Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Концерти


Запрошуємо громаду міста відвідати тематичний концерт “Музика нашої єдності”, присвячений силі духу українського народу і мужності її захисників. Захід відбудеться 10 травня 2024 року о 17:00 в Черкаській обласній філармонії.
У програмі концерту вихованці школи та викладачі подарують вам кращі твори геніальних українських класиків, метрів сучасності та всіма улюблені народні мелодії.

Цей святковий концерт стане знаком поваги та подяки всім, хто захищає незалежність, свободу та територіальну цілісність України. Саме завдяки їхній самовідданості та мужності ми живемо, виховуємо дітей, і в кожному місті, кожному селі нашої країни завжди майорітиме синьо-жовтий прапор», – зазначають організатори.

Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва!Лекція-концерт присвячена до Дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА


Концерт учнів класу викладача Сергія РЯБОКОНЯ


Концерт учнів нашої школи у Фаховому коледжі Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова

Приємно вражені добрими відгуками , щирим прийомом, подарунками, сердечним вітанням з нагоди ювілею школи від керівництва фахового коледжу східноєвропейського університету ім.Рауфа Аблязова. Чекаємо вашого візиту до школи та готові до підписання дружньої угоди про співпрацю


Парад ансамблів “Пограємо разом” на відділах фортепіано І та ІІ

Справжнє свято фортепіанного ансамблю тривало 08-09 травня 2023 року в концертному залі Черкаської ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка! Викладачі зі своїми учнями дарували хвилини приємної музики і гарного настрою батькам і один одному.
Лунали як класичні твори, так і п’єси сучасних композиторів. Дякуємо нашим дорогим колегам за нелегку викладацьку працю, терпіння і любов до дітей! Окрема подяка нашій чарівний ведучій і викладачу відділу Нечушкіній Оксані Вячеславівні!


Шкільний конкурс відділу духових та ударних інструментів “Так дихає музика”

12 квітня 2023 року відбувся щорічний конкурс на відділі духових та ударних інструментів ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка “Так дихає музика”. Музика у виконанні дітей надихає працювати ще більше, розуміти, що все було не даремно! Чудовий конкурсний вечір. Подяка нашому завідувачу відділом Олександру Черкащину за організацію заходу, подяка викладачам, концертмейстерам, дітям та батькам!!!

https://www.facebook.com/Черкаська-дитяча-музична-школа-1-ім-МВЛисенка-875084152645047/photos/pcb.2507798869373559/2507798312706948/


Шкільний конкурс відділів фортепіано І та ІІ “Чарівний рояль”

Справжнє свято музики і таланту відбулося 11 квітня 2023 року на фортепіанних відділах нашої школи! В конкурсі прийняли участь учні з 0 по 9 класи і всі були нагороджені дипломами і оплесками слухачів! Щира радість і гордість панувала у серці, коли юні музиканти впевнено і артистично дарували слухачам і журі свій талант, вміння та емоції! В добрий час! Ми пишаємося вами і вашими досягненнями, та бажаємо нових творчих здобутків і мрій!
Результати шкільного конкурсу юних піаністів “Чарівний рояль” :
Гран прі:
Нікулін Олексій,1 кл., викладач Хараборкіна О.О.
Ярова Єлизавета 1кл. викладач Нечушкіна О.В.
Власенко Олександра 1кл. викладач Нечушкіна О.В.
Квартальов Роман 2кл. викладач Рудковська С.В.
Рябова Марія 4кл. викладач Нечушкіна О.В.
Кондратенко Аріна 9кл. викладач Шуліка Л.М. – Гран прі в двох номінаціях!
Красножон Анастасія 9кл. викладач Андрійчук Н.В.
І місце:
Машко Марія 1кл. викладач Таран О.М.
Квартальова Анастасія 1кл. викладач Рудковська С.В.
Колбасова Дар’я 2кл. викладач Дубінська Л.Л.
Пукаленко Владислава 2кл. викладач Темченко Ю.С.
Пилипенко Іван 3кл. викладач Рудковська С.В.
Перевозчикова Кіра 4кл. викладач Рудченко С.І.
Рябова Марія 4кл. викладач Нечушкіна О.В.
Копитець Софія 4кл. викладач Коновченко Н.С.
Кобзар Ілона 4кл. викладач Мукомела А.Г.
Снісаренко Діана 5кл. викладач Рудковська С.В.
Степанова Дар’я 7кл. викладач Таран О.М.
Луцький Марк 7кл. викладач Дубінська Л.Л.
Черченко Арсеній 8кл. викладач Лепілін Ю.В.
Глухов Олександр 9кл. викладач Андрійчук Н.В.
Кучер Дмитро 9кл. викладач Карачун Н.В.
Дешевих Дар’я 9кл. викладач Чернявська І.В.
ІІ місце:
Цебенко Каріна 1 кл. викладач Олійник Т.А.
Плоха Домініка 1 кл. викладач Нікітін С.А.
Вітько Таїсія 1 кл. викладач Таран О.М.
Дячкова Аліса 1кл. викладач Чернявська І.В.
Ярова Єлизавета 1кл. викладач Нечушкіна О.В.
Архипова Регіна 1кл. викладач Рудченко С.І.
Шевченко Аліса 2кл.викладач Дубінська Л.Л.
Кулаков Андрій 2кл. викладач Нікітін С.А.
Шмігіровський Євгеній 2кл. викладач Таран О.М.
Слепченко Анастасія 2кл. викладач Олійник Т.А.
Богославець Ксенія 3кл. викладач Чернобаєва Н.Б.
Коротич Ангеліна 4кл. викладач Нікітін С.А.
Батіщєв Яків 5кл. викладач Нікітченко О.В.
Гостєвський Нікіта 6кл. викладач Нікітін С.А.
Шинкаренко Денис 7кл. викладач Темченко Ю.С.
Бойко Олександра 8кл. викладач Олійник Т.А.
Кришталь Анна 8кл. викладач Карачун Н.В.
Куценко Даря 9кл.викладач Андрійчук Н.В.
Пожар Анна 9кл.викладач Таран О.М.
ІІІ місце:
Варданян Аіда 1кл. викладач Коновченко Н.С.
Гуріна Крістіна 2кл. викладач Нечушкіна О.В.
Габер Марія 6кл. викладач Деркач І.А.
Масол Анна 9кл. викладач Деркач І.А.

