Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Архів (2015-1016р.)

Наказ про зарахування учнів

Наказ про зміни в контингенті школи

Звіт про роботу школи

Звіт про роботу Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка за 2015-2016 навчальний рік

 


Телерадіокомпанія Рось, 11.06.2016

Росяне намисто

 


dzvin.org, 01.06.2016

Юні черкаські композитори здобули в Києві перемогу в номінаціях джаз та фортепіано

27-28 травня 2016 року в м.Києві в залі Національної спілки композиторів України відбувся xv ювілейний конкурс молодих композиторів-виконавців “Жива музика», засновником якого є Національна всеукраїнська музична спілка. Співорганізатором конкурсу є Національна спілка композиторів України.

Черкаські юні композитори з 2001 року беруть участь у цьому конкурсі. Вони неодноразово ставали його лауреатами, а в 2005 році навіть отримали Гран-Прі, яке дуже рідко присуджується на цьому конкурсі (володар – Рябоконь Євгенія, вихованка дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка).

І на цей раз вихованці дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка виступили з великим успіхом. Вони отримали два перших місця – в номінації фортепіанна музика – Наталія Таран (викладач з класу композиції Красавіна Л.М. та спеціального класу Шуліка Людмила Миколаївна) та в номінації джазова музика — Олена Демченко (викладач з класу композиції Красавіна Л.М., із спеціального класу фортепіано – Таран Олена Миколаївна, із спеціального класу саксофону – заслужений працівник культури України Євпак М.Ф). Наталія Таран на розгляд журі представила свою фортепіанну п’єсу – казкову замальовку «Красуня та Чудовисько», а Олена Демченко – джазову п’єсу для саксофону і фортепіано «Вся справа в капелюсі».

Читати далі…

 


Звітний концерт 2016р.

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 28.04.2016

У Черкасах стартував міський конкурс “Таланти твої, Черкаси”

Конкурс «Таланти твої, Черкаси» проводиться щорічно у квітні – травні з метою виявлення та підтримки талановитих, творчообдарованих дітей міста, сприяння активізації та розвитку дитячої музичної творчості, акторської майстерності, художнього смаку, стимулювання професійного росту виконавців, визначення рейтингу окремих виконавців для їх подальшої участі в міжнародних конкурсах, фестивалях і виставках, обміну досвідом учнів та викладачів шкіл естетичного виховання, створення умов для вільного творчого спілкування.

У конкурсі беруть участь особливо обдаровані учні шкіл естетичного виховання, яких рекомендує педрада шкіл віком від 10 до 16 років. Цьогоріч на участь в конкурсі «Таланти твої, Черкаси» було подано 108 заявок.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 26.04.2016

Творчий звіт ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка перед громадою міста Черкаси

Цьогорічний звітний концерт дитячої музичної школи № 1 ім. Миколи Лисенка відбувся 22 квітня в концертному залі обласної філармонії.

У звітному концерті традиційно беруть участь солісти та колективи, досягнення і таланти яких радували нас протягом всього року, кращі випускники та викладачі школи. Програма звітного концерту була насичена і різноманітна. В черговий раз юні музиканти довели всім, що навчання в музичній школі – це захоплююче заняття. Виконана на концерті класична, народна, популярна і джазова музика, різножанрові композиції творчіх колективів показали весь спектр напрямків в роботі школи.

Читати далі…

 


Брати Хачатурови серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Провесінь»

Наші Черкаські музичні таланти поповнили свою колекцію нагород дипломами переможців.

Нещодавно в Кіровограді відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь». Брати Хачатурови – Армаіс та Артем – серед переможців конкурсу, з І та ІІІ місцем відповідно.

В дитячій музичній школі № 1 ім. М.В. Лисенка хлопці, говорить їх мама, з раннього дитинства, і ось результати їх плідної праці. Хлопці, поздоровляємо вас і дуже вами пишаємося.

 


Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету, 21.04.2016

Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка гідно виступили на фестивалі «Акорди Хортиці»

З 28 березня по 1 квітня 2016 року відбувся ХVІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди хортиці».

Цього року участь у конкурсі-фестивалі «Акорди Хортиці» брали учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка вокального відділу та відділу народних інструментів, де отримали гідні результати:

ІІ місце: Токова Анастасія, Дипломант: Ковальчук Ніна, Учасник: Томіленко Марія учні класу викладача Варавіної Ірини Миколаївни, концертмейстер Рябоконь Леся Петрівна.

ІІ місце: Ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» керівник Пархоменко Вадим Валерійович.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 12.04.2016

У Черкасах визначили найкращих скрипалів

29 березня 2016 року відбувся І Відкритий міжшкільний конкурс скрипкової музики ім. Анатолія Сілкіна серед дитячих музичних шкіл міста Черкаси.

