Черкаська музична школа #1 ім. М.В.Лисенка.

Новини


Перше засідання атестаційної комісії Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

12 вересня 2019 року відбулося перше засідання атестаційної комісії Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка під головуванням заступника директора школи Тихомірової Т.М., на якому було обрано заступника голови комісії (заступник директора О.О. Хараборкіна) та секретаря комісії (завідуюча відділом музично-теоретичних дисциплін Л.Г. Полтавець). Також було затверджено офіційну електронну адресу атестаційної комісії закладу atest.dmsh1@ukr.net Для подачі атестаційних матеріалів в електронному вигляді викладачі школи, що атестуються в 2019 році, повинні подавати документи до 10 жовтня 2019 року на зазначену адресу атестаційної комісії.
Атестаційна комісія затвердила графік засідань:
19 веренся 2019 року о 11.30;
26 вересня 2019 року о 11.30;
10 жовтня 2019 року о 10.00;
25 жовтня 2019 року о 10.00.

Нагадуємо про те, що викладачі, які атестуються на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії “Спеціаліст вищої категорії” та присвоєння (підтвердження) педагогічних звань: “Старший викладач”, “Викладач-методист” подають документи в електронному вигляді до 15 жовтня 2019 року на електронну адресу атестаційної комісії Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації at-ck@ukr.net.


 Сяткування 733-річниці м. Черкаси учнями Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка


Сьогодні нашому рідному місту 733 роки! Пісні, концерти, різноманітні розважальні заходи з конкурсами та призами для малечі та їх батьків, виставки, майстер-класи побачили черкасці та гості нашого міста. Мер міста Анатолій Бондаренко нагородив талановиту вокалістку нашої школи Карину Голубєву, що навчається в класі Лідії Мусеровскої, цінним подарунком за велику кількість перемог у міжнародних та всеукраїнських конкурсах! Учні та викладачі школи творчо представили школу концертними виступами, організували демонстрацію традиційних народних музичних інструментів для містян, що викликало жваву зацікавленість як дітей так і їх батьків! Колектив викладачів школи прийняв участь у святковій ході в Долину троянд, де продовжувалося святкування.


Нові мистецькі освітні програми важко зрозуміти і неможливо виконати.

https://www.youtube.com/watch?v=V48yMguZNJ4&feature=youtu.be


Набір учнів на навчання до Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка на 2019-2020 навчальний рік


Ансамблі гітаристів «Фанданго» та «Alegrias» Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка в Харкові здобули перемогу

3-4 квітня 2019 року у місті Харкові відбувся VII Міжнародний конкурс виконавців гри на народних інструментах «Арт-Домінанта». Поїздка стала можливою завдяки частковому фінансуванню департаменту освіти та гуманітарної політики за рахунок програми «Черкаські таланти».Засновники конкурсу – Міністерство культури України та Міністерство освіти та науки України. Конкурсні прослуховування проводились на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди.

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В.Лисенка представили ансамблі гітаристів молодших класів «Фанданго» та старших класів «Alegrias», і учні – солісти відділу народних інструментів, які отримали наступні місця:

І місце: Ансамбль гітаристів старших класів «Alegrias» кер. Рябоконь С.М.
ІІ місце: Ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» кер. Пархоменко .В.В
Лукашенко Олексій викл. Пархоменко .В.В
ІІІ місце: Бережнов Станіслав викл. Путинець А.І.
Діченко Олександра викл. Пархоменко .В.В
Дипломанти: Васьковський Святослав викл. Пархоменко .В.В.
Іванова Марина викл. Пархоменко .В.В.
Пилипенко Павло викл. Пархоменко .В.В
Теслюк Владислав викл. Пархоменко .В.В

Юні музиканти прийняли участь у цікавій оглядовій екскурсії по Харкову, під час якої дізналися багато історичних фактів про саме місто та Слобожанщину.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/71516-ansambli-gitaristiv-fandango-ta-alegrias-cherkaskoyi-dmsh-1-im-mv-lisenka-v-harkovi-zdobuli-peremogu


Низка перемог юних музикантів в козацькому місті Запоріжжі на Міжнародному конкурсі «Акорди Хортиці»


24-29 березня 2019 року в місті Запоріжжя відбувся XlX Міжнародний конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці». Оцінювало виступи конкурсантів авторитетне журі міста Харкова у складі: Володимир Даценко – професор кафедри народних інструментів ХНУМ ім. І.П. Котляревського, заслужений артист України; Наталія Костенко – доцент кафедри народних інструментів ХНУМ, кандидат мистецтвознавства, член всеукраїнської музичної спілки, лауреат міжнародних конкурсів; Сергій Нєвєров – член всеукраїнської музичної спілки, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів виконавців – баяністів та інші.
Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В.Лисенка представляли учні та викладачі відділів народних інструментів, оркестрових інструментів і хорового та сольного співу.
ІІ місце: дует скрипалів: Чертополох Вікторія, Ярмош Владислава
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
ІІІ місце: ансамбль бандуристів «Кобзарик»
керівник Н.Смоляр, викладач С.Кладій, солістка Гаврилюк Валерія
дует скрипалів: Іванова Поліна, Пилипенко Єлизавета
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
квартет скрипалів: Іванова Поліна, Пилипенко Єлизавета, Гусєва Катерина,
Шепель Дар”я
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
Дипломанти: Пилипенко Єлизавета
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
Шепель Дар”я
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
Чертополох Вікторія
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська
Ярмош Владислава
викладач Г. Нагорна, концертмейстер І.Чернявська


Яскравий виступ юних музикантів на Міжнародному конкурсі «Сояшник»


16 – 17 березня 2019 року в м. Київ пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс «Соняшник».
Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка гідно представили свою школу і отримали гарні результати. Журі високо оцінило професійну майстерність наших дітей:

І місце: Дует скрипалів: Заєць Анна – Лупина Ніка

викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Заєць Анна (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Лупина Ніка (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

ІІ місце: Варавіна Діана (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Гудзь Богдан (фортепіано) викл. Мукомела А.Г.

 

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/71A2A3F7-FDFD-10DA-7CBD-756AC17A4BF4/

https://novadoba.com.ua/57119-na-mizhnarodnomu-konkursi-soyashnyk-cherkaski-muzykanty-posily-pryzovi-miscya.html

 

 


ІІІ відкритий міській фестиваль-конкурс фортепіанної музики “Чарівний рояль”

22-23 березня 2019 року в Черкаській ДМШ 1 ім. М.В.Лисенка проходив ІІІ відкритий міській фестиваль-конкурс фортепіанної музики “Чарівний рояль”.
Дводенні прослуховування конкурсантів подарували членам жюрі та слухачам багато яскравих виступів, вразили цікавістю та складність репертуару та новими талановитими дебютами.

На початку церемонії нагородження заступник директора ДОГП ЧМР Марина Бакланова поздоровила всіх юних піаністів з вдалими виступами, відмітила високій рівень організації конкурсу та побажала подальшого творчого розвитку та нових перемог!

Подарунком та приємною несподіванкою для учасників та глядачів конкурсу став виступ голови жюрі Геннадія Безязичного.

Церемонія нагородження проходила під щедрі оплески публіки та членів жюрі, особливу увагу глядачів отримали учні, що отримали Гран-прі конкурсу у різних номінаціях: Таран Наталья (ДМШ 1 ім. М.В.Лисенка викладач Л.Шуліка), Панімаш Ірина (ДШМ, викладач А.Курінна), Лясковскій Лев (ДШМ, викладач Тетяна Шакун), Кондратенко Аріна(ДМШ 1ім.М.В.Лисенка, викладач Л.Шуліка).

Конкурс завершився Гала-концертом, в якій були запрошені самі яскраві виконавці!!!

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/2F369E07-427B-74D2-30C1-BCEB6B1E0485/


Юні музиканти з Черкащини перемогли у багатьох номінаціях на конкурсі «Провесінь»

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка прийняли участь у ХХIV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь» у місті Кропивницькому з 01 по 03 березня 2019 року. Цього року цей фестиваль зібрав близько 120 талановитих дітей з різних куточків України.
Прослуховування відбувались в номінаціях: «Баян», «Акордеон», «Гітара», «Бандура інструментальна», «Бандура вокальна» та інших.

Журі очолювали відомі фахівці та народні артисти України: Грінченко С.С., Алексик Ю.Ю., Гриньків Л.В., Михайленко М.П. та інші. Маленькі музиканти стали лауреатами та дипломантами цього конкурсу, повідомляють у дитячій музичній школі.

ІІ місце:

Орел Єгор (акордеон), викл. Козлова Л.М.;

Станіславчук Дмитро (баян), викл. Смірнова А.М.;

ІІІ місце:

Жиляєв Максим (акордеон), викл. Козлова Л.М.;

Діченко Олександра (гітара), викл. Пархоменко В.В.;

Калугін Юрій (баян), викл. Смірнова А.М.;

Липкань Софія (бандура), викл. Квартальова Л.І.;

Лукашенко Олексій (гітара), викл. Пархоменко В.В.;

Могільов Артем (баян), викл. Смірнова А.М.

Диплом відзнаки:

Бережнов Станіслав (гітара), викл. Путинець А.І.;

Іванова Марина (гітара), викл. Пархоменко В.В.;

Теслюк Владислав (гітара), викл. Пархоменко В.В;.

Швець Іванна (бандура), викл. Квартальова Л.І.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/70535-juni-muzikanti-z-cherkaschini-peremogli-u-bagatoh-nominatsijah-na-konkursi-provesin

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/383B3CA8-9DB2-E240-7D82-2539CF68F8ED/


Лекція – концерт “Полинемо у світ джазу”

27 лютого 2019 року в концертному залі Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка відбулася лекція – концерт «Поринемо в світ джазу», в рамках роботи шкільного проекту «Дитяча філармонія».
Слухачі дізналися про історію виникнення джазу, занурилися в атмосферу 40 – 50 років 20 століття, коли звучала музика відомих джазових музикантів – Дюка Еллінгтона, Чарлі Паркера, Джоржа Гершвіна …

У виконанні юних музикантів прозвучали такі хіти джазової музики як “Hello, Dolli”, “Summertime”, “Джа- да”. Звучали твори і сучасних композиторів, які пишуть твори в джазовому стилі. В залі панувала творча і піднесена атмосфера !

Особлива подяка організатору та ведучій лекції-концерту завідуючій відділом музично-теоретичних дисциплін Лілії Полтавець.


http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/9AABB86E-FA9B-74E3-BCE6-C66382920D40/?fbclid=IwAR1v7e5rG0E7vT8-pWfA06GNv4WEHGIjWO-2ihK0yHprGjw01JZUA6SHLo8


Юні піаністи та скрипалі ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка здобули призові місця на Міжнародному конкурсі «ProFest»

Учні Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка здобули призові місця 24 лютого 2019 року на ІХ Міжнародному конкурс – фестивалі творчості «ProFest» в місті Києві. Не зважаючи на хвилювання, всі діти виступили гідно та отримали найкращі результати.

І місце: Варавіна Діана (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Дерев’янко Марія (фортепіано) викл. Кравченко Л.В.

Дует скрипалів у складі: Мороз Ірина – Зайцева Анастасія (скрипка)

викл. Тихомірова Т.М. – Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Ковальчук Марія (фортепіано) викл. Кравченко Л.В.

Лупина Ніка (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Мордакова Катерина (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Мороз Ірина (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Талах Олександр (фортепіано) викл. Андрійчук Н.В.

ІІ місце: Барабаш Софія (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.

Гаско Анна (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Іваненко Марія (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Павленко Марія (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Рєзнікова Аліна (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Тимофєєва Катерина (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

ІІІ місце: Дерев’янко Марія (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Зайцева Анастасія (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

Лібацька Світлана (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.

Соловйова Ірма (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.


http://procherk.info/news/7-cherkassy/70337-juni-pianisti-ta-skripali-chdmsh-1-im-mv-lisenka-zdobuli-prizovi-mistsja-na-mizhnarodnomu-konkursi-profest

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/F2BD70BA-0C06-EFC8-BD33-3C491441D09A/

https://novadoba.com.ua/56192-cherkask-pansti-ta-skripal-zdobuli-prizov-mscya-na-mzhnarodnomu-konkurs.html?fbclid=IwAR2-5nYKtaDKIaREAEy0z_T6cZmrRbASvwfnpuwYN8q1IAEXiTYyeC7YcMg


Дитячий хор «Belkanto» ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка розповідає про перемогу на Міжнародному конкурсі «PREMIER 2019»

https://www.youtube.com/watch?v=kHyy8HoEZYI


Дитячий хор «Belkanto» ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка повернувся з перемогою з міжнародного конкурсу «PREMIER 2019»


З 14 по 17 лютого 2019 р. у Києві відбувся 9-й Міжнародний конкурс «PREMIER 2019». Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка щорічно приймає участь і представляє на конкурсі кращі колективи та солістів різних жанрів.
В цьому році завдяки фінансового сприяння департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, спонсорській допомозі Ротарі Клубу «Черкаси-Центр» та вагомої підтримки батьків учнів стала можливою поїздка великого колективу – хору учнів молодших класів «Belkanto» під керівництвом Світлани Кладій, концертмейстер Євгенія Савченко.

Також школу представляли юні вокалісти класу Лідії Мусеровської (концертмейстери Наталія Оношко та Наталія Чернобаєва), які є вже неодноразові отримували перемоги на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах Веліханова Заріна та Голубєва Каріна. До складу журі конкурсу увійшли: Ю.Пучко–Колесник – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри хорового диригування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (м. Київ); Л.Роговець – народна артистка України, завідуюча відділом «Спів» Чернігівського музичного коледжу ім. Л.Ревуцького, лауреат міжнародних конкурсів (м. Чернігів); Н.Цибулько – викладач вищої категорії відділу «Сольного співу» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.Бортнянського; Д.Довгаль – народна артистка України, професор кафедри «Сольного співу» Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової та Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В. Лисенка гідно представили учні відділу хорового та сольного співу, в тому числі й хор молодших класів «BELCANTO».

І місце: Хор молодших класів «Belkanto»

керівник Кладій С. В., концертмейстер Савченко Є. Ю.

ІІ місце: Веліханова Заріна (ак. вокал)

викладач Мусеровська Л.О., концертмейстер Чернобаєва П.Б.

Учасник: Голубєва Каріна (ак. вокал)

викладач Мусеровська Л.О,концертмейстер Оношко Н.В.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/70138-ditjachij-hor-belkanto-chdmsh-1-im-mv-lisenka-povernuvsja-z-mizhnarodnogo-konkursu-premier-2019

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/97C7BEC2-B0EA-8D7E-26EB-AFEA4745C6C1/


На ТБ «Рось» у програмі «Суботнім вечором» відбувся репортаж про «Вплив музики на формування дитини» з учнями класу викладача Олександри Василівни Круглік


Вокалісти музичної школи серед переможців «Розмаїтих Самоцвітів»

9 – 10 січня 2019 року в м. Львів відбувся ІV Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс «Розмаїті Самоцвіти». До складу журі увійшли: Любомир Кушлик, музикознавець, член Національної спілки композиторів України, член Міжнародної Ради традиційної музики при ЮНЕСКО, викладач, м. Львів; Сергій Котовський, співак, композитор, директор ГО «Культурно-мистецького центру «Острів дитинства», автор та ведучий дитячих телепроектів «Важкі діти» та «Дітлахи», м. Львів.

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В. Лисенка представляли учні відділу хорового та сольного співу, які одержали наступні відзнаки:

І місце: Петрова Аліса – викладач Лідія Мусеровська.

ІІІ місце: Дикий Артем – викладач Олександра Круглік, концертмейстер Марина Мигас; Макаренко Євгенія – викладач Олександра Круглік, концертмейстер Марина Мигас.

Про це повідомляють у Черкаській дитячій музичній школі №1 ім. М.В. Лисенка.

 

 

http://procherk.info/news/7-cherkassy/69274-vokalisti-muzichnoyi-shkoli-sered-peremozhtsiv-rozmayitih-samotsvitiv


Учні першої музичної школи завітали на Новорічне свято до художньої школи


22 грудня 2018 року учні та викладачі Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка завітали на до художньої школи ім. Д.Нарбута, щоб подарувати її вихованцям музичні подарунки до Новорічних свят.
Серед юних музикантів – скрипалі та піаністи, яких підготували викладачі Тетяна Тихомірова, Віра Міщенко, Лариса Кравченко (концертмейстер – Лариса Кравченко).

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/EB14FDC2-57CD-602F-3C87-D315648B9DC2/


«Різдвяні мініатюри» відзначили учнів ЧЖМШ № 1 ім. М.В. Лисенка призовими місцями

12-17 грудня 2018 р. у місті Києві відбувся Всеукраїнський мистецький конкурс «Різдвяні мініатюри», організований Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів. Відмінністю цього конкурсу було те, що він проходив у два тури. Близько 90 учасників з різних областей взяло участь у конкурсі, багато юних музикантів було з міста Києва.

Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка делегувала учнів відділів фортепіано та оркестрових інструментів, які отримали 13 дипломів.

І місце: Голубєва Каріна (джаз.вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

ІІ місце: Гаско Анна (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Голубєва Каріна (естр. вокал)викладач Л.Мусеровська

Голубєва Каріна (ак.вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

Красножон Анастасія (фортепіано) викладач Н.Андрійчук

ІІІ місце: Глухов Олександр (фортепіано) викладач Н.Андрійчук

Переверов Павло (ак. вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

Заєць Анна (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Дипломанти: Голубєва Каріна (фортепіано) викладач О.Нікітченко

Лупина Ніка (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Простибоженко Віталій (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Рєзнікова Аліна (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Соловйова Ірма (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Учасники: Варавіна Діана (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Зайцева Анастасія (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

http://procherk.info/news/7-cherkassy/68880-rizdvjani-miniatjuri-vidznachili-uchniv-chzhmsh-1-im-mv-lisenka-prizovimi-mistsjami


Гран-Прі вокального ансамблю «ЮНА» на Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник»

15-16 грудня в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник».

Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка взяли активну участь у конкурсі. Школа була представлена учнями відділу хорового та сольного співу. Цей конкурс-фестиваль проводиться щороку з метою створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів.

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало журі, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці вокального жанру, видатні діячі культури та мистецтв України.

Учні, які гідно представили рідне місто та школу, були відзначені наступними нагородами:

Гран-Прі:

Вокальний ансамбль «ЮНА» керівник Леся Рябоконь

Грчіч Мілена (джазовий вокал) викладач Ірина Варавіна

Токова Анастасія (естрадний вокал) викладач Ірина Варавіна

І місце:

Токовий Ілля (академічний вокал) викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь Гладкій Ірина (академічний вокал) викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

Лепська Дар’я (академічний вокал) викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь Токова Анастасія (академічний вокал) викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

Озеран Єлизавета (естрадний вокал) викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

http://procherk.info/news/7-cherkassy/68745-gran-pri-vokalnogo-ansamblju-juna-na-mizhnarodnomu-konkursi-mistetstv-sonjashnik


Свято Миколая подарували учні першої музичної школи діткам обласного центру онкології та гематології

18 грудня маленькі скрипалі та їх викладачі Віра Міщенко, Тетяна Тихомірова (концертмейстер Лариса Кравченко) з Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка відвідали Дитячий обласний центр онкології та гематології і привітали дітей, що знаходяться на лікуванні, зі святом Святого Миколая.

Музика не залишила байдужим нікого. Приємно було бачити радість та задоволення від музики на обличчях дітей! – зазначають в закладі

http://procherk.info/news/7-cherkassy/68683-svjato-mikolaja-podaruvali-uchni-pershoyi-muzichnoyi-shkoli-ditkam-oblasnogo-tsentru-onkologiyi-ta-gematologiyi


Учні ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка дали концерт в територіальному центрі соціальної реабілітації для особливих дітей


Казково красивим зимовим днем 12 грудня відбувся концерт учнів Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка в територіальному центрі соціальної реабілітації для особливих дітей.
В цій зустрічі з прекрасним взяли участь учні відділу оркестрових інструментів викладачів Тетяни Тихомірової, Віри Міщенко, Лариси Кравченко (концертмейстер – Л.Кравченко).

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/2AAE0D20-7AE9-1B93-113D-DE4B937DDB70/

 

 


Черкащани відзначені на конкурсі «Талановиті діти України»

8 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні, танцю та декоративно – прикладного мистецтва «Талановиті діти України».
До складу журі увійшли: Третяк Л.Х., заслужена артистка України, оперна співачка; Добронравова С.А., народна артистка України, викладач Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського; Вороніна І.О., викладач вокалу інституту музики ім. Р.М. Глієра та інші відомі артисти та викладачі.

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В.Лисенка представляли учні відділу хорового та сольного співу викладача Лідії Мусеровської, які зайняли наступні місця:

Гран- Прі: Нечушкіна Дарина (естрадний вокал) викладач Л.Мусеровська

І місце:

Теслюк Анна (академічний вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

ІІ місце:

Розгон Анастасія (академічний вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

Чабан Таїсія (академічний вокал)

викладач Л.Мусеровська, концертмейстер Н.Оношко

Про це повідомляють у Черкаській дитячій музичній школі №1 ім. М.В.Лисенка.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/68567-cherkaschani-vidznacheni-na-konkursi-talanoviti-diti-ukrayini

 


Джазові вокалісти ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка стали переможцями Всеукраїнського конкурсу

29 листопада – 01 грудня 2018 року в м. Черкаси проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазу «Джаз-Палітра». Конкурс проводився в приміщенні музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського та був призначений для учнів мистецьких шкіл, студентів музичних училищ та музичних академій України.


На відміну від інших джазових конкурсів, що проводяться в Україні, на Черкаській «Джаз-Палітрі» заборонено використання фонограм (окрім дитячої номінації), а для солістів в якості музичного супроводу працював спеціально запрошений спонсорами конкурсу інструментальний ансамбль (stege bend) професійних музикантів.