https://www.facebook.com/Черкаська-дитяча-музична-школа-1-ім-МВЛисенка-875084152645047/photos/pcb.2506624326157680/2506623712824408/


Концерт “Дарунок на Великдень”

В перший день після весняних канікул пролунав концерт класу викладачки Наталії СМОЛЯР “Дарунок на Великдень” для батьків та поціновувачів бандурного мистецтва!
В концерті взяли участь 9 учнів класу бандури, презентували 22 номери. В програмі звучали авторські пісні, твори сучасних композиторів, обробки українських народних тем, твори світової музичної класики, сучасні пісні нашого сьогодення. Доповнили та прикрасили концерт квартет бандуристок “Квіти сонця” та дует “Інтонація”.
Вдячна кожній учениці за працелюбність, відповідальність, та любов до бандури!Пишаюся кожною ученицею і завжди вірю у ваш потенціал і крокуємо впевнено разом і надалі! Радісно і приємно, що батьки послухали виконання своїх дітей і таким чином отримали приємні емоції та доторкнулися до прекрасного!
Вдячна своїм колегам за підтримку!
Лесі Рябоконь за впевнену та професійну музичну підтримку ,партії фортепіано!
Анастасії Ігорівні за глядацьку підтримку та нашу творчу співпрацю з її учнем Олегом Севруком!
Завжди до вас і бандури з любов’ю!
Слава Україні, Слава нашим Героям, Живи і процвітай, Україно!

https://www.facebook.com/Черкаська-дитяча-музична-школа-1-ім-МВЛисенка-875084152645047/photos/pcb.2505959569557489/2505958886224224/


Шкільний конкурс відділу народних інструментів “Народні барви”

Відповідно до річного плану роботи в школі тривають конкурсні прослуховування по відділах. Сьогодні на відділі народних інструментів школи відбувся конкурс юних виконавців “Народні барви”! Головна мета – живе виконання, відчуття публіки! Діти з задоволенням прийняли участь (близько 50 учнів відділу), живий виступ – зовсім інша позитивна енергетика! Дякую усім виконавцям та їх викладачам! Дякуємо ЗСУ за нашу безпеку та можливість розвитку дітей! Віримо та підтримуємо наших Захісників! Все вже Україна!
Шкільний конкурс відділу хорового та сольного співу “Співоче дитинство”

Шкільний конкурс відділу сольного та хорового співу відбувся сьогодні в нашій концертній залі. 55 учнів взяли участь в номінаціях “академічний” та “естрадний” спів. Прослуховування конкурсантів відбулося з 14.00 до 21.00 години з урочистим врученням нагород. Щиро дякуємо батькам за витримку та оплески підтримки вокалістам! У нас чудові діти, якісно підготовлені та справжні артисти!
Окрема подяка завідувачці відділом Ользі КУРІЙ за організацію конкурсу та нагороди! Також висловлюємо подяку нашим концертмейстерам, за професійність та моральну підтримку юних артистів!
Всіх вітаємо з перемогами!!! Бажаємо творчого розвитку та впевнених кроків вперед!
РЕЗУЛЬТАТИ шкільного конкурсу відділу хорового та сольного співу «Співоче дитинство»: Гран-прі – 4 учні, І місце – 17, ІІ місце – 13, ІІІ місце – 11 учнів.
Посвята в музиканта на відділі оркестрових інструментів