Конкурс імені Анатолія Сілкіна – відомого в місті скрипаля, фронтовика, активного громадського діяча та пропагандиста музичного мистецтва, викладача та директора Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка, що очолював школу в період з 1959 по 1987 рік. Конкурс проходив на базі Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка. Організаторами конкурсу виступили викладачі відділу оркестрових інструментів, який очолює Квітка Інна Іванівна. У цьому навчальному році конкурс проводився серед дітей різних шкіл, журі конкурсу також було представлено викладачами кожної музичної школи. Учні змагалися у різних номінаціях: “Класік”, “Дебют”, “Маєстро” та “Ансамблі”. Система голосування та оцінювання була відкритою. Хотілося б відзначити, що всі конкурсанти показали хороший рівень музичного розвитку, виконавської майстерності та сценічної культури.

Читати далі…

 


procherk.info, 11.04.2016

Відбувся майстер-клас для викладачів фортепіано черкаських музичних шкіл

Землетрус, потрясіння, явище…» – це тільки декілька слів, якими можна визначити враження викладачів – піаністів, яки назвали видатною подією в своєму житті лекцію старшого викладача – методиста вищої категорії Київського інституту мистецтв ім. Р. Глієра Юліани Вікторівни Яблонської.

Це нещодавно відбулось в приміщенні ДМШ№ 1 ім. М. Лисенка в рамках міської програми «Культура» по департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР. Концертна зала ледве вмістила всіх бажаючих послухати чудову лекцію – дослідження, присвячену творчості віденських класиків – Й. Гайдна, В.А. Моцарта та Л. Бетховена.

Юліана Вікторівна є викладачем класу спеціального фортепіано та читає лекції з аналізу музичних форм та з історії фортепіанного мистецтва. Її запрошують різні спеціалізовані музичні заклади України щоб мати нагоду збагатитись неймовірно цікавою інформацією, іноді, до цього часу невідомою широкому колу музичних педагогів.

Читати далі…

 


dzvin.org, 31.03.2016

Черкаський “Настрій” панував на фестивалі у Дніпропетровську

Визначною подією для вокального ансамблю «Настрій» ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка стала перша поїздка на ХVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Барвистий віночок», який проходив з 19 по 20 березня 2016 року у м. Дніпропетровськ.

У перший же візит на конкурс всеукраїнського рівню вокальний ансамбль народної пісні «Настрій» під керівництвом Смольської Людмили Петрівни став Лауреатом І ступеню. Концертмейстери ансамблю – відомі у місті музиканти Рябоконь Сергій Миколайович та Шнайдер Олександр Георгійович.

Читати далі…

 


ТРК “Expo-TV” Черкаси, 09.03.2016

 


“Нова доба”, 04.03.2016

На Всеукраїнському конкурсі черкаська дитяча музична школа здобула ІІ місце

27-28 лютого 2016 року в м. Києві відбулася VІІІ Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни». Унікальність музичної олімпіади полягає в тому, що тут змагаються не тільки учні, а й викладачі та навчальні заклади в загальнокомандному заліку.

У командному змаганні серед 205 навчальних закладів України Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка посіла ІІ місце в загальному заліку, а ІІІ місце – інститут мистецтв Київського університету ім. Б.Грінченка, на базі якого і відбулася ця олімпіада. Серед 365 викладачів музичної освіти, учні яких брали участь у цій олімпіаді, у загальному заліку за рейтингом викладачі та концертмейстери ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка посіли такі місця: Мусеровська Лідія Олексіївна – 6 місце, Андрійчук Наталія Василівна – 10 місце, Міщенко Віра Михайлівна – 11 місце.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 29.02.2016

11 учнів ДМШ №1 отримали призові місця на всеукраїнському конкурсі «Провесінь»

ХХІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» відбувся у м. Кіровоград з 26 по 29 лютого 2016 року. Юні музиканти з Черкас, Запоріжжя, Дніпропетровська, Кіровограда, Івано-Франківська, Харкова, Херсона, Миргорода, Сум, Севєродонецька, Шостки, Хмельницька, Кривого Рогу, Луцьку, Одеси, Миколаєва, Вінниці, Полтави, а також з інших обласних та районних центрів України прийняли участь у музичних змаганнях.

Черкаську дитячу музичну школу № 1 ім. М.В. Лисенка представляли 11 учнів, які стали лауреатами та дипломантами:

І місце:
Липецька Вероніка (акорд.) викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Армаіс (акорд.) викл. Козлова Л.М.

ІІ місце:
Харченко Іван (баян) викл. Козлова Л.М.
Череп Дарія (акорд.) викл. Козлова Л.М.
Чурієв Максим (баян) викл. Смірнова А.М.

ІІІ місце:
Харченко Катерина (баян) викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Артем (акорд.) викл. Козлова Л.М.
Діченко Олександра (гітара) викл. Пархоменко В.В.
Липкань Софія (бандура) викл. Очеретяна Л.О., конц. Рудковська С.В.

Дипломанти:
Корніцька Катерина (бандура) викл. Очеретяна Л.О.
Трощенко Софія (гітара) викл. Пархоменко В.В.