Членами журі конкурсу були провідні джазові музиканти України: Сергій Давидов – доцент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського; Олексій Петухов – викладач Одеського училища мистецтв та культури ім. К.Ф. Данькевича, диригент Одеського Біг-Бенду, джазовий піаніст, композитор; Вікторія Корженок – викладач джазового вокалу та скрипки Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра, переможниця телевізійних шоу «Суперзірка», «Голос країни».

Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка була представлена учнями відділу хорового та сольного співу і завоювали наступні місця:

ІІ місце: Жовта Вероніка викладач Варавіна І.М.

ІІІ місце: Голубєва Каріна викладач Мусеровська Л.О.

Грчіч Мілена викладач Варавіна І.М.

Учасники конкурсу отримали цінні подарунки та грамоти.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/68355-dzhazovi-vokalisti-dmsh-1-im-mv-lisenka-stali-peremozhtsjami-vseukrayinskogo-konkursu?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


Майстер-клас доцента Одеської національної музичної академії ім. Нежданової для викладачів фортепіано мистецьких шкіл

29 листопада 2018 року дитячій музичній школі №1 ім.М.В.Лисенка відбулася надзвичайно яскрава та корисна зустріч з доцентом кафедри спеціального фортепіано Одеської національної академії ім.Нєжданової, кандидатом педагогічних наук Оленою Балан.
На зустріч та майстер-клас з фахівцем фортепіанного мистецтва з’їхалися викладачі мистецьких шкіл з міста Черкаси, Сміли, Корсунь-Шевченківського, Золотоноши, Ватутіна та Кам’янки.

Майстер-клас супроводжували виступи студентів Одеської та Харьковської музичних академій та Черкаського музичного училища. Викладачі шкіл були в захваті від рівня спілкування, фаховості консультацій та виконавського рівня Олени Балан.

Приємною винагородою для викладачів шкіл був висновок Олени Леонідівни щодо оцінки фаховості викладачів наших шкіл. Були підкреслені культура звуку та стилістична відповідність виконаних учнями шкіл класичних творів. Майстер-клас проходив в атмосфері живого контакту та корисного спілкування протягом 4-х годин. Викладачі мистецькіх шкіл міста Черкаси залучили своїх учнів до практичної роботи в майстер-класі.

 

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/4DC78B39-CC6D-3029-9F62-B7B83545304C/


Суботнім вечором


Черкаська музична школа в “Новій добі”


На ТБ “Рось” у програмі “Доброго ранку, Черкащино”


Осіння Прага пролилася зототим дощем медалей на учнів першої музичної

Яскрава золотава осінь подарувала учням та викладачам Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка незабутні враження від участі в ХХVІІІ Міжнародному конкурс – фестивалі «Празький зорепад», який відбувся з 31 жовтня по 4 листопада в чудовому старовинному місті Прага.
Черкаську ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка представляли учні трьох відділів: хорового та сольного співу, оркестрових інструментів, духових та ударних інструментів. Конкурсні виступи оцінювало високопрофесійне журі, в яке увійшли відомі музиканти світового масштабу: Георг Шагоян, оперний співак, соліст Дрезденського театру; Ева Свободова, викладач кафедри естрадного та джазового співу Празької консерваторії, відомий чеський музикант, композитор та диригент Вархан Бауер.

Результати конкурсу порадовали учнів Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка та їх викладачів: усі 19 учасників зайняли призові місця!

І місце: Бас Анастасія (естр. вокал) викладач І.Варавіна

Варавіна Діана (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Вокальний ансамбль «Юна» керівник Л.Рябоконь

Гаско Анна (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Н.Андрійчук

Гладкій Ірина (фортепіано) викладач С.Рудковська

Дует скрипалів у складі: Зайцева Анастасія, Мороз Ірина

викладачі Т.Тихомірова, В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Жовта Вероніка (естр. вокал) викладач І.Варавіна

Мороз Ірина (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Н.Андрійчук

Токова Анастасія (естр. вокал) викладач І.Варавіна

ІІ місце: Грчіч Мілена (естр. вокал) викладач І.Варавіна

Зайцева Анастасія (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Ільченко Влада (естр. вокал) викладач І.Варавіна

Лупина Ніка (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Соловйова Ірма (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Н.Андрійчук

Токова Анастасія (ак. вокал)

викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

ІІІ місце: Гладкій Ірина (ак. вокал)

викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

Дует скрипалів у складі: Заєць Анна, Лупина Ніка

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Заєць Анна (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Левченко Марія (естр. вокал) викладач. С.Кладій

Учні та викладачі отримали справжнє задоволення від вражаючого своєю красою міста, від чудової осінньої природи, від чіткої організації конкурсу, який допоміг випробувати свої сили та надихнув учнів на подальше вдосконалення свого музичного таланту.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/C29718A9-09C4-897F-7AAC-F0DFB3EF9B99/


Сходинки до майстерності учнів першої музичної школи

10 листопада 2018 року у м. Кропивницький відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності». Черкаську ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка була представлена учнями двох відділів (фортепіано та оркестрових струнних інструментів) і знову подарувала своїм прихильникам численні перемоги:

І місце: Зайцева Анастасія (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Дует скрипалів у складі: Зайцева Анастасія, Мороз Ірина

викладачі Т.Тихомірова, В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Мороз Ірина (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Н.Андрійчук

Простибоженко Віталій (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Л.Кравченко

Шершень Анна (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Л.Кравченко

ІІ місце: Варавіна Діана (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Гаско Анна (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Красножон Анастасія (фортепіано) викладач Н.Андрійчук

Лупина Ніка (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук

Простибоженко Маргарита (скрипка)

викладач В.Міщенко, концертмейстер Л.Кравченко

Простибоженко Андрій (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Л.Кравченко

Рєзнікова Аліна (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Соловйова Ірма (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Н.Андрійчук

ІІІ місце: Барабаш Софія (скрипка) викладач В.Міщенко, концертмейстер Л.Кравченко

Дерев’янко Марія (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Дерев’янко Марія (фортепіано) викладач Л.Кравченко

Іваненко Марія (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Лібацька Світлана (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Павленко Марія (скрипка) викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

Тимофєєва Катерина (скрипка)

викладач Т.Тихомірова, концертмейстер Л.Кравченко

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/52A7D548-43BA-FF5C-32A3-F5C9D8CEB304/


Любов до музики!

Прийшла зранку на роботу, а якась “зрадонька”, “всєлєнська скорбь”, ну буває, знаєте, коли за тиждень тааак втомлюєшся, що у п’ятницю ледь ноги волочиш і мізки до купи згрібаєш. І тааакий настрій – нічого, зовсім нічого не хочеться…
Але у прес-центрі на 11.00 уже давно було заплановано презентацію останніх досягнень Першої музичної школи нашого міста. Я знала, що прийдуть і викладачі, і діти, і батьки. Знала, що взяли у Празі купу гран-прі, призових місць, змагаючись з вихованцями консерваторій Москви, Петербурга, Праги, Ташкенту і т.д. (представниками близько 20 країн). Знала, що віддають свою душу викладачі школи своїм вихованцям, а батьки всіляко сприяють розвитку дітей і фінансують , здебільшого участь у конкурсах такого рівня. Ну ніби була поінформована, про що йтиметься мова, але що буде так емоційно, так атмосферно, так феєрично ніколи б і не подумала!
Які ж ми маємо таланти!!! Які дарування! А скільки за цим стоїть титанічних зусиль! І якби хотілося належної мотивації праці викладачів музичних шкіл, загального розуміння у державі вагомості естетичного виховання у підростаючого покоління.
А сьогодні у нас лунали скрипки, кселофон! Діти з такою гордістю розказували про конкурс, про журі, про конкурентів. Про свою любов до музики!
У кінці я вже ледь стримувалася, щоб не підспівувати, чи не підтанцьовувати))
Щиро дякую Темченко Юлия за Вашу роботу і Вашу непохитну позицію щодо пропаганди і відстоювання прав і потреб музичних шкіл! Дякую всьому колективу Першої школи – за життя, що віддаєте нашим діткам і музиці.
Творіть! Вірте! Нехай натхнення ваше буде невичерпним!
Детальніше згодом – Нова Доба
А зараз я просто літаю))) і щиро рада, бо є надія, коли дивишся на цих діток, юних артистів)


Подорож у світ симфонічного оркестру


14 листопада в концертному залі першої музичної школи відбулася чудова та пізнавальна лекція-концерт “Подорож у світ симфонічного оркестру”, в рамках роботи постійно діючего шкільного проекту “Дитяча філармонія ДМШ√ 1 ім. М.В. Лисенка”.Екскурс в історію створення оркестру, груп інструментів та їх звучання провели разом юні артисти та виконавці-викладачі. Музиканти знайомили маленьких слухачів з оркестровими інструментами, граючі відомі твори класичної та сучасної музики. Окрема вдячність викладачу музично-теоретичних дисциплін Олені Кузьменко за проведення заходу.

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/27854252-BD27-464B-744C-B1A16B1CE016/

 

 

 


Учні черкаської музичної школи № 1 посіли призові місця на міжнародному конкурсі

Учні черкаської музичної школи № 1 посіли призові місця на міжнародному конкурсіЯскрава золотава осінь подарувала учням та викладачам Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка незабутні враження від участі в ХХVІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Празький зорепад», який відбувся з 31 жовтня до 4 листопада в чудовому старовинному місті Прага. Багато юних музикантів з різних країн з’їхалися до столиці Чехії, щоб взяти участь у конкурсі. Про це повідомила директорка Черкаської ДМШ №1 ім. М. Лисенка Юлія Темченко.
Черкаську ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка представляли учні трьох відділів: хорового та сольного співу, оркестрових інструментів, духових та ударних інструментів. Конкурсні виступи оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли відомі музиканти світового масштабу: Георг Шагоян, оперний співак, соліст Дрезденського театру; Ева Свободова, викладач кафедри естрадного та джазового співу Празької консерваторії, відомий чеський музикант, композитор та диригент Вархан Бауер.

Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка усі посіли призові місця:

І місце
Бас Анастасія (естр. вокал)
викладач І. Варавіна
Варавіна Діана (скрипка)
викладач В. Міщенко, концертмейстер Н. Андрійчук
Вокальний ансамбль «Юна»
керівник Л. Рябоконь
Гаско Анна (скрипка)
викладач Т. Тихомірова, концертмейстер Н. Андрійчук
Гладкій Ірина (фортепіано)
викладач С. Рудковська
Дует скрипалів у складі: Зайцева Анастасія, Мороз Ірина
викладачі Т.Тихомірова, В.Міщенко, концертмейстер Н.Андрійчук
Жовта Вероніка (естр. вокал)
викладач І. Варавіна
Мороз Ірина (скрипка)
викладач Т. Тихомірова, концертмейстер Н. Андрійчук
Токова Анастасія (естр. вокал)
викладач І. Варавіна

ІІ місце
Грчіч Мілена (естр. вокал)
викладач І. Варавіна
Зайцева Анастасія (скрипка)
викладач В. Міщенко, концертмейстер Н. Андрійчук
Ільченко Влада (естр. вокал)
викладач І. Варавіна
Лупина Ніка (скрипка)
викладач В. Міщенко, концертмейстер Н. Андрійчук
Соловйова Ірма (скрипка)
викладач Т. Тихомірова, концертмейстер Н. Андрійчук
Токова Анастасія (ак. вокал)
викладач І.Варавіна, концертмейстер Л.Рябоконь

ІІІ місце
Гладкій Ірина (ак. вокал)
викладач І. Варавіна, концертмейстер Л. Рябоконь
Дует скрипалів у складі: Заєць Анна, Лупина Ніка
викладач В. Міщенко, концертмейстер Н. Андрійчук
Заєць Анна (скрипка)
викладач В. Міщенко, концертмейстер Н. Андрійчук
Левченко Марія (естр. вокал)
викладач С. Кладій

https://novadoba.com.ua/53530-uchni-cherkaskoyi-muzychnoyi-shkoly-1-posily-pryzovi-miscya-na-mizhnarodnomu-konkursi.html


Низку перемог отримали в Києві вокалісти ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка на VІІІ Міжнародному фестиваль-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях»

З 14 по 18 жовтня в м. Києві відбувався VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях». Учасники конкурсу з’їхались з Греції, Болгарії, Білорусі.
Україна була представлена різними областями: Одеською, Рівненською, Дніпропетровською, Київською, Сумською, Херсонською, Черкаською. Умови конкурсу вимагали у конкурсантів виконаня двох творів. Журі оцінювало виступи учасників за 10 – бальною системою

Черкаську ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка представляли учні відділів фортепіано і хорового та сольного співу, які домоглися наступних результатів:

Гран – Прі та сертифікат на поїздку на конкурс до Греції:

Голубєва Каріна (фортепіано) викладач О.Нікітченко

І місце: Веліханова Заріна (академічний вокал)

викладач Мусеровська Л.О., концертмейстер Н.Чернобаєва

Веліханова Заріна (естрадний вокал) викладач Мусеровська Л.О.

Петрова Аліса (академічний вокал)

викладач Мусеровська Л.О., концертмейстер Н.Оношко

ІІ місце: Голубєва Каріна (академічний вокал)

викладач Мусеровська Л.О., концертмейстер. Н.Оношко

ІІІ місце: Голубєва Каріна (естрадний вокал) викладач Мусеровська Л.О.

Диплом учасника: Нечушкіна Дарина викладач Мусеровська Л.О.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/A880E719-61B6-51E6-7D63-764CD1624BF9/


Учні Черкаської ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка відвідали мешканців геріатричного пансіонату облради

17 жовтня 2018 року в рамках благодійного проекту «Скрипкове мистецтво крізь час» учні Черкаської ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка відвідали мешканців геріатричного пансіонату Черкаської обласної ради, щоб порадувати їх зустріччю з Музикою.

У концерті звучали різноманітні твори скрипкової музики, від яких розквітали усмішки, теплішали погляди стареньких. Вони захоплено вітали кожен виступ, а кожному артисту було приємно дарувати людям радість. Мати однієї з учасників концерту, Ірина Лупина, поділилася своїми враженнями: «Сьогодні юні вихованці першої музичної школи ім. М.В. Лисенка зробили подарунок для мешканців будинку престарілих.

Дякуємо організаторам та учасникам за те, що вони зробили цей день таким же красивим і теплим, як ця осінь за вікном». Концерт став можливим завдяки учням та викладачам відділу оркестрових інструментів: Вірі Міщенко, Тетяні Тихомировій, концертмейстеру Наталі Андрійчук.

Про це інформують в Черкаській ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка

http://procherk.info/news/7-cherkassy/67123-uchni-cherkaskoyi-dmsh-1-im-mv-lisenka-vidvidali-meshkantsiv-geriatrichnogo-pansionatu-oblradi


Про правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу

Додаток до наказу
ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка
№ 63-з від 04.10.2018 р.

Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу

в Черкаській дитячій музичній школі № 1 ім. М.В. Лисенка

І. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу в Черкаській ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками навчально-виховного процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник навчально-виховного процесу).
2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови навчально-виховного процесу.
3. Заклад не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

                                                                ІІ. Умови користування мобільними телефонами
1. У приміщенні та на території закладу обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.
2. Під час уроків, навчальних занять, виховних заходів, загальношкільних масових свят мобільний телефон слід вимикати.
3. Учасники навчально-виховного процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.
4. Учасникам навчально-виховного процесу заборонено:
4.1. У закладі слухати радіо та музику без навушників.
4.2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.
4.3. Використовувати телефон у якості диктофону.
4.4. Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

                                                                ІІІ. Відповідальність
1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).
2. У разі повторного порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону викладачем для передачі адміністрації закладу та повернення батькам учня.


Музичний подарунок учнів першої музичної школи до ювілею художньої школи

14 вересня 2018 року в Черкаському обласному художньому музеї святкувала свій 40-річний ювілей Черкаська художня школа ім. Д.Нарбута, на який були запрошені юні музиканти Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.
Учні, класу викладачів Віри Міщенко та Тетяни Тихомірової, Мороз Ірина та Зайцева Анастасія виступили з яскравою програмою скрипкових творів відомих композиторів П.Сарасате, М.Скорика.Гостей зустрічали музиканти, які виконували твори різних композиторів, допомагаючи створенню святкової атмосфери під акомпанемент Наталії Андрійчук.

Нагадаємо що, Зайцева Анастасія, нещодавно приїхала з Міжнародного конкурсу «Сузір’я в Несебрі» у місті-музеї Несебрі (Болгарія), де представляла наше славетне місто Черкаси.

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/2BFA35BF-FFC3-9477-E213-35E39D8C3546/

http://procherk.info/news/7-cherkassy/66307-uchni-pershoyi-muzichnoyi-shkoli-zrobili-podarunok-do-juvileju-hudozhnoyi-shkoli


Перше засідання атестаційної комісії Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

13 вересня 2018 року відбулося перше засідання атестаційної комісії Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка під головуванням директора школи Темченко Ю.С., на якому було обрано заступника голови комісії (заступник директора О.О. Хараборкіна) та секретаря комісії (заступник директора Л.В. Стуліна). Також було затверджено офіційну електронну адресу атестаційної комісії закладу atest.dmsh1@ukr.net Для подачі атестаційних матеріалів в електронному вигляді викладачі школи, що атестуються в 2018 році, повинні подавати документи до 10 жовтня 2018 року на зазначену адресу атестаційної комісії.
Атестаційна комісія затвердила графік засідань:
20 жовтня 2018 року о 12.00;
11 жовтня 2018 року о 10.00;
18 жовтня 2018 року о 10.00;
25 жовтня 2018 року о 10.00.

Нагадуємо про те, що викладачі, які атестуються на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії “Спеціаліст вищої категорії” та присвоєння (підтвердження) педагогічних звань: “Старший викладач”, “Викладач-методист” подають документи в електронному вигляді до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу атестаційної комісії Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації at-ck@ukr.net.

 


Черкащани перемогли в міжнародному конкурсі в Болгарії

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/C34FB5D6-DB22-E07C-FDB7-1BE90B220908/

http://procherk.info/news/7-cherkassy/65999-cherkaschani-peremogli-v-mizhnarodnomu-konkursi-v-bolgariyi

З 20 по 24 серпня 2018 року в Болгарії в старовинному місті-музеї Несебрі проходив Міжнародній конкурс «Сузір’я в Несебрі».
Учасники з 10 держав приймали участь у цьому святі музики. Підняття прапорів під гімн кожної держави, святкова хода, нелегкі змагання, поважне і вибагливе журі, – все це створювало піднесену атмосферу. Учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка отримали призові місця та незабутні враження від конкурсу.

ІІ місце та спеціальний приз за артистизм та інтерпретацію:

Мороз Ірина (скрипка) викладач Тихомірова Тетяна Миколаївна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна Талах Олександр (фортепіано) викладач Андрійчук Наталія Василівна

ІІІ місце: Варавіна Діана (скрипка) викладач Міщенко Віра Михайлівна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

Зайцева Анастасія (скрипка) викладач Міщенко Віра Михайлівна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

Дует скрипалів у складі: Зайцева Анастасія, Мороз Ірина

викладачі Міщенко Віра Михайлівна,Тихомірова Тетяна Миколаївна

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

ІV місце: Гаско Анна (скрипка) викладач Тихомірова Тетяна Миколаївна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна V місце: Рєзнікова Аліна (скрипка) викладач Тихомірова Тетяна Миколаївна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна VІ місце: Кириленко Іван (скрипка) викладач Міщенко Віра Михайлівна,

концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна


Черкаські гітаристи стали лауреатами всеукраїнського фестивалю

З 22 по 24 червня юні гітаристи Черкаської ДМШ № 1 прийняли участь у I Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавців на класичній гітарі «Гітаріада». На цей конкурс з’їхались гітаристи з різних куточків України, починаючи з молодших класів музичних шкіл та закінчуючи студентами академій та консерваторій.

Журі очолював Радзецький Юрій Володимирович, композитор та виконавець, лауреат Всеукраїнських конкурсів, викладач по класу гітари Дніпровської академії музики ім. М.Глінки . Голова та інші члени журі провели методичну конференцію, де ділилися своїм досвідом та знахідками у гітарному мистецтві.

Під час конкурсу проводились безкоштовні цікаві екскурсії , завдяки яким юні музиканти краще впізнали одне з найдавніших міст України- Острог, та його історичні пам’ятки : Острожська греко-слав’янська-латинська академія 1576 р.;старовинні замки , монастирі та інші цікаві музеї. Самі конкурсні прослуховування проходили у старовинному Острожському замку, що створювало особливу атмосферу.

Черкаську ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка представляв ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» під керівництвом Пархоменко Вадима Валерійовича, який посів 1 місце у своїй категорії, а також 4 соліста, які теж стали лауреатами: 2 місце – Діченко Олександра, викл. Пархоменко В.В.; 3 місце –Теслюк Владислав, викл. Пархоменко В.В.; 3 місце – Лукашенко Олексій, викл. Пархоменко В.В., та 3 місце -тБережнов Станіслав, викл. Путинець А.І.


Бандуристи з Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка здобули вагому перемогу в Одесі

За підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської області, департаменту культури та туризму Одеської міської ради, міжобласної громадської організації «Чорноморський округ» Козацтво Запорозьке» відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних бандуристів «Чарівна бандура», м. Одеса.

Черкаси представляв Ансамбль бандуристів «Кобзарик» дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка під керівництвом Смоляр Наталії Миколаївни, який посів 2 місце. А учениця 5 класу викладача Квартальової Людмили Іванівни – Липкань Софія, здобула «Диплом з відзнакою».
Конкурс пройшов у стінах Одеської обласної філармонії, на високому професійному рівні як для учнів так і для викладачів. Учасники конкурсу отримали дипломи, подяки та призи від організаторів!

