М., Наконечна Н.,  Марданов Є., Починок М., Кучер Д., Шамова М.

6-8

 

                                                           Відділ фортепіано ІІ  
дата час

Прізвище, ім’я учнів

клас аудиторія
23.12 15.30 Губенко Є., Галат А., Петрова А., Скорина Я., Дацик Е., Шпортко Я., Ігнатьєва  К. Шеремета А., Коломієць Є. Гуц Г.

2-3

21

 

16.30 Буркацька М., Єфименко С., Чабан Т., Чабан А., Бойко О., Черненко А., Мохуренко А., Шалунова Д., Околита С., Кондратенко А., Гапоненко В.  

4-5

17.30 Гнатюк І., Коломієць Д., Розгон А., Суворов Ю., Редько А., Гринюков А.

6-8

  18.10 Близнюк М., Олійник А.,  Кузнецова  В., Татарінова П., Максимова З., Зайченко Є., Фатєєва М.   

 

 

24.12

 

15.30 Кононець А., Савіних Є., Харченко Н., Фартух А., Гребеник М., Степанова Д., Паляч М., Козик К., Золотаренко А.

2-3

21

 

16.30

 

Васковець Б., Лепетуха Д.,  Коміз  Є., Розіна  В., Лепська Д., Брик Д., Харченко П., Чернявська К., Доценко І., Пожар А.,

4-5

17.30 Остроушко Д., Остроушко К., Остроушко В., Жукова В., Зінченко Ю., Морозова О., Скобіна С., Кащук В.

6-8

26.12

 

 

10.30 Березовська В., Тєпайкіна Я.

2-3

22

16.00 Карабешкіна Д., Карабешкіна І., Приступа С., Коваль А., Горопацька А.,  Рибальченко А.

3-5

21

 

16.45 Душейко А., Романова А., Авдєєнко К., Воскобій М.,  Бекіров М., Доценко Г., Бейкун М.

6-8

27.12

 

15.00 Муравіцький Є., Швець М., Павленко М., Ніколаєва М., Демьохін  Б., Кравченко А., Скубенко Д., Черненко С., Тригубович С.

2-3

21

16.00 Сабадаш К., Черченко А., Фурман С., Пожар І., Богма А., Осовик А., Тарасенко А., Шпунт О., Гладкій І., Яценко К., Токова А.

4-8

Відділ оркестрових інструментів

дата час

учні

  аудиторія
03.12 18.00 Клас викладачів Міщенко В.М. та Тихомирової Т.М.

зал

12.12 18.00 Клас викладача Бевзюк Л.В.

№ 11

 

 

 

 

 

 

 

 

21.12

 

11.30

 

Боковня Д., Зіменко М., Низенко Р.,  Буров М., Шабанов Н., Каптан В.,

2-6

23.12

 

16.00

 

Коріненко Ю., Попова З., Теслюк А., Рикун Я., Чикурова А., Салинська К., Павлюк В., Чатха А.

2-4

17.00 Новак А., Шарманова Ю., Пятчаніна Я., Плеханов Д., Жиленко В., Чипурний А., Нежевенко О., Миргородська М.

5-8

24.12 16.00 Григор’єва М., Циганенко А., Карзюкова І., Іванчук С., Єжела М., Плеханова Кр., Кучер Д., Барчук Н., Яніна К., Каптенко Д., Войновська А.

2-5

18.00 Клас викладача Нагорної Г.М.

 

зал

26.12 10.30  Дубина С.

2

№ 22

16.00 Січкар П., Дацик Е., Черненко Б., Поліщук К., Луцький М., Плеханова К.

2-8

№ 11

Відділ народних інструментів

дата час

учні

клас

аудиторія
21.12 11.00 Компанієць Т., Наумов І., Чорноус Д., Штанько С., Галдонський К., Бєліков С., Гарнага О., Орел Н., Дель А.   Шардін  Д., Орел Є.

баян,

акордеон гітара

2

 

12.00

 

Кіркіча Д., Іванова М., Теслюк В., Продіус М., Лозова Я.,  Кравченко М.,  Череп  Д.,  Чурієва М., Макаренко Н.,

баян,

акордеон гітара

23.12 16.00

 

Осіпович В., Осіпович Д., Трофименко В., Лазарєва Р., Пилипенко П., Березань А., Гаврилов Є., Сивак Д., Токаренко Є., Габер І.

гітара,

17.00 Петренко М., Правилова М., Липкань С., Швець І., Жиляєв М., Губенко А., Шевченко А. Путін С., Калугін Ю., Могильов А., Станіславчук Д.

бандура, баян,

акордеон

18.00 Ярмош Б., Васьковський С., Єфремова С., Падалка Я., Нечай  І., Пятчанін  А., Шморгун А., Липа Д., Ятченко І.

гітара

26.12

 

10.30 Валюк І., Аксентьєва М., Швець К., Пуш У., Яріш В., Дьомінова В., Калініна Є.

бандура

9

16.30 Черватюк  Б., Дивнич  С., Мухін І.,  Хмельницький Є., Хмельницький О., Панченко К., Богма А., Гавріна М.,    Кравченко Б., Носенко М., Ільченко В., Токовий І.