Читати далі…

 


procherk.info, 27.02.2016

Черкаські музиканти підкорили всеукраїнський конкурс

Визначною подією для розвитку баянно-акордеонного мистецтва, творчим поштовхом до професійного росту юних талановитих музикантів став Всеукраїнський конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми» в. м. Кривий Ріг.

З дванадцяти областей України у різних вікових категоріях брали участь у цьому мистецькому змаганні біля 70-ти учасників. Прослуховування конкурсних програм відбулося 20-21 лютого 2016 р.

Перемогу на конкурсі здобули і учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка:
ІІ місце: Харченко Іван – викл. Козлова Л.М.
Чурієв Максим – викл. Смірнова А.М.
ІІІ місце: Харченко Катерина – викл. Козлова Л.М.
Липецька Вероніка – викл. Козлова Л.М.
Учасник: Калугін Роман – викл. Смірнова А.М.
Череп Дарія – викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Артем – викл. Козлова Л.М.
Хачатуров Армаіс – викл. Козлова Л.М.
Дует «Каданс» – викл. Козлова Л.М.

Голова журі Фенюк П.В. провів майстер-клас з учнем нашої школи лауреатом ІІ премії Харченком Іваном (викладач Козлова Л.М.).

Читати далі…

 


dzvin.org, 27.02.2016

Вихованець ДМШ №1 виборов Гран-Прі фестивалю «Талановиті діти України» у Києві

14 лютого 2016 року в приміщенні Державного музею книги і друкарства (на території, – “Дзвін”) Київо-Печерської Лаври відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики та пісні «Талановиті діти України».

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В. Лисенка представили учні вокального та фортепіанного відділів. Свергунов Андрій (викладач Мусеровська Лідія Олексіївна, концертмейстер Кошелева Дар’я Юріївна) у номінації «академічний вокал» став абсолютним переможцем, отримавши Гран-Прі, а в номінації «естрадний вокал» – лауреатом І премії; Зінченко Юлія (викладач Рудченко Світлана Іванівна) у номінації «інструментальна музика (фортепіано)» стала лауреатом І премії.

Читати далі…

 


Нова Доба, 25.02.2016

Черкаський «Кобзарик» береже українські музичні традиції

Черкаська музична школа №1 ім. Миколи Лисенка, яка цього року відсвяткує 93 роки від дня заснування, завжди мала потужний відділ народної музики. Особливо яскравий його представник – ансамбль бандуристів «Кобзарик», який гідно продовжує традиції кобзарського мистецтва.

«Кобзарик» старається популяризувати традиційний український інструмент: якомога частіше виступають на різних концертах у місті та в області. Таким чином і кобзарське мистецтво, і ансамбль набувають нових шанувальників. Попри те, найбільш вдячною і люблячою аудиторією юних бандуристів лишаються їхні батьки. Для них велике задоволення і гордість – спостерігати, як із непосидючого чада підростає зібраний, артистичний виконавець.

Читати далі…

 


dzvin.org, 19.02.2016

Юні вокалістки з Черкаської ДМШ №1 підкорили фестиваль у столиці


Три перемоги вибороли вокалісти Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка з Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Підкори сцену» в м.Києві 05 лютого 2016р.

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка продемонстрували неабияку майстерність і були оцінені членами журі наступним чином:
Токова Анастасія – 2 місце у номінації «академічний вокал» (викладач Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.);
Сарнацька Емілія та Жовта Вероніка поділили між собою 3 місце у номінації «академічний вокал» (викладач Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.).

Читати далі…

 


vikka.ua, 12.02.2016

Черкаські вокалісти зібрали кошти на рятівну операцію для викладачки

Замість освоєння нот – збір коштів. Мова йде про вихованців першої черкаської музичної школи. Півроку тому її учні самотужки почали збирати кошти для порятунку тяжкохворої вчительки. Жінка потребувала дороговартісної операції на серці. Завдяки небайдужості маленьких вокалістів, необхідну для порятунку суму вдалося зібрати за лічені місяці. І після тривалого лікування викладачка знову повернулася до роботи.

Читати далі…

 


29.01.2016

Маленькі скрипалі ДМШ № 1 відкривали міжнародний конкурс, який вперше відбувся на Черкащині.

29 січня 2016 року у м. Тальне Черкаської області відбувся І Міжнародний конкурс «Золота скрипка» ім. М.Ельмана. Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка взяли участь у конкурсі на батьківщині всесвітньо відомого скрипаля Михайла Ельмана, який народився 20 січня 1891 року у м. Тальне Черкаського повіту Київської губернії. З 6-ти років навчався у Одесі, далі у Санкт-Петербурзі у видатного скрипаля ХІХ ст. Л.Ауера, і був його улюбленим учнем. У 1911 році виїхав до США і все життя, до смерті у 1967р., займався активною концертною діяльністю. Відомий як скрипаль-віртуоз, відзначався майстерною технікою виконання, досконалістю уміння передати задум твору. Звучання його скрипки називали неповторним, чарівним. Як композитор створив низку п’єс для скрипки і фортепіано, аранжував для скрипки твори Л.Бетховена, Ф.Шуберта, С.Рахманінова. До появи на сцені Яши Хейфеца Михайло Ельман вважався першим скрипалем світу.