В період з 21 по 23 червня 2018 року проведені конкурсні прослуховування та семінар в рамках цього конкурсу. Під час роботи семінару – практикуму були прослухані доповіді:

- Мандзюк Л.С.- кандидата мистецтвознавства, доцента Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського – «Динамічна агогіка як важливий аспект виконавської виразності бандуриста”.

- Созанського О.О. – заслуженого артиста України, заступника директора з методичної роботи та міжнародних перспектив ЛССМШ ім. С.Крушельницької – «Презентація методичного посібника «Школа вправності бандуриста».

- Сукенник Г.І.-заслуженої артистки України,артистки тріо бандуристок «Мальви» Одеської обласної філармонії, викладача-методиста по класу вокалу ОССМШ ім. П.С.Столярського – «Проблеми опорного співу та їх вирішення у бандурному вокальному втіленні».

- Морозевич Н.В. – заслуженого діяча мистецтва України, кандидата мистецтвознавства, професора Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової – «Класу бандури Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової 30 років. Становлення та особливості розвитку».

Учасники конкурсу вдячні батькам учнів та школі за фінансову допомогу.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/64269-banduristi-z-cherkaskoyi-dmsh-1-im-mv-lisenka-zdobuli-vagomu-peremogu-v-odesi


Скрипалі першої музичної школи отримали призові місця на Всеукраїнському конкурсі “Класичний меридіан”

З 29 травня по 01 червня 2018 року в м. Києві відбувся ХIV Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан», у якому приймали участь юні музиканти з усієї України, в тому числі й учні спеціалізованих шкіл. Рівень конкурсантів цього року був дуже високим.
Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка делегувала для участі в конкурсі сімох солістів – скрипалів та два скрипкових дуети.
ІІ місце: Дует у складі: Плеханов Даніл, Бруєвич Софія викл. Горбунова В.К., конц. Гладка О.М.
ІІІ місце: Бруєвич Софія викл. Горбунова О.К.
Дует у складі: Лупина Анастасія, Заєць Анна викл. Міщенко В.М.., конц. Андрійчук Н.В.
Плеханов Даніл викл. Горбунова О.К.
Рєзнікова Аліна викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.
Шепель Дарія викл. Нагорна Г.М., конц. Кравченко Л.В.
Дипломанти: Заєць Анна викл. Міщенко В.М.., конц. Андрійчук Н.В.
Соловйова Ірма викл. Міщенко В.М.., конц. Андрійчук Н.В.
Учасник: Лупина Анастасія викл. Міщенко В.М.., конц. Андрійчук Н.В.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/33A3446B-6FF8-2D04-C7CE-F4D06D35EDB7/


Юні вокалісти перемогли на Міжнародному конкурсі «ProFest»

9 червня 2018 року в Києві відбувся Міжнародний конкурс – фестиваль «ProFest». Серед переможців є учні Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.


Голова журі – Панченко О.І., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Київської державної адміністрації. Серед членів журі – Садовенко С.М., кандидат педагогічних наук, заслужений діяч естрадного мистецтва України; Калітовський В.І., директор центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва; Свінціцька Ю.Л., голова оргкомітету конкурсу.Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка була представлена учнями відділу хорового та сольного співу класу викладача Кладій Світлани Василівни з академічного вокалу: І місце: Відьменко Анна, Данчишен Анастасія; ІІ місце: Гаврилюк Валерія, повідомляють у музичній школі №1.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/63907-juni-vokalisti-peremogli-na-mizhnarodnomu-konkursi-profest


Учні черкаської першої музичної школи перемогли на всеукраїнському конкурсі


Із 2 по 5 червня 2018 року в Харкові відбувся XVI Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. В конкурсі взяли участь виконавці з 9 областей України. В 2015 році цей конкурс включили до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів. Про це «Новій Добі» повідомила директорка Черкаської музичної школи №1 імені Миколи Лисенка Юлія Темченко.

До складу журі конкурсу увійшли: Вєркіна Т.Б. – ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, народна артистка України, завідувачка кафедри спеціального фортепіано, професор, голова журі; Горецька Н.В. – проректор ХНУМ ім. І.П.Котляревського, професор, кандидат педагогічних наук; Захарова С.І.- завідувачка відділу спеціального фортепіано Харківської середньої спеціалізованої музичної школи – інтернату, старший викладач ХНУМ ім. І.П.Котляревського;

Мартиненко В.О. – директор Міжнародного конкурс-фестивалю «Акорди Хортиці», директор Запорізької дитячої школи мистецтв №1, викладач-методист, заслужений працівник культури.

Eчні відділу фортепіано ІІ Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка здобули заслужену перемогу в конкурсі: І місце: Таран Наталія, клас викладача Шуліки Людмили Миколаївни; Диплом за краще виконання твору українського композитора: Богма Анастасія, клас викладача Таран Олени Миколаївни.

http://novadoba.com.ua/49663-uchni-cherkaskoyi-pershoyi-muzychnoyi-shkoly-peremogly-na-vseukrayinskomu-konkursi.html


ЧЕРКАСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА № 1 ім. М.В. Лисенка

 НАКАЗ

 01.06.2018 р.                                         № 38- з                                   м. Черкаси

 Про зарахування учнів до школи

1.  Зарахувати до контингенту школи з 01 червня 2018 року за наслідками вступних іспитів на вакантні місця наступних учнів:

8 – ми річний термін навчання

0 клас

                                            Фортепіано

Буркацьку Богдану 29,88 б
Рябову Марію 29,00 б
Єфімову Дар’ю 28,62 б
Лушпай Івана 28,33 б
Околиту Юлію 27,88 б

 

                                         Скрипка

Шкарбан Марту 29,77 б
Переможного Тимура 29,55 б

     

                                              1 клас

                                    Фортепіано

Почку Юлію 28,77 б
Трухан Єву 27,66 б
Самарську Вероніку 27,33 б
Жданова Руслана 26,88 б

                                                         

                                       Скрипка

Коваль Єлизавету 29,66 б
Дячок Владиславу 29,33 б
Христославенко Христину 28,88 б
Коріненко Юрія 27,00 б
Лашко Арсена 28,50 б

 

                                           Гітара

Хмельницького Єгора 28,33 б
Ярмош Богдана 28,33 б

                                          Бандура

Петренко Михайла 27,55 б

                                                   

                                          Баян

Компанійця Тимура 29,77 б

 

                              Академічний вокал

Смоляр Софію 30,00 б
Смішко Богдана 29,62 б
Фартух Аллу 29,44 б

 

                       6 – ти річний термін навчання

                                        1 клас                                                                     

                                         Гітара

Хмельницького Олексія 28,33 б

 

                              Академічний вокал

Мартинюк Софію 29,66 б

 

2. Зарахувати до контингенту школи з 01 червня 2018 року за наслідками вступних іспитів на вакантні місця наступних учнів після надання до навчальної частини документів, що складають особову справу учня:

медична довідка               

Швець Марію фортепіано 0 клас
Демьохіну Іванну фортепіано 0 клас
Гостевського  Нікіту фортепіано 1 клас
Хмельницьку  Аліну фортепіано 1 клас
Моторну Софію фортепіано 1 клас
Пасенко Дар’ю фортепіано 1 клас
Демьохіна Богдана фортепіано 1 клас
Барсукова Олександра фортепіано 1 клас
Луцького Марка фортепіано 1 клас
Літвінову Марію фортепіано 4 клас
Теслю Олександру скрипка 1 клас
Луцик Софію скрипка 1 клас
Попову Злату скрипка 1 клас
Костоглод Катерину скрипка 1 клас
Левинську Юлію скрипка 1 клас
Кайдаша Артема баян 1 клас
Бреуса Івана баян 1 клас
Штанько Софію гітара 1 клас
Шинкарьову Крістіну сопілка 0 клас
Снісаренко Діану академ.вокал 1 клас
Пшеничного Сергія академ.вокал 1 клас
Галат Анастасію академ.вокал 1 клас
Нижника Лева академ.вокал 1 клас
Лісову Ірину естр.вокал 2 клас

медична довідка та копія свідоцтва про  народження

 

Простибоженко Маргариту фортепіано 0 клас
Шевченко Елізу фортепіано 0 клас
Шеремету Матвія фортепіано 0 клас
Полтавець Вероніку фортепіано 1 клас
Винника Дмитра скрипка 0 клас
Ворончук Вероніку скрипка 1 клас
Крижбом Мирославу віолончель 1 клас
Ткачук Вікторію бандура 0 клас
Шардіна Данила баян 1 клас
Розтрепенка Максима баян 1 клас
Кайдаша Богдана баян 1 клас
Лисуна  Богдана електрогітара 1 клас
Гречану Діану академ.вокал 1 клас
Петрову Алісу академ.вокал 1 клас
Теслюк Анну академ.вокал 1 клас
Чабан Таїсію академ.вокал 1 клас
Шпортко Яніну академ.вокал 1 клас
Щербак Поліну академ.вокал 1 клас
Фурман Софію естр.вокал 4 клас

копія свідоцтва про  народження

Хмельницьку Аліну фортепіано 1 клас

 

   Директор                                                                            Ю.С. Темченко

____________________________________________________________________________________________________

Черкаська дитяча музична школа № 1 здобула перемогу на ІІ Міжнародному фестивалі – конкурсі «ODESSA – CANTAT»

05-06 травня 2018 року в Одесі відбувся ІІ Міжнародний фестиваль – конкурс
«ODESSA – CANTAT», організатором якого є департамент культури та туризму Одеської міської ради: https://odessacantat.wixsite.com/home/classes.
У конкурсі приймали участь хорові колективи з України, Молдови, Китаю. До складу журі увійшли: Сергій Савенко – президент фестивалю; Світлана Пастолакі
(Молдова) – диригент академічного хору «Гаудеамус»; Світлана Смірнова – завідуюча хоровим відділом ДМШ № 3 м. Одеси.
На думку журі та учасників конкурсу, колективи з різних міст України продемонстрували багатогранність хорового мистецтва, красоту звучання багатоголосся та необхідність подальшого розвитку культури, яка всіх об’єднує.
Гала – концерт відбувся в Одеському академічному театрі музичної комедії, де виконувались твори a’capella.
Черкаська дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка була представлена вокальним ансамблем «Політон» (керівник Поліщук Тетяна Володимирівна, концертмейстер Савченко Євгенія Юріївна), який привіз додому почесне І місце. Участь у конкурсі стала можливою за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР по програмі «Черкаські таланти».

http://www.ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/A3C51C2F-0642-A272-9654-BBC5B2E6D007/


Репортаж про реконструкцію Черкаської дитячої музичної школи
№ 1 ім. М.В. Лисенка


Черкаська музична школа відсвяткувала 95-річчя

20 квітня Черкаська ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка святкувала 95-річчя! Директор закладу Юлія Темченко наголосила: “Ювілейний концерт “П ять кроків до ста років” став для всіх нас головною подією року та великим випробуванням, оскільки рівень та ім’я нашої школи зобов’язує відповідати кращім традиціям та сьогоденному часу! Велика школа з 660 учнів та більш ніж 80 викладачів працює заради ось таких щасливих хвилин більше року!

Велика праця та любов до професії, чисті дитячі душі, яким прищеплюють прекрасне – все це оцінили наші глядачі! Дякуємо всім, хто був з нами! Дякуємо батькам за талановитих діток, яких вони привели до нас у свій час! Такі концерти в котрий раз підтверджують: наші діти – безцінні!”

Школа приймала вітання від представників влади та коллег по “цеху”. Очільник міста Анатолій Бондаренко привітав педагогічний колектив, учнів школи та їх батьків з нагоди ювілею та наголосив на особливій місії, яка покладена на мистецькі заклади, нагородив Подякою колектив школи. Директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов привітав колектив, побажав подальшого розвитку талантів, зазначив про бажання підтримувати школу та вручив у подарунок кольоровий принтер. З поздоровленнями та нагородами завітав на ювілей директор Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю ЧОДА Олександр Шабатін. На сцені Олександр Шабатін урочисто нагородив викладачів школи Почесними грамотами Міністерства культури України.

Привітали школу й коллеги по “цеху”: директор Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака – Артемовського заслужений працівник культури України Валентин Хороший, голова профспілки працівників культури Василь Марштупа. Також школу привітали і вручили подарунок Президент Ротарі-клубу «Черкаси-центр» Світлана Петрова та Елект-президент Ігор Корсун, директор обласної філармонії Юрій Федоряка. Особливим стало вітання Академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв Олександра Дяченко! Учні школи мали нагоду ще раз виступити у супроводі цього чудового та любимого черкащанами колективу та отримати овації глядацького залу.

Не менш яскравим вітанням для всіх присутніх на ювілеї став виступ Біг-бенду Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Евпака.

Ювілейне свято вразило глядачів потужністю дійства, різноманітністю репертуару, кількістю великих за складом творчих колективів, які ледь вміщалися на сцені Черкаської обласної філармонії, складністю програмних творів, яскравістю виступів та головне – великою кількістю талановитих учнів! Глядачі були в захваті від виступів викладачів із своїми учнями в симфонічному та духовому оркестрах (керівник Олександр Лісун), віртуозністю камерного ансамблю скрипалів (керівник Віра Міщенко). Вразив професіоналізм керівників старшого хору “Прем’єр” (кер.Ірина Варавіна) та молодшого хору “Belkanto” (кер. Світлана Кладій), колоритністю – ансамбль народного співу “Настрій” (керівник Тетяна Величко), оригінальністю та цікавим аранжуванням твору – вокальний ансамбль “Політон” (керівник Тетяна Поліщук), яскравістю – виступ нещодавно створеного вокального ансамблю «ЮНА». Цікавими номерами стали виступи поєднаних колективів учнів ансамблів гітаристів молодших і старших класів “Fandango” (кер. Вадим Пархоменко) та “Алегріас” (кер. Сергія Рябоконь); ансамблю скрипалів старших класів “Віола-груп” (кер. Інна Квітка) та молодших класів “Музичні перлинки” (кер. Тетяна Тихомирова). Під щирі оплески глядачів виступили поєднанні колективи баяністів – акордеоністів «Арт –гармонікум» (кер. Володимир Махник) та «Зіронька» (кер. Ларис Андріюк). Школа продемонструвала декілька виступів юних бандуристів, що не залишило байдужими шанувальників українського інструменту, який величають «срібними струнами України»!

Концерт тривав більш трьох годин, але притягував увагу глядача кожним наступним виступом. Глядачі були в захваті від віртуозності учнів класу Олександра Черкашина, які виконували складні твори на ксилофоні та ударних інструментах. Чудовими були виступи вокалістів- учнів та випускників викладачів Лідії Мусеровської та Ірини Варавіної. Виступ солістів – баяністів та дует акордеоністів «Каданс» викладачів Любов Козлової та Алли Смірнової ще раз підтвердив стійкі традиції відділу народних інструментів та професіоналізм його викладачів. Крім того потрібно відмітити, що всі учні-солісти та творчі колективи – неодноразові переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. Гучними оплесками глядачі проводжали артистів зі сцени та дякували за чудовий концерт.

Директор школи Юлія Темченко впевнена, що ювілейний концерт першої музичної школи – значна подія для мистецького простору Черкас, чудова можливість учням і викладачам заявити про себе та ще раз підкреслити необхідність мистецького виховання! Ще раз вітаємо Черкаську ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка та бажаємо процвітання, підтримки влади та нових талановитих учнів! З ювілеєм!


http://procherk.info/news/7-cherkassy/62465-cherkaska-muzichna-shkola-vidsvjatkuvala-95-richchja

http://novadoba.com.ua/48116-5-krokiv-do-sta-rokiv-yuviley-cherkaskoyi-muzychnoyi-shkoly-1.html


Конкурсно – розважальна программа «Музичний камертон» зібрала знавців музичної літератури першої музичної школи


11 квітня учні та викладачі відділу музично – теоретичних дисциплін Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка провели цікаву конкурсно – розважальну програму з музичної літератури «Музичний камертон».

Команди «Прима» та «Гармонія» змагалися за звання найкращого знавця музики. Конкурсна програма складалася з завдань на знання музичних жанрів, інструментів оркестру, творчості композиторів та музичної відео вікторини.

Найбільш цікавим для глядачів став конкурс, в якому кожна команда представила інсценування українських народних пісень «Ой під вишнею» та «Грицю, Грицю, до роботи», де учні продемонстрували свою креативність та неабиякі артистичні здібності.

Відчуття свята додав виступ естрадного вокального ансамблю «Юна» під керівництвом Лесі Рябоконь, який виконав пісню Лесі Горової «Всі ми потрібні». Після оголошення журі результатів змагань кожна команда отримала приз. Під час конкурсно – розважальної програми панувала доброзичлива та радісна атмосфера творчого змагання.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/79FF5B2A-F599-43AE-B489-335201D30E51/


Юні вокалісти з Черкас стали лауреатами на конкурсі «Акорди Хортиці»


Вісімнадцятий раз в місті Запоріжжя пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці».

«Акорди Хортиці» – це конкурс, який своїм високим професійним рівнем та широкою географією учасників по праву заслужив повагу в культурному середовищі нашої країни.

Черкаська ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка була представлена юними вокалістами Токовою Анастасією та Гладкій Іриною, для яких даний конкурс – фестиваль став справжньою школою професійної майстерності.

Після конкурсного виконання програми та очікування результатів було дуже радісно дізнатись, що Гладкій Ірина стала лауреатом І премії в 2-й категорії, а Токова Анастасія посіла місце лауреату ІІІ премії у 3-й віковій категорії.

Викладач обох дівчаток – Варавіна Ірина Миколаївна, концертмейстер – Рябоконь Леся Петрівна. Потрібно відмітити, що викладач отримала від організаторів конкурсу подяку за виховання лауреатів, а концертмейстер визнана одним з кращих концертмейстерів.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/ECBB4378-9C32-47D7-DF1E-DD08568FCAFF/


22 перемоги з Одеси привезли учні першої музичної школи


29-30 березня 2018 року в місті Одеса відбувся IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Musical Pearls». Журі було представлено трьома країнами: Україною, Молдовою та Румунією. Юні конкурсанти з’їхались з різних країн. Змагатись було цікаво, особливо з учнями Одеської середньої спеціалізованої школи – інтернату ім. П.С. Столярського. Міжнародне журі високо оцінило майстерну гру учнів Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка. 20 лауреатів та 2 дипломанта в різних вікових категоріях – результат творчих змагань учнів школи з іншими учасниками конкурсу «Musical Pearls».

 

Номінація «Струнні інструменти»
1 вікова категорія
ІІ місце: Гаско Анна         викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.
2 вікова категорія
ІІ місце: Лупина Ніка       викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Чертополох Вікторія          викл. Нагорна Г.М., конц. Кравченко Л.В.
Чертополох Софія               викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Ярмош Владислава             викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
ІІІ місце: Заєць Анна       викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Рєзнікова Аліна                    викл. Тихомірова Т.М., конц. Чернявська І.В.
Соловйова Ірма                    викл. Тихомірова Т.М., конц.Чернявська І.В.
3 вікова категорія
ІІ місце: Пилипенко Єлизавета            викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Шепель Дарія                                               викл. Нагорна Г.М., конц. Кравченко Л.В.
ІІІ місце: Варавіна Діана                        викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Гусєва Катерина                                          викл. Нагорна Г.М., конц. Кравченко Л.В.
Дипломанти: Мороз Ірина                  викл. Тихомірова Т.М., конц. Чернявська І.В.
Кириленко Іван                                           викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
4 вікова категорія
ІІ місце: Зайцева Анастасія                   викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Іванова Поліна                                            викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Ансамблі
І місце: Дует: Лупина Ніка, Заєць Анна   викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Квінтет скрипалів                                              викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.
Номінація «Фортепіано»
2 вікова категорія
ІІ місце: Глухов Олександр                          викл. Андрійчук Н.В.
ІІІ місце: Красножон Анастасія                  викл. Андрійчук Н.В.
3 вікова категорія
ІІ місце: Талах Олександр                             викл. Андрійчук Н.В.

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/7ED766D9-57CF-F526-D2B5-ACB5BEA2D4CE/

 


Юні музиканти грали з симфонічним оркестром обласної філармонії


26 березня відбувся чудовий захід – 20-й ювілейний концерт академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії з обдарованими учнями!

Неможливо не відмітити підготовку до виступів учнів першої музичної школи ім. Миколи Лисенка – школа представила вісім номерів програми концерту!

Дякуючи професіоналізму викладачів на сцені у супроводі симфонічного оркестру виступали юні талановиті музиканти, практично всі вони є лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, гордістю школи: Бевзюк Богдана (клас Лідії Мусеровської), Жовта Вероніка (клас Ірини Варавіної), Плеханов Даніїл та Бруєвич Софія (клас Ольги Горбунової), Кащук Вадим (клас Лідії Мусеровської), квінтет скрипалів у складі Іванової Поліни, Пилипенко Єлизавети, Гусевої Катерини, Шепель Дарії та Чертополох Софії (клас Ганни Нагорної), Олександра Діченко (клас Вадима Пархоменко) вокальний колектив «Політон» під керівництвом Тетяни Поліщук!

Велика подяка диригентам оркестру Олександру Дяченко та Сергію Осауленко за прекрасні емоції та незабутні хвилини успіху наших учнів на великій сцені поряд з відомими професіоналами!

