Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Розклад дитячих творчих колективів

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ КОЛЕКТИВІВ на 2018-2019 навчальний рік

1. Хор молодших класів «Belcanto» – керівник Кладій С.В.
вівторок   16.20 – 17.05    група S           (клас № 19)
17.10 – 17.55    група A
п’ятниця  16.45 – 17.55     зведена
2. Хор старших класів «Прем’єр» – керівник Варавіна І.М.
понеділок 16.20 – 17.05    група S            (клас № 19)
17.10 – 17.55    група А
четвер    16.20 – 17.55   зведена
3. Симфонічний оркестр – керівник Лісун О.О.
група струнно-смичкових інструментів (Тихомірова Т.М.):
субота    13.00 – 13.45    І група
13.50 – 14.35    ІІ група (клас № 11)
14.45 – 16.15    зведена репетиція (клас № 2)
4. Ансамбль скрипалів молодших класів «Музичні перлинки» – керівник Тихомірова Т.М.
середа    14.40 – 15.25    І група          (клас № 11)
15.30 – 16.15   ІІ група
16.20 – 17.05  ІІІ група
субота   10.15 – 11.50  зведена репетиція  (клас № 11)
11.55 – 12.40   ІV група
5. Джазовий вокальний ансамбль – керівник Гладка К.А.
вівторок  16.20 – 17.05            (клас № 4)
6. Ансамбль гітаристів старших класів «Alegrias» – керівник Рябоконь С.І.
четвер    17.10 – 18.45   зведена           (клас № 2 )
7. Ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» – керівник Пархоменко В.В.
п’ятниця 16.20 – 17.55   зведена           (клас № 2)
8. Духовий оркестр «Алекс-бенд» – керівник Лісун О.О.
субота   13.10 – 14.40   зведена           (клас № 2)
9. Камерний ансамбль учнів та викладачів – керівник Міщенко В.М.
середа    17.10 – 18.45   зведена           (клас № 11)
субота   13.00 – 13.45   І група
13.50 – 14.35   ІІ група      (клас № 9)
10. Ансамбль віолончелістів – керівник Горбунова В.К.
середа    18.00-18.45        (клас № 24)
11. Ансамбль баяністів – акордеоністів «Зіронька» – керівник Андріюк Л.П.
субота    11.55 – 13.05   зведена           (клас № 2)
12. Естрадний ансамбль «Акцент» – керівник Білоус О.В.
середа 18.00 – 19.35                   (клас № 2)
13. Ансамбль бандуристів «Кобзарик» – керівник Смоляр Н.М.
понеділок 17.10 – 18.45                (клас № 2)
14. Ансамбль баяністів – акордеоністів «Арт-Гармонікум» – керівник Махник В.С.
вівторок 17.10 – 18.45   зведена      (клас № 2)
15. Ансамбль ударних інструментів «Чверть з крапкою» – керівник Черкашин О.О.
середа    15.30-16.15                   (клас № 2)
16. Вокальний ансамбль народного співу «Настрій» – керівник Величко К.В.
середа  16.20-17.55                   (клас № 2)
17. Вокальний ансамбль «ЮНА» – керівник Рябоконь Л.П.
понеділок 18.00 – 18.45                 (клас № 19)
пятниц’я  18.00 – 18.45                 (клас № 19)