Хочеться зазначити, що Тальнівська музична школа та організаційний комітет влаштували теплий прийом конкурсантам. Учні першої музичної школи зайняли такі призові місця:
І місце: Плеханов Даніл викл. Горбунова О.В., конц. Чернявська І.В.
ІІ місце: Чертополох Софія викл. Бевзюк Л.В., конц. Чернявська І.В.
Пилипенко Єлизавета викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
ІІІ місце: Іванова Поліна викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Шепель Дар’я викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Гусєва Катерина викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Зайцева Анастасія викл. Міщенко В.М.
Учасник: Варавіна Діана викл. Міщенко В.М.
Бруєвич Софія викл. Горбунова О.В., конц. Чернявська І.В.
Сіпко Анастасія викл. Нагорна Г.М., конц. Рудковська С.В.

Діти, окрім дипломів, отримали пам’ятні подарунки, Чертополох Софія отримала путівку до санаторію «Трускавець», Плеханов Даніл отримав Сертифікат на пільгову участь у Міжнародних фестивалях та конкурсах «Золота мрія» по містам Чехії, Франції (з відвідуванням Діснайленда), Австрії, Лос-Анджелеса (з відвідуванням Діснайленда) Болгарії, Греції. Також учні отримали запрошення надати свої творчі резюме для публікації у книзі «Юні таланти Черкащини».

Викладачам та концертмейстерам було дуже приємно отримати «Подяки» від членів журі конкурсу. Також журі не забуло і батьків учнів. Кожен учасник отримав «Подяку батькам» з теплими і чуйними словами.

Сподіваємося, що міжнародний конкурс «Золота скрипка» ім. М.Ельмана буде проходити щороку і стане популярним та улюбленим серед юних музикантів міст України та зарубіжжя.

 


zmi.ck.ua, 13.01.2016

До міського голови Черкас завітали креативні щедрувальники


Щедрувальники сьогодні завітали до Черкаської міськради. Чиновників і владців вітали творчі колективи міста. А міського голову розвесели креативним щедруванням.

Щиро дякую всім творчим колективам і простим черкащанам, які сьогодні завітали в мерію, щоб привітати нас із Щедрим вечором і Меланкою і заразом, окрім побажань усього найкращого, ще й настанови дати, щоб беріг наше місто, – зазначив міський голова і також привітав містян зі святом.

Читати далі…

 


Урядовий кур’єр, 06.01.2016

Шість струн, які вміють творити дива

Шість струн, трохи дерева, гарна координація руху — це той мінімум, який потрібен кожному, аби зробити свої перші кроки в грі на гітарі. А ще, звісно, велике бажання.

Саме так і починали свій шлях у чарівний світ музики учасники ансамблю «Фанданго» Черкаської дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка. Тепер же, коли на сцену виходять гітаристи цього ансамблю, зал буквально завмирає. Гідно оцінили майстерність юних гітаристів і на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментальної музики та хорового співу «Галицькі самоцвіти», який нещодавно відбувся у Львові. Серед 600 учасників черкаський ансамбль під керівництвом Вадима Пархоменка став лауреатом конкурсу, здобувши другу премію. Потішили своєю грою й дівчатка-солістки Олександра Діченко та Софія Трощенко.

— Спочатку гра на цьому інструменті нам просто подобалася, а тепер ми вже не можемо жити без гітари, — розповіли дівчата.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі, до складу якого входили відомі артисти, діячі мистецтв, викладачі Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка та лауреати міжнародних конкурсів Олег Лихач, Руслан Ляшенко, Тарас Лазуркевич, Микола Орач, Ольга Чундак, Андрій Прахт та інші.

Незабутні враження від старовинного міста, його культурних надбань, майстер-класи та екскурсії, які діти разом із батьками із задоволенням відвідували, сплелися в одну феєрію, яку так влучно львів’яни назвали «Галицькими самоцвітами».

Читати далі…

 


Телерадіокомпанія Рось, 03.01.2016

 


Дзвін, 31.12.2015

Юні черкаські гітаристи стали лауреатами конкурсу «Галицькі Самоцвіти» у Львові

26-28 грудня 2015 р. у м. Львів відбувся II Всеукраїнський фестиваль – конкурс інструментальної музики та хорового співу «Галицькі Самоцвіти».

Черкаську музичну школу №1 ім. Миколи Лисенка представляв ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» під керівництвом Пархоменка Вадима Валерійовича. Крім того, солістами школа була представлена Діченко Олександрою та Трощенко Софію в номінації «Solo».

Ансамбль «Фанданго» став лауреатом II премії в інструментальному жанрі ( середня вікова категорія). А дівчатка – солісти отримали Дипломи учасників фестивалю.