гітара,

баян,

акордеон

2

17.30 Ткач М., Литвин  Н., Панченко А., Лайко А., Грищенко К., Владімірова В., Гриценко Д. Гриценко А., Повєтьєв-Софієнко М.

бандура, гітара

27.12 15.30

 

Розтрепенко М., Пендюра М., Кайдаш   А., Кайдаш   Б., Дубович С.,   Галич Д., Михлик О., Шинкарьова Р., Жукевич Д., Антонова П.

баян,

акордеонбандура,

16.30 Пипа М.,  Ковтун Н., Лисенко С., Линник  І.,   Лут В., Ляхович М.   

елек. гітара

38

17.15 Косенко О., Наталуха В., Очеретяний О., Лукашенко О.Коноваленко М., Паплик С., Полухін А., Сахник О., Бережнов С., Морозова Н., Ярошенко Д., Букань П.  

нар. сопілка гітара

2

Відділ духових та ударних інструментів

дата час

учні

аудиторія
21.12 11.00 Радзюн П., Цирульніков М., Охріменко Н., Грабов І., Гунько Ф., Лісова І., Кусюмов М., Кусюмов  Н., Вишневецька Р., Галушко С., Гнатюк  Т., Стеценко Л.,

41

24.12 16.30

 

Гостевський Н., Гончаренко Т., Коцур Є., Мінео М., Переверов П.,   Гейзбург В., Лісіменко А., Філь Д., Свергунов Є., Тропіна Н., Гончар К., Кучер М., Шеренговська Д., Кучеренко С., Голінський К. (дод.)
26.12 16.30

 

Безрукава В., Стрілець М., Тюкалова М., Гречихин М., Поточевська В., Шепель Т., Ярошенко Д., Нестеренко І., Малакєєва Л., Азязов І., Герасімова М.,
27.12 16.00

 

Безкровний Д.,  Галаган К.,  Могильов П., Коротиш М., Лісун І., Панкратьєв М., Момот О. Комаров Е., Мельник О., Переверов П.(уд).  Нікітін Д., Тарасенко А. (дод.)

Відділ хорового та сольного співу

дата час

учні

аудиторія
23.12 16.00 Копитець С., Токовий І., Нижник  Л., Смішко Б., Коломієць Н., Теслюк А., Чабан Т.

19

 

 

 

16.45 Ковальчук М., Гаврилюк В., Токаренко Є., Ільченко В., Грчіч М., Токова А.
24.12 16.00 Галат А., Гречана Д., Товшанчі Т., Мартинюк С.,  Відьменко А., Мурашкіна С., Тригуб  С., Дикий А., Фартух А. 
17.00 Крамар Є., Цибенко А., Пилипенко А., Жиленко В., Дмітрієва К., Розгон А., Доценко Г., Ходос С., Івченко Є., Коротиш М.
17.45 загальний вокал Чабан А., Винник Д., Григор’ян Є., Данчишен А.
26.12

 

10.30 Снісаренко Д., Чернявська К., Калініна Є. (заг.вок.)

22

16.00 загальний вокал Габер М. Скорик Д. Козик К. Білова С.

19

 

 

 

16.30 Лепська Д., Варавіна Д.,  Крамар Є.,  Пилипенко А., Хлєбнікова М., Коломієць Є., Жученко Ю., Ярмош В.,  Петрова А.           
27.12

 

16.30 Дядіщева С., Лісова І., Тєпайкіна Я., Шеремета А., Копитець К., Бірка К., Поліщук Д., Ящук К.,  Урсу Д., Савченко О., Макаренко Є., Смоляр С., Левченко М., заг.вок. Шпортко Я., Новак А.
                                      Відділ концертейстерства та предмету за вибором  
дата час

Учні

клас

аудиторія
14.12 11.00 Красавіна Л.М.

імпровізація

27

  12.00 Єжела М., Плеханова К., Рєзникова А., Теслюк А., Чертополох С., Чертополох В., Буров М., Жученко Ю., Сидоренко С., Шевченко Є.,

загальне фортепіано

 56

 

16.12 17.50 Плеханов Д., Войновська А., Шабанов Н., Шепель Д., Гаврилюк В.,  Крамар Є.,

загальне фортепіано

51

17.12 17.10 Лісун І., Стєкольщіков Ю., Коломієць Є., Коломієць Н., Смоляр С.,  Поліщук Д., Снісаренко Д., Простибоженко В., Каптан В.

загальне фортепіано

18.12 16.45 Барчук Н., Грчіч М., Дацик Е., Мінео М., Макаренко Н.

загальне фортепіано

27

20.12

 

18.00 Черненко Б., Пилипенко А.,  Гаско А., Лібацька С., Білова С. загальне фортепіано

51

 

24.12 16.30 Голінський К. 

додатковий інструмент

41

 

26.12

17.45 Чабан А., Винник Д., Григор’ян Є., Данчишен А.

загальний вокал

загальний вокал

19

 

10.30 Калініна Є. 

22

26.12 16.00 Габер М. Скорик Д. Козик К. Білова С.

19

27.12

 

16.00 Тарасенко А.

додатковий інструмент

41

16.30  Шпортко Я., Новак А.

загальний вокал

19

 

 

    Заступник директора з навчальної роботи                                             О.О. Хараборкіна