“Посвята в юні музиканти” Море позитиву, щасливі усмішки і приємні хвилювання створили атмосферу свята. Юні таланти подарували свій перший концерт для батьків. Попереду у них сходинки до прекрасного світу мистецтва, де гарними і надійними супутниками стануть викладачі і батьки. Хай щастить на мистецькому олімпі.


Музична весна

Справжнє свято краси і музики відбулося на відділах фортепіано І та ІІ 06 березня 2023 року. Дякуючи батькам і викладачам, які підготували прекрасні номери та організаторам циклу Весняних концертів завідувачкам відділу Олені ТАРАН та Наталії АНДРІЙЧУК. Окрема подяка нашій чарівній ведучій Оксані НЕЧУШКІНІЙ.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3298317097084825&set=pcb.3298321337084401


Весняна крапель

Весна завжди була чимось більшим, ніж просто пора року. Це стан душі. Коли світ наповнюється яскравими фарбами, а повітря просочене звуками співу птахів.
Ось і сьогодні, 03 березня 2023 року на ФОРТЕПІАННОМУ відділі юні піаністи відіграли ОДУ цьому прекрасному явищу відродження всього живого.
Символічним була численна кількість саме молодших учнів відділу, як надія на світле і велике наше майбутнє! Величезна подяка всім викладачам відділу, які підготували учнів до виступу та нашій незмінній чарівній ведучій Оксані НЕЧУШКІНІЙ.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3295978477318687&set=pcb.3295979460651922


Концерт відділу оркестрових інструментів “Українська струнна палітра”

Музика – це те, що нас об’єднує, дає нам силу і впливає на нашу ідентичність! Наші активні та невтомні скрипалі сьогодні, 23 лютого, в концертному залі школи провели лекцію – концерт “Українська струнна палітра” в рамках проекту “Дитяча філармонія”. Провела лекцію – концерт викладачка Ольга Горбунова – подяка! Дякуємо всім юним музикантам, викладачам та концертмейстерам за підготовку концерту.

https://www.facebook.com/875084152645047/videos/196159226430590


Святковий концерт першокласників “Мій дебют!”

21 лютого 2023 року на відділі народних інструментів відбувся концерт першокласників “Мій ДЕБЮТ!”
29 юних музикантів перший раз на сцені концертного залу школи виконали свої перші твори перед батьками! Концерт був вдалим та приніс багато позитивних емоцій усім присутнім! Подяка організатору та ведучій концерту – Людмилі Квартальовій та всім викладачам відділу! Все вже Україна!

https://www.facebook.com/Черкаська-дитяча-музична-школа-1-ім-МВЛисенка-875084152645047/photos/pcb.2470004636486316/2470004056486374


07 грудня у концертній залі дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка відбувся концерт відділу хорового та сольного співу «Українська пісня: від класики до сучасності».

Дякую нашим слухачам, які завітали на наш концерт! Сподіваємося, що концертна програма, яку підготували учні та викладачі відділу доторкнулась до струн вашої душі.
Необхідно усім нам, українцям, берегти перлину народної творчості, збагачуючи й примножуючи славу найпісеннішої нації світу. Розсипати заквітчані перлами-самоцвітами творчої мистецької душі народу звуки по просторах рідної землі; Бо тільки з піснею можна сміливо дивитися в світле, МИРНЕ майбутнє!!!


Лекція-концерт “Перлина сучасної музики”


Сольний концерт Віктора Каптана по класу віолончель, викладач Валентина Горбунова


В умовах війни: черкаська музична школа відновила навчання


“Рок на селі”, або як музиканти Богданівку “розкачали”

Дуже приємно представляти молоде талановите покоління викладачів нашої школи – Орина Вікторівна Гужва! https://youtu.be/hmq4tQc21RI


Ювілейний концерт відділу духових та ударних інструментів Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