Взагалі у фестивалі прийняли участь понад 600 учасників майже з усіх областей України.

Читати далі…

 


Прочерк, 25.12.2015

У музичній школі за півтори години концерту виступило півтори сотні учнів

Напередодні новорічних свят у Черкаській музичній школі №1 ім. М.В. Лисенка відбувся концерт «Різдвяні зустрічі».

У святковому концерті взяли участь учні та викладачі всіх відділів.

У концерті прозвучала музика різних жанрів – класична, духовна, народна та естрадна.

Сюрпризом для глядачів стали театралізовані композиції, створені на основі народних святкових обрядів – забав.

За півтори години концерту загалом перед глядачами виступили 150 дітей.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 24.12.2015

Дебют юних піаністів в ДМШ № 1 ім. М. В. Лисенка

19 грудня в концертному залі Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка з першим дебютом на сцену вийшли учні фортепіанних відділів перших класів.

Цей захід в школі проводиться традиційно на день Святого Миколая. В святково прибраному концертному залі, за підтримкою батьків та викладачів, дітки дебютували у якості артистів.

55 учнів виконали фортепіанні твори класичних та популярних композиторів. Також під час концерту проводилася вікторина з музичної грамоти – всі переможці отримали цікаві призи. Юні музиканти були нагороджені вдячними оплесками глядачів та новорічними подарунками від Святого Миколая.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 24.12.2015

Учні та викладачі ДМШ№1 ім. Лисенка привітали з новорічними святами вихованців Будинку “Малятко”

21 грудня 2015 учні та викладачі ДМШ№1 ім. Лисенка відвідали з передноворічною концертною програмою Будинок дитини “Малятко”.

Зворушливо було юним виконавцям чути оплески маленьких слухачів, бачити їх посмішки та відчувати тепло маленьких сердець.

Лунали пісні, звуки скрипки та фортепіано. А після концерту слухачів і артистів об`єднали дружнє фото на згадку і веселий таночок біля ялинки!

Читати далі…

 


Прочерк, 22.12.2015

Черкаська музична школа вкотре виборола призові місця на Міжнародному конкурсі

Міжнародний фестиваль-конкурсі «Мелодії сцени» відбувся 19 грудня у місті Дніпропетровську, біля 230 учасників з різних куточків України прийняли участь у музичному змаганні.

Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В.Лисенка на конкурсі була представлена учнями вокального та фортепіанного відділів.

Журі конкурсу підкорило виконання вокального ансамблю«Політон» під керівництвом Тетяни Поліщук (концертмейстер Дар’я Кошелева). Було відмічено професійне виконання, оригінальність програми, стиль, цікаві костюми. Нагородою за яскравий виступ колективу стала перемога – І місце.

Серед солістів міста розподілилися наступним чином:
Вокальний відділ:
Алексєєва Дар’я – Гран-Прі
( естрадний вокал, клас викладача Хільченко Ю. Б)
Кутирь Валерія – ІІ місце
(академічний вокал, клас викладача Поліщук Т.В.);
Скачко Анастасія – ІІ місце
( естрадний вокал клас викладача Хільченко Ю.Б.)
Макаренко Євгенія – ІІІ місце
( академічний вокал, клас викладача Поліщук Т. В.);
Фортепіанний відділ класу:
Богма Анастасія – І місце
(клас викладача Олени Таран)
Демченко Олена – І місце
(клас викладача Олени Таран)
Таран Наталія – І місце
(клас викладача Людмили Шуліки)

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 22.12.2015

У ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка відбулася прем’єра вистави «Музичний теремок»

12 грудня 2015 року у ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка відбулася прем’єра вистави «Музичний теремок», підготовлена викладачами відділу оркестрових інструментів.

Активну участь у написанні сценарію, репетиціях та постановці музичної казки взяли викладачі А. В. Жалковська, І. І. Квітка, Л. В. Бевзюк; організаційну роботу забезпечували викладачі О. К. Горбунова та С. В. Красножон. Протягом всієї вистави з роботою концертмейстера – піаніста блискуче справлялась викладач Кравченко Л. В.

Ролі виконували учні школи:
1. Мишка – Гусєва Катерина (скрипка)
2. Дятел – Галаган Кирило (ксилофон)
3. Птах – Бруєвич Софія (вокал)
4. Лисиця – Чертополох Софія (скрипка)
5. Вовк – Тараненко Андрій (гітара)
6. Дівчинка – Гуртова Аліна (фортепіано
7. Півник – Переверов Павло (кларнет)
8. Кіт – Плеханов Даніл (скрипка)
9. Ведмідь – Проценко Юрій (акордеон)
10. Білка – Голубєва Каріна (фортепіано)
11. Жабка – Кічула Надія (народний спів, скрипка)
12. Заєць – Могильов Павло (барабани)
13. Лісовик – артист обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Телятник О.П.