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/B2179247-8257-367D-8210-63D71B88FB55/


15 скрипалів та 5 піаністів Черкаської ДМШ № 1 ім. М. Лисенка отримали призові місця та сертифікат на суму 500 євро на Міжнародному конкурсі- фестивалі творчості “ProFest of the best” в м. Київ

 

15 скрипалів та 5 піаністів Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка отримали призові місця та сертифікат на суму 500 євро на Міжнародному конкурсі – фестивалі творчості “ProFest of the best”, який проходив в м. Київ 17 березня. Черкаську дитячу музичну школу № 1 ім. М.В. Лисенка представляли учні від 6 до 15 років у таких номінаціях:

 

Номінація «Дебют»
І місце: Гаско Анна(скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.
Простибоженко Маргарита (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
Простибоженко Андій (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
Сахно Олександр (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
Молодша група
І місце: Рєзнікова Аліна (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Чернявська І.В.
ІІ місце: Лупина Ніка (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
ІІІ місце: Глухов Олександр (фортепіано) викл. Андрійчук Н.В.
Соловйова Ірма (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Чернявська І.В.
Середня група
І місце: Варавіна Діана (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.
Ковальчук Марія (фортепіано) викл. Кравченко Л.В.
Мороз Ірина (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Чернявська І.В.
Талах Олександр (фортепіано) викл. Андрійчук Н.В.
ІІ місце: Дерев’янко Марія (скрипка) викл. Тихомірова Т.М., конц. Кравченко Л.В.
Дерев’янко Марія (фортепіано) викл. Кравченко Л.В.
Красножон Анастасія (фортепіано) викл. Андрійчук Н.В.
Простибоженко Віталій (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
ІІІ місце: Кириленко Іван (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Кравченко Л.В.
Старша група
ІІ місце: Зайцева Анастасія (скрипка) викл. Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=573

http://procherk.info/news/7-cherkassy/61549-cherkaski-vokalisti-otrimali-prizovi-mistsja-na-viii-mizhnarodnomu-konkuri-premier


Піаністка з Черкас покорила «Віртуозні самоцвіти» у місті Лева

9-10 березня у м. Львів відбувся II Всеукраїнській відкритий конкурс піаністів «Віртуозні Самоцвіти». Цього року ця неймовірно яскрава подія зібрала піаністів зі всієї України: від наймолодших до найдосвідченіших. Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В.Лисенка була представлена ученицею фортепіанного відділу Зайченко Євою (викладач Холодій І.О.), яка, виступаючи в номінації «Дебют», отримала диплом IV ступеня.

653

Конкурс став непростим випробуванням для дебютантки. Адже конкурсні прослуховування відбувалися на сцені славетного Будинку органної та камерної музики.

Журі конкурсу було представлено виключно піаністами: голова журі Андрій Прахт – клавесиніст, піаніст, композитор, випускник Одеської консерваторії, Краківської Академії музики та Санкт-Петербурзького державного університету, лауреат міжнародних конкурсів, керівник ансамблю «Pracht Consort» м. Одеса; члени журі: Козаченко Олександр – заслужений діяч України, сучасний український композитор, піаніст, музикознавець, доктор мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України, професор, завідувач кафедри філософії мистецтв факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, м. Львів; Левицький Олександр – диригент, піаніст, старший викладач на посаді доцента кафедри Львівської національної музичної Академії ім. М.Лисенка, випускник Львівської державної консерваторії, м. Львів; Чундак Ольга – артистка Закарпатської обласної філармонії, органістка, викладач по класу фортепіано Ужгородської дитячої школи мистецтв, Лауреат міжнародних конкурсів.

Це була незабутня творча подорож до міста Лева, насичена хвилюючими конкурсними митями, творчим спілкування, майстер-класами, яскравими подорожами містом та неймовірними враженнями та емоціями

http://procherk.info/news/7-cherkassy/61838-pianistka-z-cherkas-pokorila-virtuozni-samotsviti-u-misti-leva

http://novadoba.com.ua/47451-yuna-pianistka-z-cherkas-vzyala-uchast-u-vseukrayinskomu-konkursi.html


Ансамблі бандуристів «Кобзарик» та гітаристів «Фанданго» увійшли в трійку призерів на фестивалі у Львові

9-10 березня 2018 року у м. Львів відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти». Як і завжди, це музичне свято зібрало багато солістів, ансамблів, оркестрів та хорових колективів з різних куточків України. В котрий раз приємно вражає організація виступів та проведення відпочинку конкурсантів!
Цього року Черкаська ДМШ №1 ім.М.В.Лисенка делегувала у Львів групу з 43 осіб. Це – два колективи: ансамбль гітаристів молодших та середніх класів «Фанданго» та ансамбль бандуристів «Кобзарик», солісти та їх батьки. Три дні у місті Лева промайнули, як мить, і, окрім приємних вражень від екскурсій та архітектури цього чудового міста, черкащани привезли з собою призові місця:

І місце: Ансамбль бандуристів «Кобзарик»

керівник Смоляр Н.М., концертмейстер Квартальова Л.І.

Петрова Аліса (ак. вокал) викл. Мусеровська Л.О.конц. Олійник Т.А.

ІІ місце: Ансамбль гітаристів «Фанданго» керівник Пархоменко В.В.

Діченко Олександра (гітара) викладач Пархоменко В.В.

Липкань Софія (бандура) викладач Квартальова Л.І.

Пономаренко Ганна (народний спів) викладач Величко Т.О.

Мороз Марія (народний спів) викладач Величко Т.О.

Мороз Марія (народний спів) викладач Величко Т.О.

TAV_5433

 

http://procherk.info/news/7-cherkassy/61508-ansambli-banduristiv-kobzarik-ta-gitaristiv-fandango-uvijshli-v-trijku-prizeriv-na-festivali-u-lvovi


Черкаські вокалісти отримали призові місця на VIII Міжнародному конкурі «PREMIER»

3 – 4 березня в Києві відбувся VIII Міжнародний конкурс «PREMIER», у якому із задоволенням взяли участь учні відділу хорового та сольного співу Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка. В цьому конкурсі поєднуються мистецтво класичного та оперного вокалу, народний та хоровий спів. З 2018 року в конкурсі відкрита нова номінація – «Естрадний вокал».Журі очолив Ігор Кондратюк – телепродюсер та телеведучий, член журі проектів «Х-фактор» та «Україна має талант». Членами журі стали народний артист України, викладач кафедри естрадного співу Київського національного університету мистецтв Віталій Білоножко та старший викладач Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, викладач вокалу на телепроектах «Х-фактор» та «Україна має талант» Галина Голубєва. Журі в номінації «Академічний вокал» очолював Валерій Буймістер – лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, народний артист України, професор. Він надавав свої професійні рекомендації щодо подальшого вокального розвитку учасників конкурсу.

 

 

 

Учні Черкаської ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка отримали наступні місця:

Номінація «Академічний вокал»:

ІІ місце: Гладкій Ірина викладач Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.

Токова Анастасія викладач Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.

Дипломант: Ковальчук Ніна викладач Варавіна І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П.

Номінація «Естрадний вокал»:

Дипломант: Токова Анастасія викладач Варавіна І.М.

Учні та викладачі отримали цінний досвід від участі у конкурсі, відвідали Національну оперу України, де отримали багато вражень від балету П.І.Чайковського «Лускунчик».

 

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/7773EC97-58CD-BCD5-1EA3-BCAA21954AA6/

 

 


Дитяча музична школа провела сімейне свято

В перші дні весни, 3 березня 2018 року, Черкаський обласний художній музей запросив учнів ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка на затишне сімейне свято «Кото день».
Юні музиканти фортепіанного та оркестрового відділів запропонували глядачам яскраві та колоритні твори різних країн світу: запальні чардаш, болеро, іспанський, східний та вірменський танці, вишуканий вальс, український гопак.

У концерті взяли участь кращі учні викладачів Андрійчук Н.В., Міщенко В.М. та Тихомірової Т.М.: Гаско Анна, Рєзнікова Аліна, Дерев’янко Марія, Простибоженко Віталій, Талах Олександр, Лупина Ніка, Варавіна Діана, Конкіна Наталія, Мороз Ірина, Зайцева Анастасія. (концертмейстери: Кравченко Л.В.,Чернявська І.В., Андрійчук Н.В.)

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/C8C1D93D-6083-4367-1C77-81F6E3E970B6/


ТРАДИЦІЙНА УЧАСТЬ УЧНІВ НАРОДНОГО ВІДДІЛУ ДМШ № 1 ІМ. М.В. ЛИСЕНКА ЗАВЕРШИЛАСЯ БАГАТЬМА ПЕРЕМОГАМИ

23-27 лютого у місті Кропивницький відбувся ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь».
Журі традиційно складалось з провідних музикантів, народних артистів України, викладачів кафедри народних інструментів Київської Національної музичної академії України: Алексик Ю.Ю. (балалайка), Білоконєв М.Т. (домра), Гриньків Л.В. (бандура), Грінченко С.С. (баян), Черказова Є.І. (акордеон), Михайленко М.П. (гітара) та інших.
Після конкурсних прослуховувань усі бажаючі мали можливість прийняти участь в обговоренні виступів та отримати консультацію від майстрів народного музичного мистецтва, а також поповнити свою нотну бібліотеку різноманітними новинками музичної літератури, представленому на нотному ярмарку.

На конкурс з’їхались позмагатися один з одним та продемонструвати свою майстерність учні майже з усіх куточків України. Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка є постійним учасником конкурсу «Провесінь». В цьому році у ньому прийняли участь та стали лауреатами наступні учні школи: І місце: Харченко Катерина (баян) викл. Козлова Л.М.

ІІ місце: Жиляєв Максим (акордеон) викл. Козлова Л.М.

Хачатуров Армаіс (акордеон) викл. Козлова Л.М.

ІІІ місце: Діченко Олександра (гітара) викл. Пархоменко В.В.

Харченко Іван (баян) викл. Козлова Л.М.

Хачатуров Артем (акордеон) викл. Козлова Л.М.

Череп Дарія (акордеон) викл. Козлова Л.М.

Дипломант: Липкань Софія (бандура) викл. Квартальова Л.І.

 

 

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=556


Музика для дитячих сердець

13 лютого учні та викладачі Черкаської ДМШ №1 ім.М.В.Лисенка відвідали дитячий центрі онкології та гематології з лекцією-концертом «Вгадай, якого кольору цей твір».
Юні скрипалі розфарбували звичайний день в лікарні фарбами своєї душі.
А діти слухали музику і визначали, яким кольорам вона відповідає, які емоції виклакає музика. Коломийка – помаранчевий, чардаш- червоний… Медичний персонал і батьки із задоволенням приймали участь у цих творчих порівняннях.

У концерті взяли участь учні оркестрового відділу музичної школи Простибоженко Маргарита, Простибоженко Андрій, Простибоженко Віталій, Лупина Ніка, Заєць Анна, Гаско Анна, Рєзнікова Аліна та дует у складі: Лупина Н., Заєць А. (викладачі Міщенко В.М., Тихомірова Т.М, концертмейстери Андрійчук Н.В. та Кравченко Л.В.).

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/00DD8C6D-1D7E-9240-3C5D-0A6AB59B9789/


ОДТРК «Рось» «Музичний калейдоскоп» Святковий концерт «Різдвяні зустрічі» ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка


Черкаська дитяча музична школа №1 ім. Миколи Лисенка готується до ювілейної 95-ї річниці

Черкаська дитяча музична школа №1 ім. Миколи Лисенка на сьогодні є однією з найбільших в області. Щорічно вона запрошує обдарованих дітей й «самородків» з усієї області удосконалити їхній талант. Саме тут розпочинали свій творчий шлях такі видатні постаті як Юрій Рудченко (артист кіностудії О.Довженко), Всеволод Сагарда (артист естрадно-симфонічного оркестру Київського радіо і телебачення), Ася Талан (композитор), Сергій Проскурня (театральний режисер), Олександр Скічко (шоумен) та інші. У кінці 1970-х років кіностудією Олександра Довженка було знято два кінофільми про школу – «Музика на все життя» був куплений для прокату за кордоном. Нині всі учні та викладачі активно готуються до найважливішої події року – ювілейної 95-ї річниці зі дня заснування.
– Найголовніша подія року в нашій музичній школі – це 95-річчя. Ми вже активно готуємося, адже є що показати. Останній звітний концерт тривав три години, адже так багато колективів і так багато цікавих творів. Родзинка наших концертів – його заключна частина. У ній традиційно виступатиме наш головний колектив – унікальний в області симфонічний оркестр учнів та викладачів. Цьогоріч ми будемо скликати виступити на концерті наших друзів та колишніх випускників, які вже стали відомими постатями в музичному осередку в Україні та за кордоном. Радію, що у нас дуже вдячна аудиторія, адже щороку на звітному концерті у філармонії ми збираємо повну залу глядачів, – розповідає директор Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. Миколи Лисенка Юлія Сергіївна Темченко.Започаткована Черкаська музична школа №1 ім. Миколи Лисенка була у 1923 році. Але перші заняття в приміщенні трудової школи почали проводитися тільки у 1935 році. На той час талановиті школярі мали змогу навчатися грі на фортепіано та скрипці. Перший рояль купили за кошти ініціативних батьків. У тому ж році школі виділили дві кімнати в «Палаці піонерів» (сучасний Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси). На початку 1960-х років школа переїхала в стару будівлю, яку збудували в XIX столітті як прибутковий будинок Лисака-Гаркавенка. Там школа функціонує й до сьогодні, але приміщення і фасад уже потребує значного ремонту.

– У нашому місті є п’ять історичних будівель – всі вони представляють певний архітектурний стиль. Наша школа входить до цього переліку. Але на сьогодні фасад потребує ремонту. Нам пропонували пересилити школу в іншу будівлю, замість того, щоб реставрувати її, – каже Юлія Сергіївна. – Частковий ремонт у приміщенням та класах уже провели. Маю надію, що також відбудеться реконструкція частини приміщення першого корпусу музичної школи. Там раніше була чудова акустична хорова зала. Наразі репетиції хору проходять у замалому приміщенні. Тому маємо надію, що після реконструкції у дітей з’явиться нова хорова зала та шість нових навчальних класів, адже кількість учнів із року в рік збільшується.

На сьогодні у школі навчаються 660 учнів, з яких 150 – це пільговики. Структура закладу дозволяє дитині обирати фах, що сподобається, щоб розвивати свої творчі здібності. Функціонують відділи музично-теоретичних дисциплін, народних та духових інструментів, відділ вокально-хорового співу, а також оркестровий та фортепіанний відділи. Школа має багату інструментальну базу, серед якої п’ять роялів, два з яких знаходяться у концертній залі, двадцять п’ять бандур, велика кількість народних інструментів ще з 1980-х років. Професійні викладачі створюють творчу атмосферу на уроках і допомагають учням відточувати майстерність виступу на сцені. Також музична школа, крім майбутніх музикантів готує підготовлених слухачів, адже «прищеплює» смак до мистецтва та пробуджує творче начало, яке потрібне в будь-якій діяльності.У музичній школі я працюю вже більше 20-ти років. У нашому закладі всі дуже активні: як учні, так і вчителі. Адміністрація сприяє цьому. У моєму класі наразі 17 учнів – від нульового класу до випускників. Діти з нульового класу ще не їздять на конкурси, а «першачків» ми вже цілеспрямовано налаштовуємо на участь у різноманітних заходах. Хочу зазначити, що діти дуже дружні, йдуть один за одного і завжди намагаються бути першими в усьому. Наші вихованці славлять не тільки школу, а ціле місто. Дуже приємно, коли ми виступаємо на конкурсах в інших містах, а нас уже впізнають, – говорить Любов Миколаївна Козлова, викладач-методист вищої категорії по класу акордеону і баяну.

Багато викладачів школи працюють династіями. Викладач вищої категорії по класу сольфеджіо та музичної літератури Олена Петрівна Кузьменко має викладацький стаж 31 рік. Вона виросла у сім’ї музикантів, які й привили їй з дитинства любов до музичного мистецтва.

– У мене в родині мати – піаністка, а тато – скрипаль. Тому в мене навіть іншого і вибору не було. Музикою я займалася з п’яти років. Навчалася у своїх батьків, зокрема у мами. У дитинстві я з легкістю писала музичні диктанти, тому за порадою мами (вчитель із фаху фортепіано – Сергеєва Тетяна Олексіївна – ред.) я продовжила вивчати музично-теоретичні дисципліни.Усі учні залучені до участі в музичних колективах. Так, у школі з’явилися два концертні хори – «Прем’єр» та «Музичні краплинки», ансамблі баяністів і акордеоністів – «Зіронька» та «Арт-гамонікум», колективи з відділу струнно-смичкових інструментів – «Сонячні нотки» та «Віват-арт», унікальний дитячий колектив народного співу «Настрій», духовий оркестр «Апекс-бенд», ансамблі гітаристів «Фанданго» та «Бревіс», а також колектив, що виконує композиції на старовинних інструментах. Школа славиться вокальним колективом «Політон» під керівництвом Тетяни Поліщук. Традиційно вихованці школи беруть участь у міських концертах, а також у благодійних заходах, цікаві проекти створюються в рамках роботи «Дитячої філармонії». Учасники проекту «Теплий дім» регулярно відвідують школу-інтернат для того, щоб познайомити її учнів із музичними інструментами та виконати для них популярні класичні композиції.

За підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради на базі школи проводяться два конкурси – «Чарівний рояль» та конкурс гри на струнно-смичкових інструментах імені Сілкіна Анатолія Федоровича (колишнього директора Черкаської музичної школи №1 ім. Миколи Лисенка – ред.). Щорічно учні школи займають призові місця на обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах. У наступному семестрі запланована поїздка вокального колективу в Одесу на конкурс «Вікторія». А найближчим часом один з учнів школи Іван Харченко братиме участь у міжнародному музичному конкурсі, який проходитиме у Білорусії. У музичну школу мене привело бажання і мама-баяністка. Вважаю, що баян – це мультимедійний інструмент, який завжди можна взяти з собою. Одним із попередніх значимих моїх досягнень є третє місце на міжнародному конкурсі в Дрогобичі «Perpetuum mobile». Лауреати отримали можливість поїхати в Італію у місто Ланчано. Щороку ми їздимо на спеціалізований баяно-акордеоний конкурс «Провесінь» у Кропивницькому. Наразі збираюся на міжнародний конкурс у Білорусь із складною програмою, яку довго готував. У майбутньому я планую продовжити навчання у Черкаському музичному училищі, адже хочу стати музикантом, – зазначає Іван.

Ще з 1970-х років Черкаська музична школа №1 стала методичним центром та проводила значну роботу із удосконалення виховного процесу в дитячих музичних школах області. Методичне об’єднання залучало до цієї роботи кращих методистів із Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших регіонів. Також школа підтримувала активний зв’язок та переписку з багатьма відомими композиторами: Д. Д. Шостаковичем, Д. Б. Кабалевським, Т. М. Хренніковим, А. Д. Філіпенко, А. Я. Штогаренко, Ігорем Шамо, Л. М. Ревуцьким, Олександрою Пахмутовою та іншими. Завдяки цьому в найкоротші терміни значно поліпшилась якість викладання та навчання. Нині на базі школи й надалі проводяться різноманітні майстер-класи відомих професорів країни, функціонує дитяча філармонія, регулярно відбуваються звітні концерти та інші заходи. Школа завжди була передовиком у новітніх технологіях. Так, у 2017 році з’явилася інтерактивна дошка для занять з сольфеджіо та музичної літератури. Сольфеджіо – це складний предмет, він більше орієнтований на теорію музики. Для його вивчення потрібна витримка й наполегливість. Я дітям завжди кажу, що музика – це математика у звуках. І для того, щоб розуміти музику треба не тільки відчувати музику з середини, а й аналітично мислити. Інтерактивна дошка допомагає зробити процес навчання сольфеджіо і музичній літературі більш цікавим і яскравим, особливо для молодших класів. Зараз діти краще все сприймають візуально, а на нашій дошці якраз є багато малюнків, які навіть можна рухати. Усі презентації, які, до речі ми з іншими вчителями пишемо самостійно, супроводжуються музикою, – розповідає Ірина Леонідівна Корнеєва, викладач музично-теоретичних дисциплін. – У загальноосвітніх школах інтерактивна дошка не рідкість, а ось у музичних школах – новинка. Подібну дошку має одна з київських музичних шкіл, а у Черкаській області наша музична школа – передовики.

http://novadoba.com.ua/43229-cherkaska-dytyacha-muzychna-shkola-1-im-mykoly-lysenka-gotuyetsya-do-yuvileynoyi-95-yi-richnyci.html


Кінець жовтня відзначився для учнів та викладачів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка перемогою

В старовинному місті Кам’янець-Подільський відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця», учні відділу хорового та сольного співу прийняли участь.
Головна мета цього фестивалю – пошук, виявлення і заохочення талантів у всіх видах естрадних мистецтв, просування кращих з них на найпрестижніші майданчики і телеканали країни, популяризація сучасної української пісні серед дітей та молоді України та за її межами, популяризація та впровадження новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичний та духовний розвиток молодого покоління, залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді.

У склад журі конкурсу-фестивалю увійшли народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв, представники міської ради, доречи міська рада і стала організатором цього конкурсу.

Учні 1 музичної школи гідно представили Черкащину, з її розмаїттям та барвами дитячого тембру. В номінації академічний спів перемогла найменша учасниця групи Гладкій Ірина, вона отримала І місце, а Токова Анастасія в номінації академічний вокал посіла ІІ місце. Також дівчата прийняли участь у номінації естрадний спів, та здобули такі нагороди: Грчіч Мілена ІІ місце, та Токова Анастасія І місце у своїх категоріях. Разом з дітьми членами журі відмітили й викладача та концертмейстера – завідувач відділу хорового та сольного співу, старший викладач вищої категорії Варавіна Ірина Миколаївна та концертмейстер вищої категорії Рябоконь Леся Петрівна, які отримали подяки за високий професійний рівень підготовки учнів до конкурсу.