Цього року відділ духових та ударних інструментів Черкаської дитячої музичної школи №1 ім.М.В.Лисенка святкує 45 річчя!
Презентуємо вам Новорічний концерт, присвячений святкуванню цієї дати! Велика вдячність викладачам відділу Сухенко В.М. (флейта, саксофон, кларнет, гобой), Заслуженому працівнику культури Євпаку М.Ф. (саксофон), Оношку А.М.(труба), Метелі П.І. (флейта), Богомолу В.І. (флейта), Неверковцю М.І.(валторна), Лісуну О.О.- керівнику та оранжувальнику духового оркестру “Алекс-бенд” та симфонічного оркестру учнів та викладачів школи, Гусаревій С.А.(фагот) та чудовим професіоналам – концертмейстерам відділу: Рябоконь Л.П., Андрійчук Н.В., Чернявській І.В., Оношко Н.В., Олійник Т.А., Нікітіну С.А.- незмінному концертмейстеру двох оркестрів відділу, Гладкій О.М., Кусюмовій М.В., Заслуженому артисту України Шнайдеру О.Г. та всім, хто всі ці роки підтримував та працював на відділі, за їх клопітку невтомну роботу!!! Окрема подяка завідувачу відділом – відомому черкаському музиканту, професіоналу, авторитетному викладачу Олександру Черкашину (ударні інструменти), який керує відділом вже 14 років!!! Бажаємо всім колегам подальших впевнених кроків на шляху до професійного успіху! З НОВИМ РОКОМ, ДРУЗІ!!!


“Посвята в музиканти” відділу фортепіано І Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка


“Посвята в музиканти” відділу фортепіано ІІ Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка


“Новорічний вернісаж” Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка


“Потяг” у виконанні симфонічного оркестру Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка 2020р.


Он-лайн концерт для батьків учнів класу викладача Сергія Нікітіна Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка 2020р


Дистанційний концерт на відділі концертмейстерства та предмету за вибором

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1Mn2IA2Kdw-W1KnrJpZ_hEXm_MCDwacVZjVT5sPytQwV4vEfQFeozH1gs&v=eVNJj0HyPTs&feature=youtu.be


Д.Плеханов, 8 клас, клас Ольги Горбунової, виступ з академічним симфонічним оркестром обласної філармонії, диригент Олександр Дьяченко

https://www.youtube.com/watch?v=urLdDkcftTw&feature=share&fbclid=IwAR2xDVWVN_uZXvi1GI8OvTNVBW27KWGuV7wemRZNP0bM9J2F7FXVta7p1s8


Уривки концертних виступів Класік-проекту “Моцарт- одна маленька подорож”, 17.10.2020
Учні та викладачі Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка провели лекцію-концерт в обласному художньоу музеї

https://www.facebook.com/Черкаська-дитяча-музична-школа-1-ім-МВЛисенка-875084152645047/videos/pcb.1779384958881624/722619481934533/


Концерт для онкохворих дітей від учнів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка


Святковий новорічний концерт “Різдвяні зустрічі” Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка


Звітний концерт учениці Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка Таран Наталії, клас викладача Людмили Шуліки


“Веселе сольфеджіо” для учнів 3-4 класів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка

Уривок з ювілейного Звітного концерту школи 2018 року
Ісаак Дунаєвський Увертюра до к-ф “Діти капітана Гранта”

https://www.youtube.com/watch?v=Pbhc-7AKkhw&feature=youtu.be&app=desktop

Уривок з ювілейного Звітного концерту школи 2018 року
А?стор П’яццо?ла “Прощавай Ноніно!!!”

https://youtu.be/aPkVxP2NVZ8

Ювілейний звітний концерт 95-річчя Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка

ОДТРК «Рось» «Музичний калейдоскоп» Святковий концерт «Різдвяні зустрічі» ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

Експо-ТВ. Ірина Варавіна та Олена Кузьменко. Експозиція 28.09.2017 рік”

ОДТРК “Рось”"Мистецька палітра”< Свято у ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка “Любим мамам та бабусям”"

Звітний концерт ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка 2017

  Учні ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка на міському фестивалі “Різдвяна коляда”

Досягнення ансамблю гітаристів “Фанданго”

 Українські вечорниці в ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

 Цікаві особистості, викладач ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Чернявська І.В.

Звітний концерт Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка 2016 р.

Любим мамам і бабусям

Сказка “Теремок”

Святковий концерт “Різдвяні зустрічі” 22.12.2015р.

Звітний концерт 2015р.

Летючий корабель.

Джаз-Винница 2014.

Алекс-Бенд, 19.12.2014р.

Звітний концерт Черкаської ДМШ №1, 2014р.

Різдвяні зустрічі 26.12.2013

Звітний концерт 19.04.2013 (ч. 1)

Звітний концерт 19.04.2013 (ч. 2)

Таран Наталія Конкурс “Jazz-Дебют”, м.Київ, 2013.

Різдвяні зустрічі 2012.