Читати далі…

 


УНН-Центр, 21.12.2015

Ансамбль баяністів-акордеоністів переміг на міжнародному конкурсі в Києві

Цими вихідними у Колонному залі Київської міської державної адміністрації відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс “Свято різдвяних зірок”. Ансамбль баяністів-акордеоністів “Зіронька” Черкаської музичної школи № 1 ім. М. Лисенка здобув перше місце.

Перемога черкаського колективу особливо значуща тому, що вперше на цьому конкурсі була запроваджена номінація “Інструментальні колективи”.

Участь у конкурсі взяли сім юних акордеоністів з Черкас: Юрій Проценко (акордеон), Армаіс Хачатуров (акордеон), Яна Папуша (баян), Артем Даценко (баян), Богдан Нижник (баян), Олена Андріюк (ударні), Тарас Коркоць (бас-гітара). Всього в колективі 12 осіб віком від 9 до 14 років.

Читати далі…

 


Прочерк, 20.12.2015

Черкащанка вразила своїм співом журі міжнародного фестивалю-конкурсу

Учениця дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка Богдана Бевзюк підкорила своїм співом журі VІІ відкритого міжнародного фестиваль-конкурсу музики і академічного вокалу «Золота Ліра», який відбувся в Дніпропетровську.

Богдана Бевзюк (клас академічного співу викладача Лідії Мусеровської, концертмейстер Наталія Оношко) стала лауреатом першого ступеня міжнародного конкурсу «Золота Ліра» в номінації «Академічний вокал».

Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу гостинно відчинив двері для учасників з різних країн світу, яких було більше трьох тисяч.

Читати далі…

 


Прочерк, 19.12.2015

Творчі діти Черкащини отримали святкові подарунки

в Черкасах нагородили дітей, котрі посіли призові місця в двох обласних музичних конкурсах – «Пісні моєї бабусі» та «Нові імена України».

Нагородження співпало зі святом Святого Миколая, а тому, крім заслужених нагород, талановитих дітей порадували ще й святковими ласощами.

Як говорить голова обласного фонду культури Анатолій Волошин, загалом у конкурсах брали участь близько 70 дітей, 30 із яких отримали відзнаки.

Викладачі музичних шкіл також цього святкового дня без подарунків не залишились. Їм вручили відзнаки та книжки. А лауреати конкурсів порадували присутніх виконанням своїх номерів.

Читати далі…

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 23.11.2015

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу

«Нові імена України» – мистецький проект започаткований Українським фондом культури у 1991 році. Щорічно в рамках проекту проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс за програмою Українського фонду культури «Нові імена України», в якому беруть участь близько 150 виконавців віком від 6 до 18 років у різних номінаціях.

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка гідно презентували на престижних мистецьких змаганнях рідне місто. Вокалістка Кічула Надія (клас народного співу викладача Смольської Людмили Петрівни) та дует скрипалів у складі Іванової Поліни та Пилипенко Елізавети (клас Нагорної Ганни Миколаївни) стали Дипломантами конкурсу!

Читати далі…

 


Інформаційне видання “ВиЧЕрпно”, 19.11.2015

«Барви Полтави» підкорили юні виконавці гри на народних інструментах першої музичної школи

7 листопада в м. Полтава відбувся всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави».

Учні Черкаської дитячої музичної школи ім. М. В. Лисенка гідно виконали умови конкурсу і отримали нагороди:

Диплом лауреата ІІ ступеня в старшій категорії – Харченко Іван (баян) викладач Козлова Любов Миколаївна;
Диплом лауреата ІІІ ступеня в старшій категорії – Чурієв Максим (баян) викладач Смірнова Алла Миколаївна;
Диплом лауреата ІІІ ступеня в другій категорії – Калугін Роман (баян) викладач Смірнова Алла Миколаївна.

Читати далі…

 


Нова Доба, 17.11.2015

Вихованці черкаської музичної школи визнані кращими на конкурсі в Івано-Франківську

14-15 листопада 2015 року у мальовничій перлині Прикарпаття – місті Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «Станіславів – Artlikefest».

Вокальну частину конкурсу прикрасили своїми виступами вихованці Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка, які опановують мистецтво вокалу в класі викладача Хільченко Юлії Борисівни.

Алексєєва Дар`я здобула одразу дві нагороди: І місце в номінації «Джазовий вокал» та ІІ місце в номінації «Академічний спів». Скачко Анастасія – ІІ місце в номінації «Джазовий вокал». Гладкій Ірина посіла ІІІ місце в номінації «Академічний спів». Тимошенко Марія, Гаврилюк Валерія і Левченко Марія – стали Дипломантами конкурсу-фестивалю в номінаціях: «Академічний спів» та «Естрадний спів». Слів подяки журі за плідну та фахову роботу також були удостоєні – викладач Хільченко Юлія Борисівна та концертмейстер ДМШ № 1 Рябоконь Леся Петрівна.

Читати далі…

 


http://procherk.info, 17.11.2015

Гран-Прі в Кіровограді виборов баяніст першої музичної школи.