Натхненні та задоволені від незабутніх вражень старовинного міста, його вікових замків та каньйонів, від випробування на фестивалі, яке діти витримали гідно вони повернулися на Черкащину з великим бажанням продовжувати співати, пізнавати новітні струни музичного мистецтва.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/80238B87-50D7-0454-49A3-DA32D7E4A3A4/

http://procherk.info/news/7-cherkassy/57355-kinets-zhovtnja-vidznachivsja-dlja-uchniv-ta-vikladachiv-muzichnoyi-shkoli-1-im-lisenka-peremogoju


Юні скрипалі ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенкадарували свою творчість “Теплому дому”

24 жовтня у Черкаському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» юні скрипалі ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка дарували його вихованцям гарний настрій та можливість отримати задоволення як від творів сучасних композиторів, так і від п’єс композиторів – класиків: М.Лисенка, Дж. Перголезі, Б. Зноско – Боровського та інших. Після концерту діти з інтересом спілкувались між собою, а найсміливіші спробували грати на скрипці.
Серед учнів, які виконували музичні твори для вихованців центру, необхідно назвати найбільш активних учасників концертів для громадськості міста: Заєць Анастасія, Рєзнікова Аліна, Лупина Ніка, Соловйова Ірина, Кириленко Іван, Простибоженко Віталій.

Усі вони навчаються у викладачів ДМШ № 1 Міщенко Віри Михайлівни та Тихомірової Тетяни Миколаївни.

Допомагали юним музикантам на струнних інструментах концертмейстери Андрійчук Наталія Василівна та Чернявська Інеса Вікторівна.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/1D6DA29A-79C7-3622-5ECC-57A5E0631316/


Експо-ТВ. Ірина Варавіна та Олена Кузьменко. Експозиція 28.09.2017 рік”


Призначено стипендії учням шкіл естетичного виховання м.Черкаси

Міська влада докладає  зусилля для розвитку творчих здібностей у дітей. Цьому сприяє  програма “Черкаські таланти”, на 2016 – 2020 роки. З метою створення умов для розвитку творчого потенціалу і стимулювання обдарованих учнів, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, встановлено стипендії міського голови  обдарованим учням шкіл естетичного виховання на період з 01 жовтня 2017 року до 31 травня 2018 року в розмірі 300,00 грн. щомісячно.

Стипендію “За високі досягнення в музиці” призначено:

- Харченко Катерині Сергіївні,  учениці Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Хачатурову Армаісу Андрійовичу, учню Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка, неодноразовому переможцю міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Панченку Івану Олексійовичу – учню Черкаської дитячої музичної школи №2, неодноразовому переможцю міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Головатюк Юлії Ігорівні – учениці Черкаської дитячої музичної школи №2,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Аксу Ясміні Мунісовні -  учениці Черкаської дитячої музичної школи №2,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Петровій Катерині Єдуардівні – учениці Черкаської дитячої музичної школи №2,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Сапунцову Роману Олександровичу – учню Черкаської дитячої музичної школи №3,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Панімаш Ірині Олексіївні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Басистій Олександрі Вадимівні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Тропіній Нікі Олегівні – учениці Черкаської дитячої музичної школи №5,  неодноразовому переможцю міжнародних   конкурсів.

- Гаврільченку Олександру Володимировичу -  учню  Черкаської дитячої музичної школи №5,  неодноразовому переможцю міжнародних   конкурсів.

 

Стипендію “За високі досягнення у вокальному мистецтві” призначено:

- Токовій Анастасії Олександрівні – учениці Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Голубєвій Каріні Артурівні – учениці Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських конкурсів;

- Жуковській Крістіні Олександрівні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Савранській Анастасії Віталіївні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Македонській Анні Олександрівні -  учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів;

- Кравець Софії Володимирівні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів.

 

-  Пишаюсь нашими талановитими дітьми, вони заслуговують на винагороду, адже саме вони захищають честь нашого міста на конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів, – говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – На сьогодні розмір цієї стипендії становить 300 грн у місяць, а призначається вона на навчальний рік. Переконаний, що таке заохочення створює гарні умови для творчого розвитку дітей, заохочення й стимулювання талановитих учнів і педагогів шкіл естетичного виховання.

http://ogp.ck.ua/novini/golovni-novini/priznacheno-stipendiyi-uchniam-shkil-estetichnogo-vikhovannia-mcherkasi/


У Черкасах співали гімн міста

DSC08383

Сьогодні усіх містян запрошували заспівати гімн Черкас. Таку акцію запланували у міській раді провести до Дня міста.

Отож, вся територія біля сцени була заповненна людьми, але гімн виконував лише соліст Олександр Москаленко, а от що стосується самих жителів міста, то лише хтось поодиноко підспівував лише приспів. Слова гімну належать Олексі Озірному, на музику їх поклав Валентин Талах.

DSC08398

http://vycherpno.ck.ua/u-cherkasah-spivali-gimn-mista/


 

Перший день навчального року в Черкаській ДМШ № 1 ім. Лисенка визначили святковим концертом

Побажаємо нашим талановитим дітям та педагогічному колективу творчої наснаги, бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей,хороших і творчих вам учнів, учнівської і батьківської шани і любові, домашнього благополуччя і особистого щастя.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/EA440E2A-5CA8-F18F-F05A-02368ACF827A/


Міжнародний конкурс баяністів – акордеоністі “PERPETUUM MOBILE”

Серед низки мистецьких форумів помітне місце посів Міжнародний конкурс баяністів – акордеоністі  “PERPETUUM MOBILE”, який з 2008 року щорічно  проводиться у місті Дрогобич.

Цього року конкурс проходив з 29 квітня по 3 травня. Прослуховування конкурсних програм учасників чергувалось із різноманітними культурно – просвітницькими заходами: концертом народного артиста України С.Грінченко, виступом дуету заслужених артистів України В. Дорохіна – М. Шумського;  сольними виступами прекрасних музикантів різних країн: П.Фенюка, В.Мурзи, Б.Мирончука, В.Зубицького, Д.Жарікова, Мілоша Стоіменова (Сербія), Егле Борткєвічюте (Латвія – Франція), В.Пліговки (Білорусь), квартету баяністів ім. М.Різоля.

До роботи в журі були запрошені відомі фахівці народно – інструментального мистецтва, композитори, диригенти, науковці: М.Давидов, А.Семешко, П.Фенюк, В.Заєць, В.Рунчак, С.Барвік, В.Зубицький, М.Маркевічєне, В.Пліговка, Т.Антіпов.

Конкурс є унікальним щодо різноманітності номінацій   та географії його учасників, яка охоплювала майже всі регіони України, а також країни зарубіжжя: Білорусь, Литва, Росія, Польща, Сербія, Словакія, Франція, Італія, Чехія, Німеччина, Молдова.

У цьому авторитетному конкурсі учень Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Харченко Іван (викладач Козлова Л.М.)  отримав Диплом лауреата ІІІ ступеня. Він привіз із міста Дрогобич незабутні враження, велику кількість позитивної енергії. Та найпочеснішою нагородою для Івана було запрошення від самого В.Зубицького прийняти участь у конкурсі  в Італії (місто Лангало), де великий маестро планує організувати Міжнародний конкурс баянно – акордеонного мистецтва.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/F093FB0A-B5E7-B4D7-281C-C298930CC138/


Черкаські скрипалі перемогли на Львівському VI Всеукраїнському конкурсі “Перлина Заходу”

Західна столиця  України старовинне місто Львів є не тільки туристичною Меккою,  а й захоплює своїх гостей різноманітними  мистецькими заходами. От  і  цього року  у травні у Львові  пройшов   VI  Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального та вокального мистецтва “Перлина Заходу“, організований  Національною музичною академією музики ім. П.І. Чайковського, Київським університетом культури та мистецтва, Інститутом Мистецтва.

Як відомо, західний регіон завжди відзначався високим професійним рівнем виконавства серед юних музикантів, адже в місті існує відома на весь світ  Львівська середня спеціалізована музична школа ім. С.Крушельницької, учні якої  приймали участь у конкурсі. Тому вихованцям Черкаської музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка нелегко було змагатися з ними в майстерності. Оцінювало  виступи конкурсантів поважне журі, до складу якого входили головуючі в кожній з номінацій: Заслужена артистка України, доцент кафедри струнно – смичкових інструментів НМАУ ім. П.І. Чайковського А.В. Нужа; доцент кафедри фортепіано І НМАУ ім. П.І. Чайковського   А.В. Фандєєва; Лауреат міжнародних конкурсів старший викладач  ЛССМШ  ім.С.Крушельницької Вадим Войтович (гітара) та інші.

Черкаську музичну школу № 1 ім. М.В. Лисенка представляли скрипалі та піаніст, які на високому професійному рівні виконали свої конкурсні програми та досягли наступних результатів:

ІІ місце:   Талах Олександр (фортепіано)  викладач Андрійчук Наталія Василівна;
Лупина Ніка (скрипка) викладач Міщенко Віра Михайлівна,  

                                                          концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

Варавіна Діана (скрипка) викладач Міщенко Віра Михайлівна, 

                                                              концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

ІІІ місце:  Зайцева Анастасія (скрипка)  викладач Міщенко Віра Михайлівна, 

                                                                   концертмейстер Андрійчук Наталія Василівна

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/151DB9FA-8ECE-E4D2-7F3A-6D744098CD57/


Черкаські піаністи вибороли призові місця на пристижному інструментальному конкурсі Євгена Станковича в м. Київ

20-29 квітня у м. Києві відбувся V Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, в якому прийняли участь біля 80 юних талановитих піаністів не тільки з різних міст України, а також з Білорусі, Польщі, Китаю. 

У склад журі увійшли: Маргарита Пахомова – заслужений діяч мистецтв України, викладач – методист вищої категорії, завідуюча  відділом фортепіано ДМШ ім. С.Турчака; Наталія Роменська – заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів, завідуюча відділом фортепіано Київської  ДМШ № 3 ім. В.Косенка, концертмейстер хору Національної опери України;  Нінель Менщикова – викладач класу фортепіано Одеської середньої спеціальної школи – інтернату ім. П.С. Столярського; Ганна Полтавчук – завідуюча  відділом фортепіано, викладач вищої категорії  Кіровоградської  музичної школи №2 ім. Ю.С. Мейтуса.

Черкаська ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка була представлена учнями молодшої та середньої категорії, які в напруженій творчій боротьбі досягли наступних результатів:

Дипломанти: Гладкій Ірина -  викладач Рудковська С.В.;

Зінченко Юлія – викладач Рудченко С.І.

Учасник: Яценко Крістіна – викладач Рудковська С.В.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/C549DF34-0CFA-AA38-0BD4-3C63EB81DA72/


 

Квартет першої музичної школи виборов перше місце на джазовому конкурсі в Скадовську!

Квартет «В джазі тільки дівчата» Черкаської ДМШ №1 ім.М.В.Лисенка (керівник – заслужений  працівника культури Микола Євпак, концертмейстер –  Леся Рябоконь) зайняв І місце у  номінації «Ансамблі – початківці» та отримав заслужені компліменти від фахового журі ХVII Всеукраїнського   фестивалю  «Джаз над морем – 2017».

Фестиваль проходив 12-14 травня 2017 року у Скадовську Херсонської області.  Організатори заходу –  Скадовська районна державна адміністрація та міська рада.

У конкурсі взяли участь джазові дитячо-юнацькі ансамблі, біг-бенди та сольні виконавці від 8 до 25 років. Загальна кількість учасників цього року – більше двохсот. Дитячі біг-бенди приїхали з різних міст України: Дніпра, Києва, Кривого Рогу, а також  біг-бенд Черкаського музичного училища ім.С.Гулака – Артемовського. Гран-прі конкурсу посів  колектив з міста Кривий  Ріг.

Учасники конкурсу  із м.Черкас, яких було близько сорока музикантів, вибороли велику кількість призових місць і були нагороджені палкими оплесками вдячної скадовської публіки на Гала-концерті.

Завершилося святкове дійство звуками гімну фестивалю та спалахами  феєрверку на радість всім присутнім шанувальникам джазу!

http://progolovne.ck.ua/kvartet-pershoji-muzychnoji-shkoly-vyborov-pershe-mistse-na-dzhazovomu-konkursi-v-skadovsku/

http://procherk.info/news/7-cherkassy/52901-kvartet-pershoyi-muzichnoyi-shkoli-viborov-pershe-mistse-na-dzhazovomu-konkursi-v-skadovsku

http://novadoba.com.ua/38631-kvartet-pershoyi-muzychnoyi-shkoly-vyborov-pershe-misce-na-konkursi-v-skadovsku.html


Майстер – клас артистки Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України

З метою  підвищення  професійного  рівня  роботи відділів оркестрових інструментів шкіл естетичного виховання  м. Черкаси, на базі ДМШ № 1  ім. М.В. Лисенка, відбувся майстер – клас артистки Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, викладача Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського – Святослави Семчук. 

 

В роботі майстер – класу брали участь учні всіх музичних шкіл міста, а також студенти оркестрового факультету Черкаського музичного училища   ім. С.С.Гулака – Артемовського.

Найважливішим  моментом  є процес знаходження контакту з аудиторією музикантів, були знайдені  цікаві підходи до учасників майстер-класу.

     Семчук Святослава  Михайлівна узагальнила та підсумувала свої враження на основі яких були висловлені рекомендації, та цінні методичні поради:

-         робота над розподіленням смичка;

-         ообота над координацією рук, штрихами;

-         співтворчість з концертмейстером;

-         робота над стилістикою твору;

-         робота над звуковидобуванням на відкритих струнах.

Викладачі шкіл м. Черкас вдячні за корисну зустріч з Святославою Семчук, яка поділилась своїм досвідом, дала  поради, що до поліпшення  роботи у скрипковому мистецтві міста.

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/3B7FEC89-293E-FD46-31A4-314D05A63B92/


 

Учні черкаської музичної школи – лауреати «Параду талантів»

“Учні черкаської музичної школи – лауреати «Параду талантів»” Череп Дарія28-30 квітня у м. Дніпро відбувся V Міжнародний фестиваль – конкурс вокальної, інструментальної та хореографічної майстерності «Парад талантів». Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Кількість учасників конкурсу щороку зростає, а це є свідченням великого інтересу до цієї події в музичному житті нашої країни.

Цього року в конкурсі взяли участь близько 400 конкурсантів у різних вікових категоріях та номінаціях. До складу журі увійшли відомі діячі культури, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, які продемонстрували високу професійну майстерність під час своїх концертних виступів.

Черкаська музична школа №1 ім. М.В. Лисенка делегувала на конкурс своїх кращих учнів, які отримали наступні нагороди:
Диплом лауреата І ступеня:
- ансамбль баяністів – акордеоністів молодших класів “Зіронька” – керівник Андрійчук Л.П., концертмейстери Рябоконь Л.П., Демиденко В.А.;
- ансамбль “Akko – Bayan” у складі: Мошта Діана, Харченко Катерина – керівник Козлова Л.М.;
- ансамбль “Каданс” у складі: Хачатуров Армаіс, Хачатуров Артем – керівник Козлова Л.М.;

Браун Вероніка (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;
Довгань Таїсія (електрогітара) – викладач Білоус О.В.;
Харченко Катерина (баян) – викладач Козлова Л.М.;
Хачатуров Армаіс (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;
Хачатуров Артем (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;
Череп Дарія (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Диплом лауреата ІІ ступеня:
Корніцька Катерина (бандура) – викладач Очеретяна Л.О.;
Липкань Софія (бандура) – викладач Очеретяна Л.О.;
Липецька Вероніка (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;
Мікіш Анна (ф – но) – викладач Дубінська Л.Л.;
Мошта Діана (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;
Нечушкіна Дарина (ф – но) – викладач Дубінська Л.Л.;
Тараненко Андрій (гітара) – викладач Ратніков С.І.

Під час вручення дипломів переможцям конкурсу «Парад талантів» журі висловило теплі слова подяки за високий професійний рівень підготовки учнів викладачам Черкаської музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

‘wp-load.php’http://novadoba.com.ua/38347-uchni-cherkaskoyi-muzychnoyi-shkoly-laureaty-paradu-talantiv.html


ОДТРК “Рось”"Мистецька палітра”< Свято у ЧДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка “Любим мамам та бабусям”"

«Парад талантів» в Дніпрі визначив переможцямі учнів ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка

http://procherk.info/news/7-cherkassy/52545-parad-talantiv-v-dnipri-viznachiv-peremozhtsjami-uchniv-dmsh-1-im-mv-lisenka

28-30 квітня в м. Дніпро відбувся V Міжнародний фестиваль – конкурс вокальної, інструментальної та хореографічної майстерності «Парад талантів».

47

Приємно відзначити, що кількість учасників конкурсу щороку зростає; це є свідченням великого інтересу до цієї події в музичному житті нашої країни.

Цього року в конкурсі прийняли участь біля 400 конкурсантів у різних вікових категоріях та номінаціях. До складу журі увійшли відомі діячі культури, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, які продемонстрували високу професійну майстерність під час своїх концертних виступів.

Черкаська музична школа №1 ім. М.В. Лисенка делегувала на конкурс своїх кращих учнів, які отримали наступні нагороди:

Диплом лауреата І ступеня:

ансамбль баяністів – акордеоністів молодших класів «Зіронька» -

керівник Андрійчук Л.П., концертмейстери Рябоконь Л.П., Демиденко В.А.;

ансамбль «Akko - Bayan» у складіМошта Діана, Харченко Катерина  –

керівник Козлова Л.М.;

ансамбль «Каданс» у складіХачатуров  Армаіс, Хачатуров Артем

керівник Козлова Л.М.;

Браун Вероніка (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;

Довгань Таїсія (електрогітара) – викладач Білоус О.В.;

Харченко Катерина (баян) – викладач Козлова Л.М.;

Хачатуров  Армаіс (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Хачатуров Артем (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Череп Дарія (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Диплом лауреата ІІ ступеня:

Корніцька Катерина (бандура) – викладач Очеретяна Л.О.;

Липкань Софія (бандура) – викладач Очеретяна Л.О.;

Липецька Вероніка (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Мікіш Анна (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;

Мошта Діана (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

Нечушкіна Дарина (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;

Тараненко Андрій (гітара) – викладач Ратніков С.І.

Під час вручення дипломів переможцям конкурсу «Парад талантів» журі висловило теплі слова подяки за високий професійний рівень підготовки учнів викладачам Черкаської музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

 

Відбувся звітний концерт колективів та солістів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/52013-muzikanti-cherkaskoyi-dmsh-1-dali-zvitnij-kontsert

 

Весна для музичних навчальних закладів традиційно стає найбільш насиченим та багатим на звітні концерти періодом. Щороку колектив навчального закладу дарує громаді міста змістовну програму з творів композиторів-класиків та сучасних авторів, демонструючи високу виконавську майстерність та окриленість музикантів улюбленою справою. Сьогодні всі зусилля коллективу Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка спрямовані на виховання творчої еліти України.

Усього на концерті виступило 12 солістів, 7 складів малих форм та 13 великих колективів.

На захід завітали почесні гості - міській голова Анатолій Бондаренко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин, депутати міськради Роман Діскант та Віталій Косяк.

Мер запевнив у підтримці розвитку позашкільної освіти в Черкасах та подальшої реконструкції та капітального ремонту приміщення ДМШ № 1. Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин подякував педагогам та батькам за виховання дітей, нагородив грамотами викладачів, учні яких у 2016/17 навчальному році стали лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

У програмі концерту взяли участь дитячі колективи, які є гордістю навчального закладу:

- симфонічний оркестр (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко);

- духовий оркестр «Алекс-бенд» (художній керівник та диригент – заслужений працівник культури України Микола Євпак);

- дитячі колективи народних інструментів: ансамбль бандуристів «Кобзарик (керівник Наталья Смоляр), баяністів-акордеоністів «Зіронька (керівник Лариса Андріюк), «Арт-гармонікум» (керівник Володимир Махник), гітаристів молодших класів «Фанданго»(керівник Вадим Пархоменко), гітаристів старших класів «Бревіс» (керівник Сергій Рябоконь);

- ансамбль скрипалів «Віват-Арт» (керівник Інна Квітка);

- вокальний ансамбль «Політон» (керівник Тетяна Поліщук);

- вокальний ансамбль народного співу «Настрій (керівник Людмила Смольська);

- хор учнів старших класів «Прем’єр» (керівник Ірина Варавіна), хор учнів молодших класів «Музичні краплинки» (керівник Світлана Кладій);

- естрадний ансамбль «Sunrise » (керівник Олександр Білоус);

- квартет саксофонів (керівник заслужений працівник культури України Микола Євпак).

Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували солісти-лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Олександра Діченко (гітара), Поточевська Варвара (флейта), Пилипенко Єлізавета (скрипка), Іванова Поліна(скрипка), Жовта Вероніка(джазовий вокал), Веліханова Зарина(естрадний вокал), Гладкій Ірина (академічний вокал), Бевзюк Богдана (академічний вокал), Краснодимский Дмитро(фортепіано), Богма Анастасія (фортепіано), Ільченко Анастісія(віолончель), Іван Харченко (баян).

Яскраві враження концерту склали ансамблеві номери: дует акордеоністів у складі лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Атрема та Армаіса Хачатурових; дует Анастасії Зайцевої (скрипка) та Івана Харченко (баян), квартет скрипалів у складі лауреатів міжнародного конкурсу Іванової Поліни, Гусевої Катерини, Пилипенко Єлізавети та Шепель Дарьї , дует Харченко Катерина та Мошти Діани,дует ксилофоністів у складі юних артистів Дмитра Бескровного та Кирила Галагана

Програма концерту вирізнялась глибокою змістовністю, різноплановістю музичних творів, єдиною лінією драматургічного розвитку.

Прозвучала музика Перголезі, Вівальді, Пучіні, Чайковского, Свірідова, Гершвіна, Равеля, Крейслера, Кос-Анатольського, Хачатуряна, П’яццолли.

Представлення різних тембрів інструментів, сольних, ансамблевих та оркестрових номерів злилося в єдине багатогранне дійство, яке з великою увагою сприймали глядачі.

Квіти та гучні оплески стали подарунком для юних артистів, їх наставників та керівників колективів.

