Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Розклад дитячих творчих колективів

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ КОЛЕКТИВІВ на 2019-2020 навчальний рік

1. Хор молодших класів «Belcanto» – керівник Кладій С.В.
вівторок   16.20 – 17.05    група S           (клас № 19)
17.10 – 17.55    група A
п’ятниця  16.45 – 17.55     зведена
2. Хор старших класів «Прем’єр» – керівник Варавіна І.М.
понеділок 16.20 – 17.05    група S            (клас № 19)
17.10 – 17.55    група А
четвер    16.20 – 17.55   зведена
3. Симфонічний оркестр – керівник Лісун О.О.
група струнно-смичкових інструментів (Міщенко В.М.):
субота    13.00 – 13.45    І група
13.50 – 14.35    ІІ група (клас № 11)
група духових інструментів (Лісун О.О.):
середа     16.20 – 17.05    І група
17.10 – 17.55    ІІ група (клас № 4)
субота  14.45 – 16.15    зведена репетиція (клас № 2)
4. Ансамбль скрипалів молодших класів «Музичні перлинки» – керівник Тихомірова Т.М.
середа    15.30 – 16.15              (клас № 11)
субота   13.00 – 14.35   зведена репетиція  (зал)
5. Ансамбль гітаристів старших класів «Alegrias» – керівник Рябоконь С.І.
четвер    17.10 – 18.45   зведена           (клас № 2 )
6. Ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» – керівник Пархоменко В.В.
п’ятниця 16.20 – 17.55   зведена           (клас № 2)
7. Духовий оркестр «Алекс-бенд» – керівник Лісун О.О.
середа      18.00 – 18.45    І група
18.45 – 19.30    ІІ група (клас № 2)
субота  13.10 – 14.40    зведена репетиція (клас № 2)
8. Камерний ансамбль учнів та викладачів – керівник Міщенко В.М.
середа    16.20 – 17.05   І група          
17.10 – 17.55   зведена           (клас № 11)
18.00 – 18.45 ІІ група
9. Ансамбль баяністів – акордеоністів «Зіронька» – керівник Андріюк Л.П.
п’ятниця  17.50 – 18.35   група        (клас № 3)
субота    11.55 – 13.05   зведена      (клас № 2)
10. Естрадний ансамбль «Акцент» – керівник Білоус О.В.
середа  18.00 – 19.35                   (клас № 2)
11. Ансамбль бандуристів «Кобзарик» – керівник Смоляр Н.М.
понеділок 18.00 – 19.35                (клас № 2)
12. Ансамбль баяністів – акордеоністів «Арт-Гармонікум» – керівник Махник В.С.
вівторок 16.40 – 18.55        (клас № 2)
13. Ансамбль ударних інструментів «Чверть з крапкою» – керівник Черкашин О.О.
п’ятниця 18.00-18.45                   (клас № 41)
14. Вокальний ансамбль народного співу «Настрій» – керівник Яцура О.В.
середа   16.20-17.55                   (клас № 2)
15. Вокальний ансамбль «ЮНА» – керівник Рябоконь Л.П.
понеділок 18.00 – 18.45                 (клас № 19)
четвер    18.00 – 18.45                 (клас № 19)
16. Ансамбль віолончелістів – керівник Горбунова В.К.
субота  13.05-14.35        (клас № 24)