Учні Черкаської дитячої школи №1 ім. М.В.Лисенка прийняли участь у Всеукраїнському фестивалю-конкурсі «Сходинки до майстерності», який відбувся 14-15 листопада 2015 р. у м. Кіровограді.

В конкурсі приймали 160 учасників з різних куточків України: Вінниці, Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу, та з багатьох інших місць. Учні ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка отримали призові місця та були відзначені цінними грамотами:

ГРАН-ПРІ Харченко Іван
(викладач Козлова Любов Миколаївна)
ІІ місце в академічному вокалі Котолуп Анастасія
(викладач Варавіна Ірина Миколаївна)
ІІ місце в естрадному вокалі Бондаренко Валерія
(викладач Варавіна Ірина Миколаївна)
ІІІ місце в естрадному вокалі Озеран Ксенія
(викладач Варавіна Ірина Миколаївна)

Читати далі…

 


http://procherk.info, 11.11.2015

Скрипалі першої музичної школи – призери «Барвистої осені» в Києві.

30 жовтня в Києві відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Барвиста осінь». Цей грандіозний захід проходив при сприянні Міністерства культури України та Управління культури, туризму та спорту.

Метою фестивалю-конкурсу було виявити й представити слухачу талановитих юних виконавців з різних регіонів України. Яскраві виступи інструменталістів оцінювало компетентне жюрі, в склад якого входили заслужені діячі культури та досвідчені викладачі мистецьких закладів м. Києва.

Черкаську ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка представляли учні класу викладача Міщенко Віри Михайлівни Варавіна Діана – I місце та Зайцева Анастасія – II місце, концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна.

Читати далі…

 


http://dzvin.org, 29.10.2015

Учні черкаської ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка повернулися зі славного Міста Лева із перемогою.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва малих форм та творчих колективів «Перлина Заходу», який відбувся 22-25 жовтня організований за підтримки Київського Національного університету культури і мистецтв, Інституту мистецтв кафедри сучасної хореографії, Національна музична академія ім. П.І. Чайковського. Творчий проект “ArtLikeFest”, Міського палацу культури імені Гната Хоткевича.

Учні вокального відділу виступали в номінаціях естрадного та академічного вокалу і отримали призові місця:

Токова Анастасія (академічний вокал) Лауреат 1 ступеня, (естрадний вокал) Лауреат 1 ступеня;
Котолуп Анастасія (академічний вокал) Лауреат 2 ступеня;
Ковальчук Ніна (академічний вокал) Лауреат 3 ступеня;
Томіленко Марія (академічний вокал) Лауреат 3 ступеня;
Сарнацька Емілія (академічний вокал) Лауреат 3 ступеня, (естрадний вокал) Лауреат 3 ступеня;
Жовта Вероніка (академічний вокал) Лауреат 2 ступеня, (естрадний вокал) Лауреат 3 ступеня.

Викладач ДМШ № 1 Варавіна Ірина Миколаївна, та концертмейстер Рябоконь Леся Петрівна отримали подяки за плідну працю, та музично-педагогічний розвиток підростаючого покоління.

Читати далі…

 


Комсомольская правда в Украине, 12.10.2015

В Черкассах дети вышли петь, чтобы спасти любимую учительницу.

Педагогу-вокалисту из Черкасс требует дорогая операция на сердце. Все воспитанники Лидии Мусеровской пришли к ней на помощь.

Два дня ветер разносил над центральной площадью Черкасс звонкоголосые песни. На прозрачном ящичке, куда прохожие бросали деньги, было фото женщины, которую многие знают в этом городе. И очень любят. Более 30 лет Лидия Мусеровская проработала в детской музыкальной школе. А этот учебный год не смогла начать. Чтобы спасти любимую учительницу, дети организовали благотворительные концерты.

Коллеги рассказывают, что у 61-летней Лидии Мусеровской сердце болело давно, особенно после внезапной смерти мужа. Даже в школу приходилось вызывать скорую. Но она не бросала работу, пока не стало совсем плохо.
Врачи не сразу поставили правильный диагноз – стенозирующий атеростероз коронарных артерий. Спасение в шестичасовой операции, которая одна стоит 40 000 гривен, а еще потребуется реабилитация. Для дочки и 7-летней внучки педагога эта сумма неподъемная.

В больнице еще не открыли счет для сбора благотворительной помощи. Помочь Лидии Мусеровской можно, перечислив деньги на ее карточку в ПриватБанке:
4149 4978 2825 0011.

Читати далі…

 


“Вчасно” служба новин, 05.10.2015

У Черкасах пройшов фестиваль дитячо-юнацької творчості “Козацький шлях”

3 -4 жовтня 2015 року у м.Черкаси пройшов фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості “Козацький шлях”.

Метою фестивалю – конкурсу було представити глядачеві культуру і традиції козаків України,познайомити дітей та молодь з історико – культурною спадщиною козацтва Черкащини,та об’єднати всіх учасників фестивалю-конкурсу навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.