Про це інформують в департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради

Юні черкаські музиканти гідно виступили на конкурсі “Арт-Домінаната” у м. Харків

З 5 по 9 квітня у місті Харкові відбувся V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта». Цього року конкурс зібрав велику кількість талановитих музикантів з різних куточків України та зарубіжжя. У деяких номінаціях кількість учасників становила від 20 до 30 музикантів. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.
Юні черкаські музиканти гідно виступили на конкурсі «Арт-Домінанта»
Оцінювання виступів конкурсантів здійснювало журі, до складу якого увійшли діячі культури та мистецтв України, Польщі, Литви, Молдови, Франції та Білорусі, відомі музиканти, педагоги, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Черкаську дитячу музичну школу №1 ім. М.В. Лисенка в цьому конкурсі представили юні гітаристи, баяністи та акордеоністи.
І місце посів ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» (керівник Пархоменко В.В.);

ІІ місце – ансамбль баяністів – акордеоністів старших класів «Арт – Гармонікум» (керівник Махник В.С.)
Харченко Іван викладач Козлова Л.М.

ІІІ місце: Калугін Роман викладач Смірнова А.М.
Мошта Діана викладач Козлова Л.М.
Трощенко Софія викладач Пархоменко В.В.
Харченко Катерина викладач Козлова Л.М.

Дипломанти: Діченко Олександра викладач Пархоменко В.В.
Липецька Вероніка викладач Козлова Л.М.
Хачатуров Армаіс викладач Козлова Л.М.
Череп Дарія викладач Козлова Л.М.
Дует «Каданс» у складі: Хачатуров Армаіс, Хачатуров Артем викладач Козлова Л.М.

Учасники: Іванова Марина викладач Пархоменко В.В.
Хачатуров Артем викладач Козлова Л.М.

Ювілейний конкурс став яскравою подією в мистецькому житті України, дав можливість обдарованій молоді виступити перед широкою слухацькою аудиторією, проявити себе та бути почутими.

Черкащанка виграла Гран-прі Всеукраїнського конкурсу академічного співу “Поліської рапсодії”

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/849C624E-3194-152B-75EB-6B94E88B5BCD/

http://region.unn.ua/uk/news/114193-n-3199

З великою радістю та задоволенням від результатів повернулися юні вокалісти Черкаської ДМШ №1 ім.М.В. Лисенка з VІІ Всеукраїнського дитячого конкурсу академічного співу «Поліська рапсодія», який відбувся з 7 по 9 квітня у місті Шостка. 

Цей конкурс проводився в одному з найстаріших мистецьких навчальних закладів Сумщини – дитячій музичній школі. Конкурс «Поліська рапсодія», який  втілює в собі зміцнення кращих надбань національного вокального мистецтва, вважається одним із найпотужніших юних вокалістів України.

Учні ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка уже вдруге привезти до рідних Черкас Гран-Прі конкурсу, яке  отримала Бевзюк Богдана (викл. Мусеровська Л.О., конц. Оношко Н.В.).

 ІІ місце отримали: Кащук Вадим (викл. Мусеровська Л.О., конц.Розгон О.В.); Токова Анастасія (викл. Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.); Гладкій Ірина  (викл. Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.)

Дипломанти: Озеран Ксенія (викл. Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.); Переверов Павло (викл. Мусеровська Л.О., конц. Оношко Н.В.); Голубєва Карина  (викл. Мусеровська Л.О. конц. Оношко Н.В.).

Учасники: Ковальчук Ніна (викл. Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.);Томіленко Марія (викл. Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.); Веліханова Заріна (викл. Мусеровська Л.О., конц. Розгон О.В.).

Викладачі  школи Мусеровська Лідія Оексіївна та Варавіна Ірина Миколаївна отримали грамоти як кращі викладачі, а Рябоконь Леся Петрівна отримала подяку як кращий концертмейстер конкурсу.

У гала – концерті конкурсу прийняли участь найкращі юні вокалісти України, серед яких – учні Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка Кащук Вадим, Гладкій Ірина,  Токова Анастасія. Конкурс «Поліська рапсодія» став святом приємних вражень і незабутніх зустрічей,справжньою окрасою якого є велике сузір’я яскравих та неповторних дитячих талантів.

«Штурм» відбувся

Новини → Новини культури

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/00B9507C-C0B5-CE26-35E0-3336D7459FE9/

1 квітня в Черкасах в обласній філармонії відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм».

Небувалий наплив талановитого юнацтва вразив всіх присутніх у стінах Черкаської обласної філармонії, яка сяяла вогнями у прямому сенсі до глибокої ночі. І це не дивно, бо в «Штурмі» приймали участь більше двохсот творчих колективів та виконавців віком від 5 до 26 років. Були представлені такі номінації: вокал, інструментальний жанр, хореографія, театральне мистецтво, образотворче мистецтво і оригінальний жанр.

Черкаська ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка була традиційно представлена великою кількістю учасників, і  також  виборола багато дипломів та нагород!

Особливим  досягненням школи став   головний приз фестиваль – конкурсу   Гран- Прі, який отримав Краснодимський Дмитро (викладач Нечушкіна О.В.).

І місце одержали:

- вокальний ансамбль «Політон» (керівник Поліщук Т.В., концертмейстери   Черкашин О.О. (ударні), Савченко Є.Ю. (фортепіано));

- Жовта Вероніка (джаз) – викладач Варавіна І.М.;

- Голубєва Карина (естрадний вокал) – викладач Мусеровська Л.О.;

- Ковальчук Ніна (акад. вокал) – викладач Варавіна І.М., конц. Рябоконь Л.П.;

- дует Таран Н., Демченко О. ( фортепіано) – викладачі Шуліка Л.М., Таран О.М.;

- Харченко Іван (баян) – викладач Козлова Л.М.;

- дует «Akko – Bayan» у складі: Мошта Діана та Харченко Катерина – викладач Козлова Л.М.

ІІ місце:

- ансамбль бандуристів «Кобзарик» (керівник Смоляр Н.М.);

- Таран Наталія (фортепіано) – викладач Шуліка Л.М.;

- Богма Анастасія (фортепіано) – викладач Таран О.М.;

- Демченко Олена (фортепіано) – викладач Таран О.М.;

- Редько Аліна ( фортепіано) – викладач Олійник Т.А.;

- Лупина Ніка (скрипка) – викладач Міщенко В.М., концертмейстер Андрійчук Н.В.;

- Липецька Вероніка (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

- Харченко Катерина (баян) – викладач Козлова Л.М.

ІІІ місце:

- Браун Вероніка (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;

- Нечушкіна Дарина (фортепіано) – викладач Дубінська Л.Л.;

- дует віолончелістів у складі: Ільченко Анастасії та Трипутень Олесі  – викладач Горбунова В.К., конц. Гладка О.М.;

- Плеханов Даніл (скрипка) – викладач Горбунова О.К., конц. Чернявська І.В.:

- Варавіна Діана (скрипка) – викладач Міщенко В.М., конц. Андрійчук Н.В.;

- Токова Анастасія (естр. вокал) – викладач Варавіна І.М.;

- Голубєва Карина (академ. вокал) – викл. Мусеровська Л.О., конц. Оношко Н.В.;

- Лисенко Анна (академ. вокал) – викл. Мусеровська Л.О., конц. Розгон О.В.;

- Нечушкіна Дарина (академ. вокал) – викл. Мусеровська Л.О., конц. Оношко Н.В.;

- Мошта Діана (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

- Череп Дар’я  (акордеон) – викладач Козлова Л.М.;

- дует «Каданс» у складі: Хачатуров Артем та Хачатуров Армаіс – викладач Козлова Л.М.

       Наприкінці треба зауважити, що в цей непростий для нашої країни час, коли під загрозою саме існування шкіл естетичного виховання в Україні і коли  необхідна боротьба  за збереження культурного надбання поколінь, учні і викладачі Черкащини показали надзвичайно високий рівень професійності, підтверджуючи не тільки своє право на існування, а й на звання одних з кращих музикантів у світі.

 

Учні – скрипалі посіли на призові місця на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Золота скрипка» ім. Михайла Ельмана

12 квітня 2017, 19:01 Новини Черкас та Черкаської області

http://procherk.info/news/7-cherkassy/51893-uchni-skripali-posili-na-prizovi-mistsja-na-mizhnarodnomu-konkursi-festivali-zolota-skripka-im-mihajla-elmana

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/page-2/

Вже другий рік місто Тальне Черкаської області проводить Міжнародний конкурс-фестиваль «Золота скрипка» ім.Михайла Ельмана. Містечко, де народився видатний скрипаль – віртуоз  ХХ сторіччя, гостинно зустріло скрипалів ті віолончелістів з усієї України. Київ, Харків, Одеса, Суми, Львів, Черкаси…учні музичних шкіл, спеціалізованих шкіл – десятирічок, навіть студенти Одеської консерваторії з’їхались у м. Тальне, щоб змагатись у майстерності гри на струнно – смичкових інструментах. Поважне журі прослуховувало виконавців з 10 ранку до 10 вечора. Головою  журі – була заслужена артистка України, доцент Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Богдана Півненко.

QRt1XhxR03E

Учні Черкаської дитячої школи №1 ім. М.В. Лисенка вирушили на конкурс цілим автобусом, бо в  конкурсі цього року додалася ще й номінація «Ансамблі». Тож у місто Тальне вирушили:

- квартет скрипалів у складі: Іванова Поліна, Пилипенко Єлизавета, Шепель Дар’я, Гусєва Катерина (керівник Нагорна Г.М., концертмейстер Чернявська І. В.), який отримав  І місце.

- ансамбль скрипалів старших класів «Виола-груп» у кількості 17 учнів  (керівник Квітка І.І., концертмейстери Чернявська І.В. фортепіано, Кладій П.М., Демиденко В.А.), який зайняв  ІІ місце;

- ансамбль «Надія» у складі: Плеханов Даніл, Бруєвич Софія, Ільченко Анастасія – ІІ місце.

ІІІ місце поділили між собою:

Ільченко Анастасія, віолончель (викладач Горбунова В.К., концертмейстер Гладка О.М.);

Плеханов Даніл, скрипка (викл. Горбунова О.К, конц. Чернявська І.В.);

Шепель Дар’я, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Чертополох Софія, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Пилипенко Єлизавета, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Іванова Поліна, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Чернявська І.В.);

Дипломи учасників отримали:

Бруєвич Софія, скрипка (викл. Горбунова О.К., конц. Чернявська І.В.);

Сіпко Анастасія, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Рудковська С.В.);

Гусєва Катерина, скрипка (викл. Нагорна Г.М., конц. Рудковська С.В).

Дует віолончелістів у складі: Трипутень Олеся, Ільченко Анастасія  був нагороджений путівками у дитячий табір на Азовському морі.

Окрім дипломів діти отримали подарунки та пам’ятні статуетки конкурсу. Батьки учасників конкурсу були нагороджені  Подяками  від журі.

Учасники конкурсу, їх викладачі та  батьки отримали насолоду від спілкування з музикою. Такий конкурс – завжди свято, завжди нова сходинка у зростанні майстерності для кожної дитини. А також обмін досвідом для викладачів.

Сподіваємось, що конкурси професійної майстерності наших учнів триватимуть і надалі та допомагатимуть дітям вдосконалювати свою гру, пізнавати світ прекрасного мистецтва музики, спілкуватись і вчитись один у одного.

Талановита піаністка ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка стала призером VI Всеукраїнського конкурсу

11 квітня 2017, 18:05 Новини Черкас та Черкаської області

http://procherk.info/news/7-cherkassy/51856-talanovita-pianistka-dmsh-1-im-mvlisenka-stala-prizerom-vi-vseukrayinskogo-konkursu

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=378

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/page-3/

http://vikka.ua/novini/98543-yuna-cherkaska-pianistka-otrimala-nagorodu-na-vseukrainskomu-konkursi.htm

24-26 березня 2017 року в Києві відбувся VI Всеукраїнський конкурс – огляд юних піаністів Олени Вериківської та фестиваль «Весняні нотки». Цей  конкурс входить до складу Асоціації академічних музичних конкурсів (Україна), проводиться Київським інститутом музики ім. Р.М. Глієра та Київським обласним відділенням Всеукраїнського товариства ім. Г.Г. Нейгауза.

20170408_152803

Для учнів старших класів шкіл естетичного виховання участь у конкурсі розглядається як перший етап вступу до Київського інституту музики  ім. Р.М. Глієра.

До складу журі увійшли заслужені діячі мистецтв України Ковтюх Л.М., Зарудянська М.А., викладачі – методисти циклової комісії спеціального фортепіано Авдєєва Г.І., Півоварова Т.М., Аніщенко О.В. та інші.

У цьому році в конкурсі приймали участь 252 піаніста з різних міст та областей України: Києва, Харкова, Донецька, Львова, Івано-Франківська, Чернігова, Сум, Вінниці, Маріуполя, Кам’янки, Коломиї, Миргорода та інших.

Черкаська ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка в цьому році  була представлена наступними учнями:

Таран Наталія (викладач Шуліка Л.М.) –  ІІ місце;

Зінченко Юлія (викладач Рудченко С.І.) – учасник;

Богма Анастасія (викладач Таран О.М.) - учасник.

Учні нашої школи показали гідний рівень професійної підготовки та бажання готуватись до наступних творчих змагань.

Черкащани відзначились на фестивалі гітарного мистецтва “ГітАс”

http://procherk.info/news/7-cherkassy/51727-cherkaschani-vidznachilisja-na-festivali-gitarnogo-mistetstva-gitas

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/0F0E11AA-6B82-8E12-124F-D45056927AE1/

З 30 березня по 1 квітня 2017 року в Києві відбувся VІІ Міжнародний конкурс – фестиваль гітарного мистецтва «ГітАс». Він проводиться Асоціацією гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки та Головним управлінням культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації для ознайомлення широкого загалу з шедеврами світової гітарної класики та пропаганди української музики.


Цього року до складу журі увійшли досвідчені викладачі, заслужені артисти та діячі мистецтв, концертуючі гітаристи: Доценко В.І. (Харків), Ференц Бернат (Угорщина), Роман Ташудполов (Німеччина), Ігорь Шошин (Білорусь), Костянтин Чеченя (Україна). На протязі трьох конкурсних днів ці майстри дарували учасникам та гостям фестивалю прекрасну музику та доповіді у власному виконанні. Конкурс зібрав найсильніших гітаристів України, Білорусії, Угорщини та Литви; рівень майстерності конкурсантів був дуже високий.

Черкаську ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка представляли учні ІІ вікової категорії (11-13 р.): Теслюк Владислав, Діченко Олександра та Трощенко Софія (клас викладача Пархоменко В.В.). У напруженій творчій боротьбі Діченко Олександра та Трощенко Софія здобули звання лауреатів ІІІ ступеня.


«Класичний меридіан» об’єднує найкращих юних музикантів України

Новини → Новини культури 05.04.2017 | 11 переглядів

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/C4AD3DD0-DFB6-0FB9-C3DC-621674BCEF41/

http://novadoba.com.ua/37458-klasychnyy-merydian-obyednuye-naykraschykh-yunykh-muzykantiv-ukrayiny.html

 


Незважаючи на важкий період у житті нашої країни, у березні 2017 року Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан» знову зібрав у своє коло виконавців з різних куточків України.

Вже тринадцятий рік поспіль «Класичний меридіан» об’єднує найкращих юних музикантів України єдиним бажанням – насолоджуватись мистецтвом Музики, яка збагачує наші душі, робить нас добрішими та мудрішими.

Юні вокалісти Черкаської ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка з задоволенням прийняли участь у конкурсі та продемонстрували свої вокальні можливості яскраво та професійно.

І місце отримала найменша учасниця Гладкій Ірина;

ІІ місце – Токова Анастасія;

ІІІ місце – Ковальчук Ніна;

Диплом за участь у конкурсі отримала Озеран Ксенія.

Усі учні навчаються у викладача вищої категорії Варавіної Ірини Миколаївни, концертмейстер – Рябоконь Леся Петрівна. Головою журі була заслужена артистка України, солістка Національної опери України ім. Т. Шевченка, викладач кафедри сольного співу Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

На базі конкурсу був проведений майстер-клас солістки Національної опери України, заслуженої артистки України, доцента кафедри сольного співу КІМ ім. Р. М. Глієра Сусанни Чахоян, у якому прийняли участь учні нашої школи Гладкій Ірина, Токова Анастасія та Ковальчук Ніна. Сусанна Чахоян високо оцінила рівень підготовки юних вокалістів та дала цінні професійні рекомендації щодо подальшого вокального розвитку дітей.

Викладач Варавіна І. М. та концертмейстер Рябоконь Л. П. отримали подяку за високий професіоналізм у підготовці лауреатів конкурсу.


Юні музиканти зустрічали весну

Новини → Новини культури 05.04.2017 | 118 переглядів
http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/F399ED4A-F304-F5C1-DCB7-00E6F0AE47A5/

11 березня в актовій залі Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка провели свято для найменших учнів школи «Зустрічаймо Весну красну!». Викладачі теоретичних дисциплін підготували розважальну програму для найменших учасників свята. Таке дійство проходило вперше. Усі з нетерпінням та хвилюванням чекали цього свята: діти розучували пісні, батьки готували для них святкові костюми.

Із захопленням та цікавістю присутні спостерігали за головними персонажами свята – Весною та Какафонею, які вміло зіграли свої ролі та доставили глядачам незабутні миті радості, сміху та піднесеного настрою.

У конкурсі «Вгадай голос інструменту» із задоволенням взяли участь учні перших класів, які подарували своїм молодшим друзям приємні музичні хвилини і продемонстрували гру на різних музичних інструментах.

Свого виступу із гордістю та творчим хвилюванням очікували учні «0» класу, адже це був їх перший виступ на великій сцені музичної школи. Під час їхнього співу зал наповнився щирими почуттями ніжності та доброти.


ХІХ Відкритий Міжнародний фестиваль – конкурс народної творчості «Барвистий віночок»

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/38F19A68-4036-BBA8-E36E-C9955755550C/

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/38F19A68-4036-BBA8-E36E-C9955755550C/

24-25 березня в місті Дніпро відбувся ХІХ Відкритий Міжнародний фестиваль –  конкурс народної творчості «Барвистий віночок», в якому взяли участь: вокальний ансамбль народного співу «НАСТРІЙ» (керівник Л.Смольська,  концертмейстер  О.Головко) та учениця 4 класу Мороз Марія ДМШ №1  ім.М.В.Лисенка.

Дуже приємно відмітити, що поміж багатьох учасників з різних міст України саме вокальний ансамбль«НАСТРІЙ»  у складі: Копитець К., Тепайкіна Я., Мурашкіна С., Пріхно Н., Бірка К., Карасенко М., Коваленко М., Старовойт А,  Липкань С., Мороз М., Токаренко Є., Смольської Я. отримав ІІ місце.  У  номінації «вокал» ІІІ місце виборола Мороз Марія.

Вокалісти першої музичної школи м. Черкаси визнані переможцями на Міжнародному фестивалі

http://procherk.info/news/7-cherkassy/51593-vokalisti-pershoyi-muzichnoyi-shkoli-m-cherkasi-viznani-peremozhtsjami-v-mizhnarodnomu-festival

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/DC375346-CB83-2700-9DE4-249AE17A29A4/

9 березня на території національного Києво – Печерського історико – культурного заповідника відбувся Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Талановиті діти України»   в напрямку класичної  музики, пісні та танцю. Цей фестиваль – конкурс  спрямований на розкриття творчого потенціалу дітей та молоді міст України і світу, відкриття яскравих особистостей.

Цього року у конкурсі приймали участь виконавців, які з багатьох міст   України та з сусідніх держав. Учні вокального  відділу Черкаської  ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка, що приїхали в Київ для участі у творчих змаганнях, були вражені високим професійним рівнем конкурсантів.

Система оцінювання учасників конкурсу відповідала усім критеріям міжнародного стандарту. Оцінювання було проведено за віковою категорією учасників по 11-бальній системі. Члени журі фестивалю звертали  увагу на  технічну майстерність, чистоту інтонування,  рівень виконавської майстерності,  творчий підхід та цікаву ідею,  реалізацію задуму художнього твору,  артистизм та сценічну культуру,  якість фонограми,  естетику сценічного одягу. До склад  журі увійшли провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сфері  музики, видатні діячі культури та мистецтв України, представники преси та телебачення, громадські діячі.

Учні вокального відділу ДМШ №1 ім. М.В.Лисенка одержали наступні  місця:

Токова Анастасія (естрадний вокал, молодша категорія) –  І місце;

Скачко Анастасія (естрадний вокал, середня категорія) –   І місце;

Озеран Ксенія (естрадний вокал, старша категорія) –  ІІ місце.

Усі зазначені учні навчаються у  викладача вищої категорії  Варавіної Ірини Миколаївни.

 

«Чарівний рояль» зібрав у Черкасах талановитих дітей-піаністів

http://www.kray.ck.ua/suspilstvo/molod/item/16918-charivniy-royal-zibrav-u-cherkasah-talanovitih-ditey-pianistiv#.WOOvYilvUpd
http://novadoba.com.ua/37135-charivnyy-royal-zyednav-talanovytykh-ditey-pianistiv-vsiyeyi-oblasti.html
http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/0300682C-721A-4844-2F06-082295342243/
http://v4asno.com/u-cherkasah-vidbuvsya-vidkrytyj-miskyj-konkurs-fortepiannoji-muzyky/
http://region.unn.ua/uk/news/110810-miskiy-vidkritiy-konkurs-fortepiannoyi-muziki-vidbuvsya-u-cherkasakh
http://procherk.info/news/7-cherkassy/51401-charivnij-rojal-zednav-talanovitih-ditej-pianistiv-vsieyi-oblasti
«Чарівний рояль» з’єднав талановитих дітей - піаністів усієї області

22 березня в Черкасах пройшов ІІ відкритий міській конкурс фортепіанної музики «Чарівний рояль». Конкурс проводиться раз на два роки.