В склад журі входили народні та заслужені артисти України, діячі культури і мистецтв, актори, хореографи, представників ЗМІ та громадських організацій. Номінацію вокал оцінювала заслужена артистка України Любов Доброноженко, та викладач вокалу Черкаського Музичного училища ім.Гулака-Артемовського Олеся Рожкова.

Учні вокального відділу ДМШ№1 ім. М.В.Лисенка активно прийняли участь у конкурсі та здобули найкращі результати.

Дипломи учасників отримали:
Бондаренко Валерія – викладач Варавіна І.М.
Пономаренко Анна – викладач Смольська Л.П.
Лауреатами 2 ступеню стали:
Токова Анастасія -викладач Варавіна І.М. (1 категорія – з 6 до 10 років).
Котолуп Анастасія- викладач Варавіна І.М. (2 категорія – з 11 до 15 років.)
Учні-лауреати отримали грошову винагороду в розмірі 250 грн.

Читати далі…

 


Телерадіокомпанія “Рось”, 01.10.2015

 


Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, 01.10.2015

У Міжнародний день музики відзначили викладачів міських шкіл естетичного виховання

1 жовтня, у Міжнародний день музики, в актовій залі дитячої музичної школи ім. М. В. Лисенка №1 відбулося відзначення педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) м. Черкаси з нагоди Дня вчителя.

На урочистостях були присутні: секретар міської ради Олександр Радуцький, представники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради на чолі з директором Мариною Баклановою, викладачі та учні міських шкіл естетичного виховання.

Цього дня відзначено було 34 викладачі міських шкіл естетичного виховання.

Привітали своїх викладачів та присутніх чарівною музикою та піснями переможець Всеукраїнського конкурсу «Нові імена» Андрій Свергунов; Данило Корнеєв; дует скрипалів «Ліза і Поліна» у складі Іванової Поліни та Пилипенко Єлизавети (неодноразові переможці обласних конкурсів) та володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Зоряні мости» вокальний ансамбль «Політон».

Читати далі…

 


З 60 випускників Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка 2015 року 17 випускників стали студентами вищих навчальних музичних закладів,

що складає 28% від загальної кількості випуску 2015 року, в тому числі:
Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра:

1. Баскакова Розанна (спец. фортепіано) викл. Хараборкіна О.О.

викл. Сергієць Н.А. / Стуліна Л.В.

2. Талах Володимир (муз. мистецтво естради (ф-но) викл. Шуліка Л.М.

викл. Сергієць Н.А. / Стуліна Л.В.

3. Міщенко Олександра (муз. мистецтво естради (ударні інструменти)

викл. Черкашин О.О./ Сергієць Н.А. / Стуліна Л.В.

 

Черкаське музичне училище ім. С.С. Гулака-Артемовського:

4. Бевзюк Богдана (відділ орк. струнних інст.) викл. Жалковська А.В.

викл. Тищенко І.П. / Стуліна Л.В.

5. Журкін Євгеній (відділ орк., струнних інст.) викл. Горбунова О.К.

викл. Тищенко І.П. / Стуліна Л.В.

6. Пустовойт Євгеній (муз. мистецтво естради, ел. гітара) викл. Білоус О.В.

викл. Лещенко О.М. / Полтавець Л.Г.

7. Коваленко Іванна (спец. фортепіано) викл. Шуліка Л.М.

викл. Мусеровська Л.О. / Стуліна Л.В.

8. Богданова Дар’я (муз. мистецтво естради, гітара) викл. Рябоконь С.М.

викл. Тищенко І.П. / Стуліна Л.В.

9. Вінцевич Юлія (хорового співу та дерег. хором) викл. Поліщук Т.В.

викл. Сергієць Н.А. / Полтавець Л.Г.

10. Гладун Іван (відділ оркестрових духов. інст.) викл. Неверковець М.І.

викл. Остапенко В.П.

11. Горецький Ян (відділ оркестрових духов. інст.) викл. Сухенко В.М.

викл. Сергієць Н.А. / Полтавець Л.Г.

12. Бінецька Владислава (муз. мистецтво естради, саксофон) викл. Сухенко В.М.

викл. Мусеровська Л.О. / Стуліна Л.В.

13. Борисюк Катерина (муз. мистецтво естради, вокал) викл. Хільченко Ю.Б.

викл. Лещенко О.М. / Полтавець Л.Г.

14. Курій Ольга (муз. мистецтво естради, вокал) викл. Хільченко Ю.Б.

викл. Тищенко І.П. / Полтавець Л.Г.

15. Аліфанова Катерина (хорового співу та дерег. хором) викл. Хільченко Ю.Б.

викл. Сергієць Н.А. / Стуліна Л.В.

16. Мартинюк Маріанна (відділ орк. струнних інст.) викл. Горбунова О.К.

викл. Тищенко І.П. / Стуліна Л.В.

17. Дядик Максим (відділ оркестрових духов. інст.) викл. Сухенко В.М.

викл. Остапенко В.П.