Першого разу в 2014-му році захід провели як міський міжшкільний, наступного року – як І міській. У 2017-му вже ІІ-й міський відкритий конкурс, доступний для дітей з районів.

Організатори зрозуміли, що для вихованців музичних та мистецьких шкіл краю місцеві конкурси – почасти єдина можливість вийти на сцену. А черкаські таланти її варті, переконують педагоги закладу.

- Наші діти цікаві і талановиті, вони хочуть і не бояться виходити на сцену, це чудово, – розповідаєдиректорка музичної школи Юлія Темченко. – Є чимало яскравих діток, які вже виконують твори з програми завищеного рівня.

В 2017 році на свято фортепіанної музики з’їхалися діти з міських та районних шкіл, з Шполи, Сміли, Драбова та м. Черкаси. Всього на конкурс було заявлено 115 заявок, участь прийняло 108 дітей. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській ДМШ №1.

Діти-піаністи змагалися у 3-х вікових категоріях та у наступних номінаціях: «MАЕSTRO» – програмна класична музика, приймають участь учні – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
- «СLASSIC» – програмна класична музика, приймають участь учні, що не є лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
-«GRADUS AD PARNASSUM» – популярна музика.
-«DUET» – гра в ансамблі.

Журі конкурсу було представлено провідними викладачами міських шкіл, очолювала журі викладач вищої категорії, методист Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака – Артемовського Гробман Маріанна Олександрівна. Члени журі відмітило професійний виконавчий рівень підготовки учасників конкурсу.
За результатами конкурсу визначили переможців у трьох номінаціях: для початківців віком до 9 років, для вихованців, які грають класичні програмні твори та для дітей старшої вікової категорії – переможців музичних конкурсів. Винагородою за творчі старання стали визнання та дипломи переможців і лауреатів. Колектив сподівається, що конкурс буде представлений не менш цікавими талантами і наступного року.

І відкритий міській конкурс гри на струнно-смичкових інструментах ім. А.Ф.Сілкіна

Новини → Новини культури       21.03.2017 | 157 переглядів

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/BFD38016-8D93-4AAB-4B24-4CFB54923DB5/

І відкритий міській конкурс гри на струнно-смичкових інструментах ім. А.Ф.Сілкіна
Новини → Новини культури 21.03.2017 | 157 переглядів

Більш ніж 50 юних музикантів із музичних навчальних закладів Черкаської області взяли участь в І відкритому міському конкурсі гри на струнно-смичкових інструментах ім. А.Ф.Сілкіна, який проводився в Черкаській музичній школі №1 ім. М .В Лисенка. Конкурс присвячений пам’яті відомого серед черкаських музикантів скрипаля та колишного директора ЧДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка Анатолія Федоровича Сілкіна.

Свого часу в м. Черкаси Анатолій Федорович Сілкін – скрипаль, фронтовик, активний громадський діяч та пропагандист музичного мистецтва, очолював першу музичну школу з 1959 року по 1987 рік. За часи його керівництва в середині 80-тих років школа нараховувала тисячний колектив учнів та викладачів.

Тому, за словами нинішнього директора цього навчального закладу Юлії Темченко, у 2016 році з ініціативи колективу ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка започатковано конкурс для обдарованих дітей-скрипалів та віолончелістів і проведено як міжшкільний відкритий конкурс гри на струнно-смичкових інструментах ім. А.Ф. Сілкіна. А вже в 2017 році за підтримкою та організацією Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР на базі цієї ж школи було проведено І відкритий міській конкурс гри на струнно-смичкових інструментах ім. А.Ф. Сілкіна. «Саме завдяки таким заходам у юних виконавців виховується сценічність, вони зосереджуються, відчувають відповідальність, а отже, закладаються елементи професіоналізму на все їхнє життя» – каже член журі, завідуюча відділом оркестрових інструментів ДМШ № 1 ім. М.В.Лисенка Інна Квітка.

Взяти участь у конкурсі ім. А.Ф.Сілкіна виявили бажання найкращі учні молодших, середніх та старших класів музичних шкіл і шкіл мистецтв Черкаської області, котрі опановують гру на скрипці та віолончелі – з м. Черкаси, Ватутіне, Золотоноша, Звенигородка. За словами організаторів творчого змагання, кількість конкурсантів в цьому році зросла – в 2017 році подали заяви вже 57 юних музикантів .

Журі конкурсу було представлено завідуючими відділами та ведучими викладачами міських шкіл: Квітка І.І – завідуюча відділом оркестрових інструментів ДМШ № 1 ім. Лисенка, Атамась О.А. – завідуюча відділом оркестрових інструментів ДМШ № 2, Тихомірова Т.М. – завідуюча відділом оркестрових інструментів ДМШ № 3, Ушакова В.Р.- викладач ДМШ № 5. Також була запрошена до складу журі викладач вищої категорії з міста Канів – Черевишня Світлана Олександрівна.

Завдяки такому творчому змаганню, стверджують організатори конкурсу – фахові музиканти , діти одержують неабияку мотивацію для досягнення своєї мрії – стати відомим музикантом. В результаті роботи журі визначило переможців конкурсу:

Номінація «POPULAR»

Прізвище та ім’я учня

Заклад

            Місце

1

Новак Антон ДМШ № 1

І

2

Заєць Анна ДМШ № 3

ІІІ

3

Ярмош Владислава ДМШ № 3

ІІ

4

Зарудна Земфіра ДМШ № 1

ІІ

Номінація «CLASSIC»

1

Резнікова Аліна ДМШ № 3

ІІ

2

Лупина Ніка ДМШ № 1

І

3

Копилова Єлизавета

Золотоноша ДМШ

ІІІ

4

Чертополох Вікторія ДМШ № 1

І

5

Рукавішнікова Софія Ватутіно

ІІ

6

Сіпко Анастасія ДМШ № 1

І

7

Жиленко Вероніка ДМШ № 1

ІІІ

8

Мелікова Елеонора ДМШ № 2

ІІ

9

Голубєва Каріна ДМШ № 1

ІІІ

10

Ткаля Каріна ДМШ № 2

І

11

Геращенко Ангеліна ДМШ № 2

ІІІ

12

Стоєцька Ізабель ДМШ № 2

І

13

Простибоженко Анна ДМШ № 1

ІІІ

14

Радченко Анна Звенігородка не з’явилась
15 Юрченко Поліна ДМШ № 2 не з’явилась

16

Шпак Ірина ДМШ № 2 не з’явилась

17

Завідляк Анна Звенігородка не з’явилась

Номінація «MAESTRO»

1

Соловйова Ірма ДМШ № 3

ІІІ

2

Кириленко Іван ДМШ № 3

ІІІ

3

Барабаш Софія ДМШ № 3

ІІІ

4

Простибоженко Софія ДМШ № 1

ІІ

5

Чертополох Софія ДМШ № 1

І

6

Шепель Дар’я ДМШ № 1

ІІ

7

Гусєва Катерина ДМШ № 1

ІІ

8

Простибоженко Віталій ДМШ № 3

ІІ

9

Варавіна Діана ДМШ № 1

ІІ

10

Плеханов Даніл ДМШ № 1

І

11

Конкіна Наталія ДМШ № 3

І

12

Мороз Ірина ДМШ № 3

Гран-Прі

13

Бруєвич Софія ДМШ № 1

ІІ

14

Пилипенко Єлизавета ДМШ № 1

І

15

Іванова Поліна ДМШ № 1

Гран-Прі

16

Зайцева Анастасія ДМШ № 1

І

17

Крикуненко Олександра ДМШ № 3

І

18

Простибоженко Марія ДМШ № 3

ІІ

19

Хурані Лінда ДМШ № 1

І

Номінація «Віолончель»

1

Іващенко Євген ДМШ № 5

ІІ

2

Поліщук Анастасія ДМШ № 5

ІІ

3

Трубенко Анна ДМШ № 5

ІІІ

4

Шевченко Анастасія ДМШ № 5

ІІ

5

Бондаренко Поліна ДМШ № 5

Гран-Прі

6

Краєва Єлизавета ДМШ № 5

ІІ

7

Простибоженко Тимофій ДМШ № 5

Гран-Прі

8

Ільченко Анастасія ДМШ № 1

І

Номінація «DUET»

1

Ансамбль скрипалів

ДМШ № 5

І

2

Ансамбль скрипалів середніх класів

ДМШ № 3

І

3

Дует віолончелістів

ДМШ № 1

ІІ

4

Інструментальний ансамбль «Надія»

ДМШ № 1

ІІ

5

Квартет скрипалів

ДМШ № 1

І

6

Камерний ансамбль

ДМШ № 3

І

/>

Учні дитячої музичної школи продемонстрували майстерність в Кропивницькому 

http://procherk.info/news/7-cherkassy/50838-uchni-ditjachoyi-muzichnoyi-shkoli-prodemonstruvali-majsternist-u-kropivnitskomu

24-26 лютого відбувся ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» у місті Кропивницький. Соціально – економічні негаразди  нашої держави  90 – х років минулого століття  не торкнулись, на щастя, конкурсно – фестивального руху в мистецькій галузі. У цей період часу з’являється цілий ряд музичних конкурсів для талановитих  дітей  та молоді, серед них – заснований у 1996 році в місті Кіровоград (нині – Кропивницький) Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» а  у 2017 році  проводиться  двадцять другий раз.

115

«Провесінь» можна назвати унікальним щодо розмаїття номінацій учасників: учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, а також студенти музичних училищ, які розподіляються за номінаціями відповідно до віку. Конкурс організований Міністерством культури і туризму України, і проводиться при сприянні кафедри народних інструментів Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського.  До складу журі увійшли провідні діячі мистецтв та заслужені артисти України  Олексик Ю.Ю. (балалайка), Федорова Л.В. (бандура), Гриньків Л.В. (бандура), Грінченко С.С. (баян) та інші.

Понад 10 років беруть участь у конкурсі «Провесінь» учні відділу народних інструментів  Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка. Незважаючи на велику кількість конкурентів, 13 юних музикантів нашої  школи  продемонстрували і сценічну майстерність,  і витримку, і любов до народних інструментів: бандури, гітари, баяну, акордеону та отримали наступні місця: І місце - Харченко Катерина та Харченко Іван ( баян, викл. Козлова Л.М.); ІІ місце - Трощенко Софія ( гітара, викл. Пархоменко В.В.), Калугін Роман (баян, викл. Смірнова А.М.); ІІІ місце Могильов Артем (баян, викл. Смірнова А.М.), Хачатуров Артем (акордеон, викл. Козлова Л.М.), дипломантами стали  Корніцька Катерина та Липкань Софія (бандура, викл. Очеретяна Л.О.), Хачатуров Армаіс ( акордеон, викл. Козлова Л.М.). Дипломи учасників отримали Теслюк Владислав, Діченко Олександра (гітара, викл. Пархоменко В.В.)  та Тараненко Андрій  (гітара, викл. Ратніков С.І.).

фото членів журі

Виконання конкурсної програми Харченко Іваном високо оцінило журі, запросивши його обравши його для участі у заключному Гала – концерті.  Організатори конкурсу вручили Грамоту викладачу нашої школи Козловій Любов Миколаївні за високий професіоналізм у підготовці переможців Всеукраїнського фестиваль-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (вже більше 10 років) та за особисту участь у розвитку фестивального руху в Україні.

 

Кривий Ріг визначив призерами учнів Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка на Всеукраїнському конкурсі

http://procherk.info/news/7-cherkassy/50601-krivij-rig-viznachiv-prizerami-uchniv-cherkaskoyi-dmsh-1-im-mvlisenka-na-vseukrayinskomu-konkursi-junih-bajanistiv-akordeonistiv-ta-ansambliv


24-26 лютого відбувся ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» у місті Кропивницький. Соціально – економічні негаразди нашої держави 90 – х років минулого століття не торкнулись, на щастя, конкурсно – фестивального руху в мистецькій галузі. У цей період часу з’являється цілий ряд музичних конкурсів для талановитих дітей та молоді, серед них – заснований у 1996 році в місті Кіровоград (нині – Кропивницький) Всеукраїнський фестиваль – конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь» а у 2017 році проводиться двадцять другий раз.

115

«Провесінь» можна назвати унікальним щодо розмаїття номінацій учасників: учні спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, а також студенти музичних училищ, які розподіляються за номінаціями відповідно до віку. Конкурс організований Міністерством культури і туризму України, і проводиться при сприянні кафедри народних інструментів Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського. До складу журі увійшли провідні діячі мистецтв та заслужені артисти України Олексик Ю.Ю. (балалайка), Федорова Л.В. (бандура), Гриньків Л.В. (бандура), Грінченко С.С. (баян) та інші.

Понад 10 років беруть участь у конкурсі «Провесінь» учні відділу народних інструментів Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка. Незважаючи на велику кількість конкурентів, 13 юних музикантів нашої школи продемонстрували і сценічну майстерність, і витримку, і любов до народних інструментів: бандури, гітари, баяну, акордеону та отримали наступні місця: І місце – Харченко Катерина та Харченко Іван ( баян, викл. Козлова Л.М.); ІІ місце – Трощенко Софія ( гітара, викл. Пархоменко В.В.), Калугін Роман (баян, викл. Смірнова А.М.); ІІІ місце Могильов Артем (баян, викл. Смірнова А.М.), Хачатуров Артем (акордеон, викл. Козлова Л.М.), дипломантами стали Корніцька Катерина та Липкань Софія (бандура, викл. Очеретяна Л.О.), Хачатуров Армаіс ( акордеон, викл. Козлова Л.М.). Дипломи учасників отримали Теслюк Владислав, Діченко Олександра (гітара, викл. Пархоменко В.В.) та Тараненко Андрій (гітара, викл. Ратніков С.І.).

фото членів журі

Виконання конкурсної програми Харченко Іваном високо оцінило журі, запросивши його обравши його для участі у заключному Гала – концерті. Організатори конкурсу вручили Грамоту викладачу нашої школи Козловій Любов Миколаївні за високий професіоналізм у підготовці переможців Всеукраїнського фестиваль-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» (вже більше 10 років) та за особисту участь у розвитку фестивального руху в Україні.

18 -19 лютого в місті Кривий Ріг відбувся Всеукраїнський конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів  «СУЧАСНІ РИТМИ». Засновники конкурсу та його організатори – управління культури виконкому міської ради, Національна всеукраїнська музична спілка, Криворізька міська музична школа №4 та Благодійний Фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».

Міська влада пишається та підтримує творчі заходи, які допомагають створювати позитивний імідж Кривого Рогу, приділяє велику увагу відродженню та збереженню національної культури України, її культурних традицій, створює умови для розвитку мистецької освіти та естетичного виховання зростаючого покоління.

Всеукраїнський конкурс «Сучасні ритми» щороку набуває все більшої популярності

серед музикантів, які відносяться з великим інтересом та любов’ю до таких народних інструментів, як баян та акордеон.  У цьому році  заявки на участь у конкурсі подали 14 ансамблів та 45 солістів із різних регіонів України: Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської та Черкаської областей.

Крім прослуховування конкурсних програм солістів та учасників ансамблів у рамках конкурсу були передбачені наступні заходи: майстер – клас члена журі конкурсу, заслуженого артиста України, професора кафедри баяна та акордеона Київської Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського, Фенюка П.В.;  концерт Голови журі конкурсу, заслуженого артиста України, лауреата міжнародних конкурсів, професора кафедри народних інструментів Одеської Національної музичної академії ім.А.В.Нежданової Мурзи В.А.  До складу журі конкурсу також увійшли: Тарасенко А.Є., педагог – баяніст, член Національної всеукраїнської музичної спілки; Ільїн Д.М., викладач – методист Криворізького обласного музичного коледжу;  Єгкалова Л.П., викладач – методист Криворізької музичної школи №8, член Національної всеукраїнської музичної спілки.

Після завершення конкурсу, 19 лютого, відбувся концерт переможців минулих років і традиційний Гала – концерт та нагородження переможців конкурсу 2017 року, до якого була запрошена  учениця Черкаської ДМШ №1 ім. М.Лисенка, Лауреат ІІ премії Харченко Катерина (потрібно відмітити, що І премія не була присуджена жодному з учасників у ІІ віковій категорії). В інших вікових категоріях ДМШ №1 була представлена наступними учнями:

Харченко Іван, старша категорія – Диплом Лауреата ІІІ ступеня;

Харченко Иван-0-01-24-153

Хачатуров Артем, старша категорія – дипломант;

Хачатуров Артем-0-04-58-773

Хачатуров Армаїс, старша категорія – учасник.

Хачатуров Армаис-0-00-34-720

Усі зазначені учні навчаються у викладача – методиста вищої категорії Черкаської ДМШ №1 ім. М.Лисенка Козлової Любові Миколаївни.

Конкурс «Сучасні ритми» 2017 запам’ятався його учасникам цікавими, неординарними конкурсними творами, талановитими виконавцями, подарував багато яскравих емоцій.

 

Черкаські піаністи в Запоріжжі визнані кращими на «Талантах Хортиці»

18 лютого 2017 року в м. Запоріжжя пройшов Всеукраїнський конкурс інструментального мистецтва «Таланти Хортиці». Участь у конкурсі приймала велика кількість учасників з різних міст України. Цьогорічний конкурс відзначився надзвичайною складністю, адже призові місця були обмежені. Багато конкурсантів отримали дипломи учасників. До складу журі увійшли кваліфіковані піаністи, викладачі вищих закладів мистецтв. Черкаси представляла дитяча музична школа № 1 ім. М.В. Лисенка. Учні нашої школи зайняли такі місця:

фото переможців конкурсу Таланти Хортиці

І місце: Браун Вероніка         викладач  Дубінська Л.Л.

Краснодимський Дмитро        викладач Нечушкіна О.В.

ІІ місце: Авраменко Владислав      викладач  Нечушкіна О.В.

Мікіш Анна            викладач  Дубінська Л.Л.

Нечушкіна Дарина             викладач  Дубінська Л.Л.

ІІІ місце: Гайко Єва-Марія        викладач  Нечушкіна О.В.

Окрім дипломів учні нашої школи отримали незабутні враження від екскурсії до концертного залу філармонії ім. М.Глінки.

У дитячій музичній школі «Сольфеджіо» викладають по-новому

21.02.2017
http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/E68CEA19-0A66-367B-56EA-1B8F04DEAA36/
http://progolovne.ck.ua/u-dytyachij-muzychnij-shkoli-solfedzhio-vykladayut-po-novomu/


Вперше в області серед шкіл естетичного виховання в Черкаській дитячій музичній школі № 1 ім. М.В. Лисенка застосовується робота з інтерактивною дошкою на уроках музично-теоретичних дисциплін – «Сольфеджіо» та «Музична література». Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

16 лютого 2017 року відбулися загальношкільні педагогічні читання на тему: «Використання інноваційних технологій в мистецькій освіті». Родзинкою яких була презентація двох викладачів музично – теоретичних дисциплін Ірини Корнеєвої та Олени Кузьменко про свою роботу з інтерактивною дошкою – диковинкою для ДМШ і поки – єдиною в Черкаській області. Говорилось про те, що дітей не відтягнути від дошки, всі тягнуть руку відповідати і вже є здвиги при вивченні складного матеріалу з музичної літератури, в написанні диктантів з сольфеджіо. Викладачі самі розробили авторські програми поки що для молодших класів. Це велика праця, але ж яке задоволення вчитися за такими програмами.

Школа давно чекала на придбання інтерактивного обладнання як сучасного інноваційного методу викладання такого складного предмету як «Сольфеджіо». За рахунок коштів бюджету розвитку у 2017 році школа нарешті придбала комплект потрібного інвентарю відомого в освітній галузі бренду «Smart». Нажаль не всі потоки учнів можуть навчатися в єдиному на сьогодні теоретичному класі оснащеному за новітніми технологіями.

Різдвяна коляда пролунала в Черкасах 

Христос народився! Славімо його! Саме так зазвичай вітаються у день Різдва Христового – одного з найсвітліших Християнських свят, яке несе мир, любов, божу благодать. Справжнє свято сьогодні розгорнулося біля головної ялинки міста на Соборній площі.

Позитивну атмосферу створили концертні виступи творчих та хореографічних колективів міського Будинку культури ім. І.Кулика, ансамблю «Настрій» Черкаської дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка, вихованці Черкаської дитячої школи мистецтв, дитячий колектив «Квітограй» Черкаської дитячої музичної школи №2 та вихованці Народного художнього танцювального колективу «Вікторія»  Багатопрофільного молодіжного центру.

Окрім цього, тут працював ярмарок майстрів та виставка декоративно-прикладного мистецтва різдвяної  тематики за участю обласного осередку Національної    спілки   майстрів   народного   мистецтва   України.

До речі, черкасці та гості нашого міста змогли скуштувати  головні традиційні різдвяні страви за різними рецептами. Над їх приготуванням   працювали  КП «Дирекція парків»,  «Черкаське вище професійне училище»,  «Черкаський професійний автодорожній ліцей», Факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету. Всі вони підготували свої ексклюзивні інгредієнти та секрети, як зробити кутю по-справжньому  особливою та смачною. Гарячий чай та кутю, у якій переплелись кулінарні традиції наших предків та сучасності (рис, пшениця, розтертий  мак, мед, родзинки, курага тощо)  готували у величезних казанах.

Голосистим  співом та запальними танцями щедрувальників та колядників і творчих колективів нашого міста гуляння продовжились на Соборній площі, де всі взяли участь у виконанні відомої різдвяної пісні “Добрий вечір тобі, пане господарю”.

Привітали учасників свята заступник міського голови Черкаської міської ради Ігор Коломоєць та перший заступник голови обласної державної адмінісрації Віталій Коваль з побажанням всіх гараздів, миру, злагоди та достатку кожній родині.

Юні черкаські музики привітали з новорічними святами вихованців “Теплого дому” 

http://www.ukr.net/#homeDetails/cherkassy/51762719/

http://procherk.info/news/7-cherkassy/49179-muzikanti-vitali-ditej-u-teplomu-domi?utm_source=dlvr.it

http://novadoba.com.ua/34976-uchni-muzychnoyi-shkoly-pryvitaly-vykhovanciv-teplogo-domu.html

http://m.0472.ua/news/1501599;   

http://metod-kabinet.pp.ua/

4 січня 2017 року до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «ТЕПЛИЙ ДІМ» завітали учні та викладачі ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, щоб поздоровити вихованців з новорічними святами та запропонувати їм подорож у світ Музики за допомогою творів композиторів різних країн.

img_1010Малювати за допомогою звуків картини природи, передавати внутрішні почуття людини добре вміють учні ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка. Вони залюбки навчаються, досягаючи певних успіхів у сценічній майстерності, часто та з задоволенням виступають на сцені. Мова музики поступово стає мовою їх спілкування зі світом. Саме тому поділитися своїм відчуттям музики й приїхали у «Теплий Дім» юні черкаські музиканти. Цей дитячий заклад цілком виправдовує свою назву: атмосфера на протязі концерту була дуже теплою і привітною. Вихованці віком від 5 до 16 років з цікавістю та неприхованим задоволенням слухали твори для фортепіано, скрипки, гітари, сольного співу.

img_0999У концерті свою майстерність продемонстрували учні: Жовта Вероніка, Гладкій Ірина, Чертополох Софія, Коломієць Єлизавета, Розгон Анастасія, Гусєва Катерина, Гусак Міла, Варавіна Діана, Дяченко Олександра, Доценко Галина, Саєнко Катерина, Іванова Поліна, Демченко Олена, Таран Наталія, Голубєва Каріна, які навчаються у викладачів Варавіної Ірини Миколаївни, Таран Олени Миколаївни, Нагорної Ганни Миколаївни, Пархоменко Вадима Валерійовича, Мусеровської Лідії Олексіївни, Чернявської Інеси Вікторівни, Розгон Олени Вячеславівни, Кладій Світлани Василівни, Рябоконь Лесі Петрівни.

По закінченні концерту вихованці Черкаського обласного центру соціально – психологічної реабілітації дітей «Теплого Дому» співали та танцювали своїм гостям, демонструючи свої уміння та любов до музики. Так відбувся взаємообмін добрим і прекрасним між дітьми, залишивши в усіх учасників теплі спогади від зустрічі.

 

«Українські вечорниці» – учні та викладачі ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка відтворили чарівну атмосферу стародавніх народних свят

Новини → Новини культури27.12.2016 | 71 перегляд

http://metod-kabinet.pp.ua/

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/6849DE55-0E71-76F0-6718-234D411AAFCC/

16 грудня в ТРЦ «Любава» відбулося довгоочікуване дійство – «Українські вечорниці». Цю театралізовану музичну постановку підготували та представили  глядачам учні та викладачі Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка. Учасники «Вечорниць», вдягнуті у яскраві народні костюми, відтворили чарівну атмосферу грудневих вечорів, коли в одній з хат збиралась молодь для вечірніх розваг. На вечорниці оповідали казки, танцювали, співали, розважались, поєднуючи дозвілля з роботою. Дівчата вишивали, пряли, шили, оскільки саме від їхньої працьовитості залежало і їхнє майбутнє.

Відвідувачі торгового центру з великою цікавістю та задоволенням спостерігали за чарівним дійством, яке поглиблювало знання історії рідної української культури, гучними оплесками зустрічали вдалі жарти та музичні номери.      Підготували це свято учні та викладачі вокального відділу та відділу народних інструментів ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка: викладачі Людмила Смольська, Сергій Рябоконь, Людмила Очеретяна, Вадим Пархоменко, Олександр Білоус та  також учні -  Лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Хачатуров Артем, Череп Дар’я,  Проценко Юрій (викладач  Любов Козлова), вокальний ансамбль народного співу «Настрій» (керівник Людмила Смольська, концертмейстер Олександр Головко),  а також вихованці секції «Бойового гопака» під керівництвом Олександра Проценко.

 

Черкащани гідно показали себе в Києві на “Різдвяній мініатюрі”

procherk.info/news/7-cherkassy/48844-cherkaschani-gidno-pokazali-sebe-na-rizdvjanij-miniatjuri

http://metod-kabinet.pp.ua/

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/20E5F138-1B41-9686-DED1-6D942197973B/

10 грудня відбувся Всеукраїнський мистецький конкурс-фестиваль «Різдвяні мініатюри», засновником якого є Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів.

фото вокалістів

ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка була представлена на цьому конкурсі великою кількістю учнів  вокального відділу, – як солістів, так і учасників вокального ансамблю «Політон».  До складу журі входили  провідні митці, викладачі вузів Києва та інших міст України.

Ця подія відбулася у дитячій школі мистецтв ім. Стефана Турчака, яка є ведучим дитячим учбовим закладом естетичного виховання у місті Києві. З різних куточків країни на творче змагання злетілися найталановитіші юні музиканти.

Учні Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка гідно представили свою школу та завоювали наступні відзнаки:

ІІ  місце:  Гладкій Ірина (академічний вокал) викладач Ірина Варавіна,

концертмейстер Леся Рябоконь;

Алексєєва Дар’я (естрадний вокал) викладач Ірина Варавіна.

ІІІ місце: Скачко Анастасія (естрадний вокал) викладач Ірина Варавіна;

вокальний ансамбль «Політон» (керівник Тетяна Поліщук,

концертмейстери Євгенія Савченко, Олександр Черкашин).

Дипломанти: Ковальчук Ніна (академічний вокал)

викладач Ірина Варавіна, концертмейстер Леся Рябоконь;

Токова Анастасія (академічний вокал)

викладач Ірина Варавіна,   концертмейстер Леся Рябоконь;

Макаренко Євгенія (академічний вокал)

викладач та  концертмейстер Тетяна Поліщук;

Жовта Вероніка (естрадний вокал) викладач Ірина Варавіна.

Учасники: Озеран Ксенія та Томіленко Марія (академічний вокал) викладач Ірина Варавіна, концертмейстер Леся Рябоконь.

Учні мали задоволення поділитися своїм вмінням та досвідом вокальних навичок зі слухачами, а саме головне – повчитися в інших конкурсантів майстерності та отримати велике бажання удосконалювати свою майстерність та рухатися  далі – до наступних перемог!

 

 

Черкащани перемогли на Міжнародному фестивалі «Осінній серпантин» у м. Дніпро

Місто Дніпро вкотре гостинно приймало талановитих дітей з усієї України. 25-27 листопада на Міжнародному конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Осінній серпантин» м. Черкаси представили учні Черкаської ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка, які неодноразово приймали участь у цьому конкурсі та отримували перемоги.

У 2016 році школа була представлена в інструментальній номінації.

Дніпро 1

До складу журі, яке очолювала Заслужена артистка України З.Ю. Каіпова, увійшли провідні фахівці музичного мистецтва: Тетерядченко Н.В. – голова правління громадської організації ДКТЦ «Дебют» (фортепіано), художній керівник та диригент камерного ансамблю «Рапсодія» Жаворнюк В.Г. (народні інструменти),  викладач вокалу Музичної академії ім. М.Глінки Іщенко О.Є. Члени журі відзначили високий професійний  рівень підготовки учнів викладача по класу скрипки Міщенко В.М., які в наполегливій творчій боротьбі посіли наступні місця: Зайцева Анастасія – І місце; Варавіна Діана – ІІ місце, Лупина Ніка – ІІІ місце (концертмейстер Андрійчук Н.В.).

Відзначена журі була також робота  учнів та їх викладачів по класу фортепіано: Ковальчук  Марія – І місце клас викладача  Кравченко Лариси Василівни та Талах Олександр – І місце клас викладача Андрійчук Наталії Василівни.

Дніпро 2

http://novadoba.com.ua/34142-cherkaski-muzykanty-uspishno-vystupyly-na-konkursi-v-dnipri.html

http://procherk.info/news/7-cherkassy/48451-cherkaschani-peremogli-na-mizhnarodnomu-festivali-osinnij-serpantin-u-m-dnipro

http://zmi.ck.ua/tvorchist/na-mjnarodnomu-konkurs-muzikanti-z-cherkaschini-zdobuli-prizov-mstsya.html


ЮНІ ЧЕРКАСЬКІ ХОРИСТИ ПЕРЕМОГЛИ НА КОНКУРСІ «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

II Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра» відбувся 26-27 листопада у м. Хмельницькому. Цей фестиваль-конкурс ставить за мету популяризацію творчості народного артиста України Валерія Ярецького, відродження народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвиток сучасної української вокально-хорової творчості, виявлення авторських аранжувань та підтримку молодих талановитих керівників-диригентів, створення для дітей та підлітків можливості творчого спілкування. Цього року у фестивалі – конкурсі «Подільська ліра» більш як півсотні учасників з різних куточків України гідно змагалися за звання кращих у своїх номінаціях. Диплом І ступеня у номінації «народний хоровий спів» отримав вокальний ансамбль народної пісні «НАСТРІЙ» Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (керівник Людмила Смольська, концертмейстер Олександр Головко). Під час вручення дипломів переможцям конкурсу, глядацький зал оваціями приймав маленьких черкащан, журі конкурсу запропонувало прослухати на біс ще одну пісню.

Оцінювали та визначали переможців журі у складі: Голова журі – Народний артист України, композитор, художній керівник та головний диригент Державного академічного козачого ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Микола Балема; Заслужена артистка України солістка Хмельницької обласної філармонії Фатіма Чергіндзія; Заслужена артистка України солістка хору Державного академічного козачого ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Людмила Голуб; Лауреат міжнародних конкурсів соліст національної опери України ім. Т.Г.Шевченка Іван Березовський; директор продюсерського центру «Хмельницькконцерт» лауреат міжнародного конкурсу молодих виконавців ім. В.Івасюка артист Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Старицького, співак Андрій Клименко; директор фестивалю викладач циклової комісії вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Лілія Качуринець.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/48362-juni-peremozhtsi-narodnogo-spivu-dmsh-1-pidkorili-zhuri-ii-vseukrayinskogo-festival

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=236

Конкурс «Нові імена України» назвав переможців

Українському фонді культури у четвер відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського мистецького огляду-конкурсу «Нові імена України» в 2016 році.

Про це розповів модератор заходу Тимур Бережний.

«Визначено лауреатів  та дипломантів нашого конкурсу «Нові імена України» у 2016 році. Серед лауреатів музичної складової нашого конкурсу можна назвати ансамбль віолончелістів «Натхнення» (Київ); Олександр Свет, альт (Київ); Богдана Гут, скрипка (Київ), Вікторія Цюпак, академічний вокал (Київ), Владислав Біляченко, саксофон (Кролевець), Дарія Собко, фортепіано (Кролевець)», – сказав Бережний.

Він поінформував, що також лауреатами цього конкурсу у 2016 році в номінації «Образотворче мистецтво» стали Таїсія Стаценко, монументальний живопис (Харків); Олена Шестеренко, прикладне мистецтво (Київ);  Богдана Ільєва, декоративно-прикладне мистецтво (Кам’янець -Подільський); Анастасія Кравчук, графічні роботи (Житомир).

У номінації «Народна творчість» лауреатами конкурсу серед інших стали Надія Кічула, народний спів (Черкаська ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка); Наталія Кіричук, домра (Волинська область); Іванна Мельник, бандура (Луцьк); ансамбль ложкарів «Веселі друзі» (Ромни); Іван Гнатів, цимбали (Луцьк); дует акордеоністів Михайла Свирида і Дикопавленка Артема (Полтава).

Окремо отримала відзнаку лауреата конкурсу «Нові імена України» у галузі літератури  Лідія

«Нові імена України» – мистецький проект, який було започатковано у 1991 році Українським фондом культури. Його мета – це виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузях музики, літератури, образотворчого мистецтва і народної творчості.

Щорічно в рамках цього проекту проводиться однойменний Всеукраїнський огляд, в якому зазвичай беруть участь близько 150 виконавців віком від 6 до 18 років у різних номінаціях (вокалістів – до 20 років).

У 2016 році до відбіркової комісії цього конкурсу з різних областей було представлено близько 100 робіт.

http://telegraf.com.ua/ukraina/obshhestvo/2996526-konkurs-novyie-imena-ukrainyi-nazval-pobediteley.html

http://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2127315-konkurs-novi-imena-ukraini-nazvav-peremozciv.html

http://ogp.ck.ua/novini/novini-kulturi/F6DC2B2B-AF2B-F691-F0E5-5A75C5634B85/

http://novadoba.com.ua/33921-cherkaschanka-stala-laureatom-vseukrayinskogo-konkursu-novi-imena-ukrayiny.html

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=227

ЧЕРКАСЬКІ ВОКАЛІСТИ ТА АНСАМБЛЬ ГІТАРИСТІВ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЛЬВІВСЬКОГО КОНКУРСУ “ГАЛИЦЬКІ САМОЦВІТИ”

http://procherk.info/news/7-cherkassy/47640-cherkaskij-ansambl-gitaristiv-stav-prizerom-lvivskogo-konkursu-galitski-samotsviti

http://metod-kabinet.pp.ua/?p=176   Листопад 7, 2016  Вельбой Олена Comments 0 Comment

З 29 по 31 жовтня відбувся ІІІ міжнародний фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти» у м. Львові. Показати свою майстерність володіння різними музичними інструментами зібрались солісти, ансамблі та оркестри з різних куточків України. В фестивалі приймали участь біля 100 учасників зі всієї України. Це такі міста, як Київ, Харків, Черкаси, Хмельницький, Рівне, Маріуполь, Кривий Ріг, Одеса, Луцьк та багато інших.

Гідно представили місто Черкаси учні ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка, в інструментальному жанрі – ансамбль гітаристів молодших класів «Фанданго» (ІІІ місце) керівник Пархоменко В.В. та солісти – гітаристи  Діченко Олександра і Трощенко Софія (дипломанти), клас викладача Пархоменко В.В. Вокальний відділ представили учениці викладача Варавіної І.М., концертмейстер Рябоконь Л.П. з такими результатами:
І місце: Токова Анастасія, Жовта Вероніка  (ак. вокал)  
ІІ місце: Жовта Вероніка, Токова Анастасія  (ак. вокал) 
ІІІ місце: Озеран Ксенія  (ак. вокал)  
Дипломант: Алексєєва Дар’я  (ак. вокал)  
Учасник: Варавіна Діана  (скрипка) клас  викладача  Міщенко В.М.
Прослуховування та концерти органної  музики відбулись в історично відомому костьолі Марії Магдалени. Учні та викладачі прийняли участь у майстер-класах, які проводили журі фестивалю. Оцінювало конкурсантів компетентне журі під керівництвом Заслуженого артиста України, доцента Львівської національної музичної академії, декана оркестрового факультету Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка – Тараса Лазуркевича. Також до складу журі номінації інструментальне мистецтво увійшли: Оксана Адрейко – доктор педагогічних наук, професор кафедри скрипки Львівскої академії ім. М.В. Лисенка, кандидат мистецтвознавства, доцент, диригент оркестру народних інструментів. Молодій Ольга – Заслужена артистка України, доцент кафедри академічного та естрадного співу Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Лауреат численних пісенних конкурсів та фестивалів, м. Івано Франківськ. Ляшенко Руслан – художній керівник і диригент Львівського муніципального хору «Гомін», заступник директора Львівського училища культури і мистецтв, голова циклової комісії музично – теоретичних та хорових дисциплін, м. Львів та інші.

Діти були в захопленні  від мандрівок по старовинному місту, від старих, дивовижних вуличок та середньовічних храмів.  Відкриттям для них стала Львівська Національна художня галерея, з її різнобарвним та глибинним живописом, музика Петра Чайковського, яку з задоволенням учні слухали на опері «Іоланта» та загадкова органна музика, найбільшого органу в Україні.
http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=12106&s=1&s1=65

Черкаських викладачів шкіл естетичного виховання та їх учнів заохотили грошовими преміями

4 листопада 2016 року в приміщенні міськвиконкому відбулося  вручення Сертифікатів на отримання грошової винагороди викладачам за підготовку дітей-переможців міжнародних конкурсів і фестивалів  та  стипендій міського голови їхнім учням. Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Сьогодні сюди запрошені 17 переможців – найкращих вихованців шкіл естетичного виховання  і 4 викладачі, котрі підготували більше п’яти переможців міжнародних конкурсів і фестивалів. Розмір стипендій для вихованців становить 300 гривень на місяць і виплачується протягом навчального року, а нагорода педагогам – 5000 гривень. Учнів обирали  за поданням шкіл естетичного виховання. Колегія управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики  розглянула ці подання і визначила найкращих,  врахувавши кількість перемог, як у всеукраїнських, так і міжнародних конкурсах і фестивалях, – розповіла директор департаменту Марина Бакланова.

Привітали педагогів та вихованців міський голова Анатолій Бондаренко та його заступники Станіслав Овчаренко й Ігор Коломоєць. Вони вручили переможцям квіти та книжку «Провесінь надій» Василя Симоненка.

Анатолій Васильович висловив подяку як педагогам, які розвивають наших дітей,  за невтомну працю, так і переможцям, що прославляли наше місто на міжнародних і всеукраїнських конкурсах.

–  Наступного року ми й надалі розвиватимемо естетичні школи, не забудемо  і про придбання музичних інструментів,  зміцнення матеріально-технічної бази.  Оскільки діти мають високі результати, тож, і нам є для чого працювати, – наголосив міський голова Анатолій Бондаренко з побажанням більших перемог педагогам та їх вихованцям.

Серед відзначених була й директор Черкаської дитячої школи мистецтв Наталя Комарова, яка поділилася своїми враженнями:

–  Роблю свою справу  і намагаюся якнайбільше вкласти у вихованців. Приємно, що моя робота  відзначена. А зупинятися ми не збираємося. Ось із Києва  нещодавно привезли з міжнародного конкурсу «Крок до успіху» 10 перемог. Відзначені як наш ансамбль «ПЕРЛИНА», так і солісти. А в планах  –  братимемо участь у багатьох конкурсах.

Музичні вітання присутнім подарували вихованці Черкаської дитячої школи мистецтв.

Виплата грошової винагороди та стипендій здійснюється  за рахунок міської програми «Черкаські таланти».

Тож, цього дня були відзначені викладачі шкіл естетичного виховання – за високу професійну  підготовку учнів – переможців міжнародних конкурсів та фестивалів у 2015 – 2016 навчальному році:

Мусеровська Лідія Олексіївна – викладач Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка – ( 9 переможців);

Качор Надія Василівна  – викладач Черкаської дитячої музичної школи №3 (4 переможця);
Комарова Наталія Андріївна – директор  Черкаської дитячої школи мистецтв (8 переможців);
Явнанова Вікторія Заївна – викладач Черкаської дитячої музичної школи №5 (7 переможців).

Стипендію міського голови обдарованим дітям шкіл естетичного виховання міста з жовтня 2016 по травень 2017 року отримуватимуть:

 «За високі досягнення в музиці»:

Зайцева Анастасія – учениця Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів (3 міжнародних та 2 всеукраїнських перемоги);

Харченко Іван – учень Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка, неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів ( міжнародна та 4 всеукраїнських  перемог);
Панченко Іван – учень Черкаської дитячої музичної школи №2, неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів (2 міжнародні та 4 всеукраїнських перемог);
Головатюк Юлія – учениця Черкаської дитячої музичної школи №2,  неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (3 міжнародних та 5 всеукраїнських перемог);
Мороз Ірина – учениця Черкаської дитячої музичної школи №3,  неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів(4 міжнародні  та всеукраїнська перемога);
Панімаш Ірина – учениця Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських конкурсів (3 міжнародні  та 5 всеукраїнських перемог);
Сухановська Марина – учениця Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (3 міжнародні та 6  всеукраїнських перемог);
Мельцова Анастасія – учениця Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (2 міжнародні та 3 всеукраїнські перемоги);
Мельцов Гліб – учень Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовийу переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів (2 міжнародні та 3 всеукраїнські перемоги);
Іванча Ангеліна – учениця Черкаської дитячої музичної школи №5, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських     конкурсів  (1 міжнародна та 6 всеукраїнських перемог);
Клейн Марія – учениця Черкаської дитячої музичної школи №5, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (3 міжнародних та 2 всеукраїнських перемоги);
Бондаренко Поліна – учениця Черкаської дитячої музичної школи №5, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (3 міжнародних та 2 всеукраїнських перемоги);
Савченко Нікіта – учень Черкаської дитячої музичної школи №5,  неодноразовий переможець міжнародних   конкурсів (міжнародна та 3 всеукраїнських перемоги).

Стипендію «За високі досягнення у вокальному мистецтві» вручено:

Токовій Анастасії – учениці Черкаської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка,  неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських конкурсів (2 міжнародних та 3 всеукраїнських перемоги);

Женжерусі Андрію – учню  Черкаської дитячої музичної школи №3,  неодноразовому переможцю міжнародних   конкурсів (3 міжнародних перемоги);
Жуковській Крістіні – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (2 міжнародних та 7 всеукраїнських перемог);
Кравець Софії  – учениці Черкаської дитячої  школи мистецтв, неодноразовій переможниці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів (1 міжнародна та 4 всеукраїнських перемоги).

 

Мерією міста Черкаси визначено 4 викладача для Нагородження грошовою винагородою за підготовку дітей-переможців міжнародних конкурсів у 215/2016 навчальному році. Серед них викладач Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка Мусеровська Лідія Олексіївна. 

Вітаємо стипендіатів міського голови учнів Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М.В. Лисенка!

Стипендія «За високі досягнення в музиці»:

Зайцева Анастасія та Харченко Іван

Стипендія  «За високі досягнення у вокальному мистецтві»:

Токова Анастасія